90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема II

  • 31 423
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 4 884
Май май Ана и Мурсел пак са се разделили. Тая жена как изобщо се занимава с тоя тъпчо, не знам.

# 376
  • Мнения: 164
Жалко наистина .
Дано не ѝ разбие сърцето и мечтите!

# 377
  • Мнения: 36 463
В някой сайт ли го пише?

Четох, че един от участниците в предстоящия сезон на Before The 90 Days, е осъждан престъпник. Geoffrey Paschel е арестуван многократно по сериозни обвинения като изнасилване, отвличане, побой над двете му бивши жени, както и над третата (за която е женен в момента, въпреки че в шоуто е с друга). Лежал е три години в затвора (от 2000 до 2003) и в момента също го съдят по някои от обвиненията.
Това е той с приятелката му в предаването:

# 378
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
В някой сайт ли го пише?

Четох, че един от участниците в предстоящия сезон на Before The 90 Days, е осъждан престъпник. Geoffrey Paschel е арестуван многократно по сериозни обвинения като изнасилване, отвличане, побой над двете му бивши жени, както и над третата (за която е женен в момента, въпреки че в шоуто е с друга). Лежал е три години в затвора (от 2000 до 2003) и в момента също го съдят по някои от обвиненията.
Това е той с приятелката му в предаването:


Мисля, че не е корекно да се крие подобна информация от участниците - жениш се и не знаеш за кого...
Това нови участници ли са?

# 379
  • Мнения: 36 463
Да, на 27-ми февруари започва нов сезон на Преди 90-те дни. Единствените познати лица в него са Том и Дарси, но за тях знаем от социалните мрежи, че вече не са заедно. И двамата уж се срещат с нови хора.

Така е, от телевизията въобще не би трябвало да допускат участието на този човек, а те дори му дават пари...

# 380
  • БГ
  • Мнения: 1 271
Джасмин също се омъжила за Блейк ето снимка Simple Smile
https://www.instagram.com/p/B8Xj3cQJ0bE/?utm_source=ig_web_copy_link

# 381
  • София
  • Мнения: 11 562
Да и коментарите навсякъде са, че това е първата й усмивка за сезона.

# 382
  • София
  • Мнения: 4 884
Блейк на последната сватбена снимка изглежда... с извинение... като маймун. Хич не ги виждам и тях двамата като перспективна семейна двойка.

# 383
  • Мнения: 36 463
Този букет, който коментират отдолу, наистина е грозен. Той й купи бели рози, окастри ги (даже се убоде) и ги върза с панделка. Докато стана време за бракосъчетанието, розите започнаха да се разпадат.

Разбирам, че розите са скъпи цветя, но аз бих предпочела истински булчински букет, дори ако сватбата е скромна и няма рокля и воал. Или такъв, или никакъв.

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Малкото усилия, които се полагат показват, че всичко е за предаването и знаят, че брака няма перспектива. По някакъв начин от редаването им налагат да има брак според мен.

# 385
  • София
  • Мнения: 11 562
Ужас, да, а и колко да са скъпи. Тук сватбен букет с рози има е 70 лв. Там съотнесено с техните заплати едва ли е повече. Предвид, че и не е със сватбена рокля, поне за едно нещо можеше да се постарае Блейк.

Абсолютно безсмислен брак.

# 386
  • Мнения: 36 463
Ами, има нещо такова, но ето и тези от първите сезони имаха скапани сватби, а повечето още са заедно. Единствените с хубава, голяма сватба, бяха Ръс и Пао.
От този сезон Джулиана и Майкъл имаха доста хубава украса, но всичко изглеждаше някак малко - една шатра, пред която се виждаха паркирали коли (щеше да е друго, ако беше насред градина, или ресторант, или курорт - нещо такова), група хора, които приличаха на статисти, никакви роднини, ако не броим децата и бившата на Майкъл, която ги ожени...

Може би просто такива са им възможностите.

# 387
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
И косата колко и е зле...

# 388
  • Мнения: 1 536
То да беше само косата... Изглежда ми толкова пластмасова Flushed
Не мога да разбера ,защо не мога да я приема ,уж е хубава а ми е супер грозна. Странна работа е е тази Джасмин, объркана съм

# 389
  • Мнения: 316
https://www.instagram.com/p/B8X_h16psmX/?utm_source=ig_web_copy_link
Таня с черната рокля. Младоженецът и той се спретнал...

Общи условия

Активация на акаунт