Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...- 25

  • 123 869
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 263
Катаджия спира блондинка след тунела при прохода Витиня:
-А, сега да Ви питам, госпожице: Вие защо не включихте светлините в тунела?
-Да, бе! Откъде ще знам аз откъде се включват светлините във вашия тунел?!!
 Joy
Учител по история се оплаква в отдел "Киберпрестъпност" на ГДБОП:
-... тия хакери явно са били големи мозъци! Някак си са успели да ми разбият паролата и сега цялата информация от компютъра ми е криптирана!
-А какво използвахте за парола?
-Годината на канонизация на папа Калискт II.
-Леле! И кога е било това?
-През 1234 година.
Joy
-Колко тежиш?
-Амиии, с очила съм 86 килограма.
-А без очила?
-Без очила- не мога да видя...

# 76
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 437


# 77
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 806
Млад моряк, след няколко месечено плаване загорял за секс и попитал боцмана:
- Боцмане, може ли да помогнеш с нещо?
- Мога! Срещу 200 долара готвача-китаец е на разположение.
- Ама как?! Цели 200 долара и то за китаец?!
- Ами, виж момче:
... 100 долара са за капитана, защото хич не ги обича тия работи;
50 долара са за мен, защото и аз хич не ги обичам тия работи;
и по 25 долара давам на двама здравеняци да държат китаеца, защото и той хич не ги обича тия работи!

# 78
  • Мнения: 18 562
Четирима приятели всяка година ходели на риболов. Една година обаче жената на единия не му позволила да отиде с останалите. Другите трима били много разочаровани, но нямало какво да направят и отишли на обичайното място край язовира сами. Като стигнали там, видели как четвъртият вече е разпънал палатка си, хвърлил е въдици, наклал е огън и пече кебапчета.
– Нали жена ти не ти позволи да дойдеш! Как се измъкна?
– Ами снощи, както си седях пред компютъра, жената се промъкна зад мен, закри очите ми с ръце и каза “Познай кой е”. Аз още ѝ бях сърдит, задето не ме пусна, но си викам “Хайде, няма да се правя на интересен”.
Хванах и ръцете и се обърнах, а тя по една дантелена нощница – гледа ме и се усмихва палаво. Заведе ме в спалнята – навсякъде свещи, а на нощното шкафче оная книга “50 нюанса” нещо си.
Жената легна на спалнята, извади някакви белезници, закопча се за леглото и ми каза:
– Прави каквото пожелаеш.
И ето ме тук сега.
#$#
На въпроса на детенце: "Дядо Коледа, а ти истински ли си?" дядо Коледа показа сертификат за завършен курс, справка от НАП, лиценз от министерството на културата, разрешително от столична община и шофьорска книжка, удостоверение от ДАНС, че не пере пари, документ, че е оператор на лични данни, че е регистриран земеделски животновъд заради елените, винетка, гражданска отговорност, автокаско, синя и зелена зона за паркиране, платен данък на шейната, здравни и социални осигуровки... С две думи, човекът доказа!.

# 79
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 437


# 80
  • Мнения: X
Дете нахълтва в спалнята и заварва мама и тати в "неудобна" ситуация
- Браво бе, мамо! А мене прати на психолог, че съм си смукал пръста...

# 81
  • София
  • Мнения: 20 084
До Коледа остават 9 дни, 50 лв. и 48 ст.

Жена при стоматолога:
- Докторе, и колко време трябва да не ям?
- Ами поне докато ви правя пломбата!

- Мамо, намерих си работа!
- Къде?
- Обадиха ми се от А1 и ми предложиха двугодишен договор.

- Скъпи, прибирам се! Нося вино, ще напълня ваната, ще запаля свещи... Рразбираш ли какво ти намеквам?
- Ще се кръщаваш ли, ма?!



# 82
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Идва нов пациент с превързани ръце в психиатричното отделение.
Психиатърът:
- Как стана така, че полудяхте? Разкажете ми от самото начало.
- Ми, докторе, лежах си аз в леглото с приятелката си, когато съпругът й се прибра неочаквано. Избягах чисто гол на балкона. Хванах се за тръбата на балкона и така увиснах надолу.
- Е, това може да е причина да се срамуваш, но със сигурност няма да полудееш!
- Не, не, докторе, слушай сега по-нататък. След като повисях така там пет минути, мъжът ѝ ме откри
 и започна да ме удря по пръстите на ръцете с един чук.
- О, разбирам... и в този момент сигурно сте полудели."
- Не, бе докторе, слушай по-нататък. След като ми насини ноктите, той изчезна за малко и се върна с  клещи, с които започна да ми измъква ноктите един след друг.
- Ех, разбирам, при тази инквизиция няма как да не полудее човек.
- Не, не, момент, това не е всичко, не бях полудял още, слушай сега, докторе. След като ми измъкна ноктите, той пак изчезна за малко и се върна с телена четка, с която започна да стърже по разкървавените ми и насинени пръсти.
- И сега вече полудяхте, нали!?
 - Не, не и този път!
- Е, как не!? Кога тогава???
- Когато разбрах, че вися само на метър от земята.

# 83
  • Мнения: 11 569
Отворено писмо от Дядо Коледа
Скрит текст:
- Скъпи деца, започнах да получавам писмата ви. Тези, които са писани на шльокавица (демек с латински букви), отиват направо в коша. Просто нямам нерви да ги чета. Бих желал също да отбележа, че в българската азбука няма 6. Пише се Ш. Главните букви и запетайките не са взривоопасни! Ползвайте ги! Сега сме пуснали една извънредна линия с правописни речници, ще ви сложа по един в пакетите с подаръци…
Сигурно сте обърнали внимание, че аз съм Дядо Коледа. ДЯДО, а не "пи4, чуек, мой, лек, уек, мяняк, звизда, ей 4и4ак, братчед, браточка" и производни. Обръщайте се към мен подобаващо. А на младежа, дето ме нарече в писмото си "ДЪРТ ПРЪДЛЬО", мисля, да му се изходя в комина. Един единствен път съм се изтървал на публично място, в ония мол на Цариградско. Тогава в скута ми със засилка се пльосна младеж с моите размери. В своя защита ще отбележа, че предната вечер беше мексиканска вечер. Елфите бяха прекалили с боба и лютото. Относно видовете подаръци, които правим… Трябва да отбележа, че имаме детска работилничка, и отказваме да доставим истински "Автомат Калашников, чуек". Същото важи и за поръчката за яка картечница, щот даскалката не те кефи, мой. Нищо животозастрашаващо.Скъпи деца, знам, че в американските филми слагат курабийки и мляко на Дядо Коледа, то и за това техният е към 250 килограмов. Нашите комини са тесни, пък и ме е страх да не получа диабет… На мен може половинка ракийка, домашна, в Лапландия нощите са студени.
Няколко думи за писмото на малкият Иванчо. Виж, моето момче, като дойда непременно ще говоря с родителите ти, явно си налучкал паролата на каналите за възрастни. Нашите кукли не са надуваеми… И не даваме ваучери за стриптийз клубове. Пък и не вярвам учителката ти по френски да работи в такъв и ти да имаш нужда от нагледни уроци… Добър опит, както се казва.
Трябва да обърна внимание и на писмото на Марийка. Миме, няма как Дядо Коледа да ти достави мъж, който да тормозиш и унижаваш. В крайна сметка ти си на шест годинки, като пораснеш той сам ще те намери, горкичкият. Искам да поговоря и с твоята майка, мисля да я сложа на коляното си и да я напляскам. Съпругът, уважаема госпожо майка на Марийка, ако не се слуша, то поне се уважава. А вие го налагате с точилката, доколкото разбрах…Сега няколко думи и към родителите… Скъпи майки и татковци, положението тук отива на зле. Откакто ме преименуваха и вече не съм Дядо Мраз, при мен настъпиха някои промени. Защо ме направихте същия, като ония задокеански продавач на газирани напитки? Ми то това е само вода, захар и оцветители, а аз съм по сто пъти на вечер с тая бавна отрова в ръка по рекламите… Взехте ми Снежанка, и ми пратихте куп мърморещи малогабаритни типове… Елфи били… Живи гномове ако питате мен, постоянно стачкуват. Искали по-добри условия на труд. А бе алоооо, вие да не сте чиновници в Западна Европа бе… При мен се бачка, денонощно.
Приберете си елените, моля! Това животно Рудолф е вечно пияно! Не му ли виждате червения нос? Омръзна ми да правя предни салта по покривите от острите му завои, мъж на възраст съм в крайна сметка. Тая зима, ако е още при мен, ще сервирам на гадните недоволни брадати типове пушено еленско! Обещавам!
ИСКАМ СИ СНЕЖАНКА! Писна ми от тая коч компания! Не стига, че нощта тука е 6 месеца, ами и около мен все пръчове! Не може само на ръкоделие… Пък и единият от елфите, дето брадата му е по-голяма от моята, взе нещо да ми намига…Снежанка, горката, ми писа… Заради вас понастоящем работи в Москва, в заведението Палавата Матрьошка, като екзотична танцьорка. И сега вместо да гушка Дяда си Коледа, се кълчи в скутовете на разни пияндета! Срам и позор! Искам си я! До средата на декември да е при мен, иначе ще донеса ТОЧНО каквото милите ви дечица си поръчаха. Да ви видя как ще се оправяте с въоръжени до зъби невръстни психопатчета, научени от онлайн игрите да гърмят на месо…
В общи линии това е, действайте, няма време.
Хо-Хо-Хо и прочие.
Искрено ваш, да видим до кога: Дядо Мраз, пардон, Дядо Коледа.

# 84
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
14 причини за въвеждане пиенето на бира на работното място:

1. Отличен стимул сутрин да се дойде навреме на работа.

2. Стресът намалява.

3. Комуникативността нараства.

4. Оплакванията от размера на заплатата намаляват.

5. Няма нужда се отсъства от работа заради махмурлук.

6. Разходите за отопление се съкращават.

7. На работа се отива заедно с приятели или с обществен транспорт, който прави по-малко спирки по пътя.

8. Удовлетворението от работата нараства.

9. Отпада необходимостта от отпуски, тъй като ходенето на работа става много приятно.

10. Колегите започват да стават приятели.

11. Събранията минават интересно.

12. Извънредната работа се изпълнява с голямо удоволствие, тъй като след работа няма нужда да се бърза за кръчмата.

13. Собствените идеи се изразяват по-лесно и са по-творчески.

14. Резултатите от работата изглеждат толкова по-добре, колкото повече е изпил шефа.

# 85
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 437


# 86
  • Мнения: 5 682
3 блондинки си говорят:
- Леле момичета чух, че утре ще вали сняг - казала първата.
- Аз пък чух, че ще е жега 40 градуса - казала втората.
И третата учудена казала:
- Лелее, как ще го ринем тоя сняг в тая жега...


Телефонно обаждане в пожарната:
- Ало, пожарната ли е?
- Да, кажете!
- Слушайте сега да ви разкажа за какво става дума... Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия.
- И какво?
- Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата.
- Е, и?
- А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата...
- Ама, господине...?
- Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева.
- Вижте какво, тук  е пожарна.....
- Именно, де! Искам да ви кажа, като идвате да гасите къщата, да не изпотъпчете тревата в двора...

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Лекторът на семинара ни каза да не използваме думата “проблем”, а “задача”.
Че като скочихме всички: Значи алкохолът не е наш проблем, а наша ЗАДАЧА!!!

# 88
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 437


# 89
  • Мнения: 481
- Мъжо, компютърът спря.

Той: - Едно голямо копче, натисна ли го?
Тя: - Няколко пъти.

Той:- А видя ли, щепселът в контакта ли е?
Тя: - Чакай, да взема фенерчето.

Той: - За какво ти е фенерчето?
Тя:- Ми, няма ток...

Общи условия

Активация на акаунт