Звездни компромати - Декември'19

  • 226 057
  • 2 253
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Алисия е точно Доналд Дък в устата!

# 76
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Алисия

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Тук прилична на някоя ромка от пазара черното не и отива..

# 78
  • Мнения: 8 759
Подпухнала е доста, вероятно е недоспала.

# 79
  • Мнения: 1 536
Чакам, да видя кога ще му бие шута на Венсан. Той оттук нататък си е дядка, няма какво да се лъжем...

# 80
  • Мнения: 1 941
Никол Ш. изглежда супер амортизирана...
Гнусна ми е!

# 81
  • Мнения: 787
Аз се чудя и може би някой детски психолог ще се изкаже по-компетентно,но какъв тип мъже израстват синовете на майки като Тоца,Венета,за които децата им са припознати гений,убеждавани и възхвалявани в уникалността си?! Амбициозни,предполагам или нещо друго...

# 82
  • Viena
  • Мнения: 3 582
И минимум три корони на Мис Русия,където единствено само един участник има и печели. 😂 😂 😂

# 83
  • Мнения: 6 417
Тоца е спечелила някаква друга Мисис Россия. Официално победителката е друга.

# 84
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Три поредни години? Няма такъв филм. 😂 И четвърто място на мис Свят. 😂 😂 😂

# 85
  • Мнения: 8 578
Титлите на Антония😂😂😂😂😂😂
Какъв е този мним конкурс Мисис Русия, който спечелила цели 3 поредни години?🤣 А четвъртото място на Мис Свят е най - големият абсурд. Тя и в топ 20 не е влязла.🤣🤣🤣🤣🤣

# 86
  • София
  • Мнения: 12 413
Тейлър Суифт
Скрит текст:
Дженифър Лопес
Скрит текст:
Адам Ливайн и Беати Принслу
Скрит текст:
Дензъл Уошингтън
Скрит текст:
Риана
Скрит текст:

# 87
  • Мнения: 8 759
Дженката как се е разкрачила. Grinning
Харесват ми дънките и палтенцето, много искам да си взема подобно, но ме е страх че ще изглеждам като мечка на моята 165 височина Grinning

# 88
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Благадаря за темата ! Летящ кактус, личи си, че с мерак я оформяте ! А подаръкът, се явява първата тема, нали ?  Отлежал подарък  Simple Smile  Беше ми интересно  да разгледам !

Съгласна съм с думите и усещането на Дженифър Анистън за времената, които настанаха !
Благодаря за думите и обстойно разгледаният ми труд
Да, това е най-най първата тема "Звездни компромати". Попаднах на нея случайно преди врем и ми беше много интересно да видя кой я е стартирал и "как е започнало всичко" . Реших,че ще е интересно и за други, които редовно списват тук


Гостуването на Алисия ( и Дивна ) от сутринта по Нова https://www.vbox7.com/play:fdbc0a3632

Роси Кирилова има корекции,които не стоят добре и това първо личи, второ дразни. Пример за добре "коригирана" жена до скоро беше Гала, уви като,че ли нейните намеси нещо се амортизираха и напоследък не ми изглежда добре. Няма я тази неестественост като при повечето, но ми лъха на износване.

# 89
  • Мнения: 4 166
Прекрасно оформена тема, наистина! Flowers Hibiscus

Добре де, майките им са луди, но децата с какво са виновни? Сега пък момчето на Венета гей ще става... недейте така и вие сте майки.
Нито аз, нито вие знаете, какви ще станат децата, като пораснат. Не предричайте на чуждите и пу-пу да са здрави!

Николета, гримирана от Кирил Чалъков за рождения си ден - https://www.instagram.com/p/B5ivMAbJfr5/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Общи условия

Активация на акаунт