Лакове за нокти - 133

  • 33 530
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 593
Арабеск, Леми, Hug
Леми, това холограмче е уникално, лилавото ли е? Много блясък, много нещо Grinning А и траен...
Жалко за златния Перфект, но съм почти убедена, че и Бел имат подобен. Имам подобен типаж брокати на Бел в червено и в сребристо-холограмно...Но нашето Лили не е особено добре заредено с лакове Перфект, Бел, ГР и 21, един кръгъл стелаж на няколко нива и това е...В ДМ още по-зле, май изобщо ги няма тези марки Joy

# 61
  • Мнения: 20 174
Долче, лилавото е, супер е от към нанасяне и съхнене.

# 62
  • Мнения: 1 990
Агентче, Speed dry Perfect и Quick dry GR, както и черния топ от гел серията на ГР са такива. Съхнат мигновено, докато намажа едната ръка, на другата лака е изсъхнал. Даже още на същата ръка докато стигна до края и лака е готов. Забравих какво е да чакаш да ти съхне лака. Аз се лакирам и лягам да спя или пък отивам да мия чинии. Никакъв проблем с каквато и да било дейност и то прясно лакирана.

Абсолютно! Същото е с и Mesauda.

От мен един Picture Polish, който в шишенцето изглежда невероятно, но какво беше разочарованието ми, когато се лакирах и видях (може би логично, но все пак...) блестящите частички боядисани... Да, има известен интересен блясък, но очакванията ми бяха за нещо УАУ...



И снимка от нета - така изглежда и в шишенцето
Скрит текст:

# 63
  • София
  • Мнения: 1 002

 И винаги се чудя доколко Ан Болейн прилича наистина на моята Зоя Блейз, че да спестя едни пари!?

Ан Болейн е линеен холограм, нали така му се казваше, Блейз е от другия сорт Rolling Eyes Ноооо според мен и двата си заслужават.

# 64
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Според мен Зоя Блейз е по-красива. Simple Smile
Благодаря за комплимента за маникюра ми, Агентче. Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 5 832
Идвам да се оплача аз. Последно купих 6 лака от Лили на различни марки. Започнах да се лакирам и се трия за 6-ти път, просто всички до един са леш, а единият е направо на бучки вътре. Стари като на баба ми сватбената рокля. А на един Ice Chick четката му е супер разпиляна и като телена, прави адските черти.

# 66
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
Aз затова толкова си обичам Опитата - нямат разваляне Simple Smile
Онзи ден си търсех един лак на Сеш - от маркат ана легендарния топ- ами с консистенцията на лепило е! Купуван преди 2-3 години има няма!

Многo ви благодаря за предложенията за бързосъхнещите топове - задължително ще си ги купя през лятото. Разбира се, не ми се вярва, че ще мога да измия чиниите с пресен лак - дори сега се намазах, сложих бързосъхнещ топ на Ревлон, снимах, и 20 мин след успях да си ударя силно ръката и да съсипя нокът.
Според мен Зоя Блейз е по-красива. Simple Smile
Благодаря за комплимента за маникюра ми, Агентче. Heart Eyes
Няма за какво Simple Smile маникюрът ти винаги е идеален! А за Зоята и Ингланда с удоволствие ще те оставя да ме убедиш Grinning

Миленче, ти ли питаше за червилото. Световно неизвестно е, но басирам се, че можеш да му намериш безброй двойници. Много ми допада качеството на това. Kevyn Aucoin The Expert Lip Color в цвят Bloodroses

Аз пак съм "винена" като лична унищожителка на червено вино Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 1 002
Идвам да се оплача аз. Последно купих 6 лака от Лили на различни марки. Започнах да се лакирам и се трия за 6-ти път, просто всички до един са леш, а единият е направо на бучки вътре. Стари като на баба ми сватбената рокля. А на един Ice Chick четката му е супер разпиляна и като телена, прави адските черти.
Много странно...никога не съм виждала лак на бучки...пък имам доста древни Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 089


Лакирам си се аз с лилавко, то става розовко. И още един пласт слагам, мисля си, че е рядък лака. И пак стана розовко. Ама не веднага. Бая се облещих Joy

Миленка, благодаря за темичката Heart

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Здравейте , момичета ! От къде мога да си купя Зоя Блейз ? Тук ,не мога да намеря сайт , който да я предлага. Благодаря ви , предварително.

# 70
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 413
Здравейте , момичета ! От къде мога да си купя Зоя Блейз ? Тук ,не мога да намеря сайт , който да я предлага. Благодаря ви , предварително.

Тя не е ли лимитка?

# 71
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
Хмм, не мисля, че е лимитка - на сайта на Зоя си я има
https://www.zoya.com/content/item/Zoya-Nail-Polish-in-Blaze-ZP641.html

Лакирам си се аз с лилавко, то става розовко. И още един пласт слагам, мисля си, че е рядък лака. И пак стана розовко. Ама не веднага. Бая се облещих Joy
Термален Кадилакър? Simple Smile
Иначе наистина са си редички. Минимум 3 слоя за покривност и изобщо не с аикономични, но пък много ги харесвам като топъри върху подобен цвят.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 22:22 от Agent Provocateur

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Благодаря ви , за бързите отговори. Heart Eyes От чуждите сайтове , с превозвач ли поръчвате ?

# 73
  • Мнения: 13 082
Агент, аз питах за туй червилце! Много е яко, но за жал няма да го намеря тук. И подкрепям абсолютно това с бързото съхнене, няма такъв филм 2 минути независимо кой го обещава Grinning

# 74
  • Мнения: 5 478
Ах, че разочарование и разминаване с този ПП... То вярно, че ги фотошопват снимките, ама чак толкова?!

За миенето на чинии след топ ГР quick dry - потвърждавам и аз, че го правя Grinning

Общи условия

Активация на акаунт