Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (93) - декември 2019

  • 143 532
  • 2 691
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 996
Каква е играта на Топаз мел ,че не мога да я намеря,а мисля че в Билата е на промоция брашното .

# 721
  • София
  • Мнения: 310
Момичета преди време си спомням, че поне две съфорумки бяха писали,че покупка на пералня им пращали анкети и спечелили перилен препарат. Има ли все още нещо такова!

# 722
  • Мнения: 1 450
Каква е играта на Топаз мел ,че не мога да я намеря,а мисля че в Билата е на промоция брашното .

В нашето Лекси е купи 1 брашно Топаз Мел ( аз вземам по килограм, не зная дали и други разфасовки участват, но би трябвало ) , напиши на гърба на касовата бележка две имена и телефонен номер и пусни бележката в кутията след касите. Наградата е хлебопекарна ( може и др да има, но не съм обърнала внимание, защото само тя ме интересува ).

# 723
  • Мнения: 2 579
Каква е играта на Топаз мел ,че не мога да я намеря,а мисля че в Билата е на промоция брашното .
Играта е за определени магазини като се пуска касова бележка в кутия в магазина.

# 724
  • Мнения: 205
Да попитам дали някой случайно има излишни стикери от Shell за количките от актуалната кампания в момента ? Ще съм много благодарна Simple Smile

# 725
  • Мнения: 6 218
Ето я играта на Топаз Мел,но и при нас е само в кварталния.

# 726
  • Мнения: 940
Има ли списък на магазините за играта на Топаз мел, че не мога да го открия

# 727
  • Мнения: 1 673
Момичета преди време си спомням, че поне две съфорумки бяха писали,че покупка на пералня им пращали анкети и спечелили перилен препарат. Има ли все още нещо такова!

Мисля, че на тази страница пускаха такива промоции. https://www.aeg.bg/local/promotions/  В момента няма.
Скрит текст:
Аз регистрирах сушилня AEG и ми пратиха две кутии с капсули на Ариел и един Ленор. Втория път те ми пратиха мейл да напиша ревю и ми пратиха кърпички за сушене.

# 728
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Само това намерих, но не са упоменати участващите магазини: https://topazmel.bg/промоция/

# 729
  • Мнения: 3 130
Здравейте,


Пратка № 708353918 от София до Плевен, изпратена до вас, е приета от куриер Антон Джапунов в офис София - Асен Каракашев.
Пратката ще ви бъде доставена в офис Плевен Васил Левски (адрес: кв. Плевен, ул. Васил Левски №74 тел:+359 87 535 79 40). на 10.12.2019 г.
Тарифното тегло на пратката е 1 кг.
Дължима сума: 0.00 лв

Вашата сигурност е важна за нас.
Затова, когато изпращате или получавате пратка или сума, е нужно да покажете документ за самоличност.
Дотук добре,само че не знам дали да продуктите на ревалид или ваучера от оптиса.Ако някой има подобен мейл да помага,моля ви.Ако е Май артис казвате,че трябва да се ходи на др ден,за да не дам 2,40лв.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Здравейте!И аз имам
 майл от същият подател,за пратка.Предполагам,че е Ревалид,защото ваучера от Оптик класа го получих преди седмица.

# 731
  • София
  • Мнения: 12 402
Сега чак погледнах галерията на Боровец. Ами то наистина доста хора не са спазили условието с трите продукта. Но все пак и в предната игра меметата и гифовете трябваше да са авторски... Добре че има и награди, които не изискват гласуване.
Някой получи ли си наградата от Garner?

Аз не съм я получила.

# 732
  • Мнения: 4 841
Lunatichka92 ти хубаво пишеш номера на пратката, но така можеш да останеш и без нея.

# 733
  • Мнения: 1 970
Игра на Кауфланд във фейсбук: https://www.kaufland.bg/igri-promocii/igri/sw-igra.html

# 734
  • Мнения: 5 681
Получих си наградата от Ленор. При мен шала е син ☺️
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт