Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2019, 08:17 ч.

Искам да кажа ... (165) през декември 2019

• 20 519
  • 509
  •   6
Отговори
# 30
  • Бургас
Ха здравейте! Не мога да стигна днес до вас.
Благодаря за темата, Лили! С хубавини да я напълним!

Съни, във ФБ попаднах на страница „Лично писмо от Дядо Коледа”. Попълваш данни на детето и някое и друго положително качество, което Старецът да спомене в писмото. Получаваш запечатан пакет с картичка, писмо и изненада, та и на мен ми е любопитно.

Украсихме днес елхата по заповед на джуджето. Вики мрънка от няколко дни да вадим елхата, на мен не ми се искаше, но коя съм аз да споря с джуджето. Оставило такава задача, еми изпълняваме.

За вечеря имам някое и друго парче хек, ще го панирам и във фурната. ММ пък щял да си пече някаква наденица. Ей сега ще ида до Лидл за картофи по селски за гарнитура и сме готови.

Сладка Елени Heart Нинджата до нея не я познавам.

Да оздравяват бързо болните!

# 31
  • Canada
Привет и от мен!

Лили, благодаря за темата!

Мид, мн сте хубави!

Тит, заповядай на -14!

Але, успешно ново начало утре!

Арчи е прекрасен Heart

Бубе, благодаря за пожеланията Hug

Хич не ми стига времето напоследък, чакам с нетърпение двете седмици коледна ваканция!

От утре ще имам нов колега, вече не знам какво да очаквам. Нищо май най добре Joy

# 32
Селесте, хубаво че спомена задачи за изпълнение. Съвсем забравих за адвент календара Hushed

# 33
Девойката не искала коледен календар с шоколад. Търсихме този на ДМ, нямаше го в нашия град, догодина ще е.
Ще правя ризото с пиле и зеленчуци за вечеря, Монката си го поръча, само да има късмет да не яде;)
Фонс, загуби се🤗

# 34
  • Houston, TX
Фонсе, благодаря за поканата. А сняг имате ли? Питам, че да не се разкарвам просто.
Средата на януари, ще летя за Канада, но за операция. Няма как да ми стан3 студено.

# 35
  • Бургас
Тути, моите днес получиха по един календар с шоколад /добре, че скоро ги споменахте/ и мислех с това да отбия номера за месеца, обаче Викчето се е затюхкала дали само с това ще си остане до 24ти и ще трябва да купувам джвъчки явно.

За едни картофи отидох, сет за ароматерапия и сто други неща купих.

Але, вълнуваш ли се за утре?

Фонс, колегата дано е по-оправен от келешките!

# 36
  • на Мелмак
Привет, мацки!
Сто неща свършихме днес, остана ми едното гладене, сложих пържолки, салата ще направя и приключи почивния ми ден. И аз като Фонс искам адекватна колежка. Grinning
Али, да пишеш за утре!
Заредих няколко пакета селски картофи, не мога без тях да остана. Grinning Трябва да мисля сега плочки, обзавеждане.

# 37
Здравейте, последен месец от тази година. Как се въртят годинките само.

Аз днес сколасах само пиле с ориз да направя.
Мнооого ме мързи, ама много. Лежа си на дивана, гледам филмчета по тв-то и само се чудя какво да ям 😂

# 38
Ние сме на печени ребра. Ени, ти да не си сготвила джолан от прасе- гигант, та ще го ядете два дни?
ЕлиТ, как беше концерта?
Фонсе, не се оплаквай! Колега звучи по- добре от колежка.

# 39
Писах, писах, наложи се да рестартирам и всичко изчезна. Та, со кроце: благодаря за новата тема. Вчера беше тържеството, прекрарахме чудесно, многоо беше весело, каката е щастлива. Видяхме се с роднини, близки и приятели, имам щастието да съм приятелка с майките на приятелите на дъщеря ни и винаги си прекарваме добре.  Най-после направих мечтаната снимка от всички внуци и правнуци на баба ми. Тя беше много трогната, че съпругът ми отиде да я вземе и ни я докара до заведението.
Фотофрафът е майка на BFF на дъщеря ни.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 19:47 от Лятo

# 40
Мари,не знам,беше килограм и половина само месо с много малък кокал. 🤣  Снощи ядохме,но много малко и остана почти целия. Е,дойдоха помощници и го изядоха,та за нас с дребната ММ поръча пица. Сега си я чакаме.

# 41
  • Sandhausen, Germany
Да се запиша и аз в новата тема, да не ви изпусна. Хубав и спокоен да ви е последният месец от годината! И най вече всички да са здрави!

# 42
Ние имаме зеле с кокали, че братовчед ми си беше поръчал, хапки и мезета от РД, А! и тупа топчета. И торта. Не се оплаквам.

# 43
  • на Мелмак
Чета ви и виждам, че Еденето не се отпуща, а така! Grinning

Елит, искам снимки и от Прага, и от Виена, ама задължително! Hug

# 44
Приготвих шапки, шалове, ръкавици за утре. Няма шега, няма измама - зимата дойде. За Коледа ако има и бял, пухкав сняг няма да съм толкоз недоволна ☃️

Общи условия

Активация на акаунт