Кралски работи и клюки - декември 2019

  • 114 578
  • 2 351
  •   2
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 992
Идвам със снимки на някой си Уилям. Joy Joy Joy ТоА,па кой е??? Разхожда си се в Кувейт човека, а наоколо ни света Мегън, ни Хенри.  Mr. Green  Как не го е срам!




Скрит текст:


# 196
  • Мнения: 6 872
Много хора използват queen за всякакви звезди, които ги кефят. За Риана и Бионсе съм го чувала израза много често, така че не бих го приемала толкова буквално.  Аз се радвам, че Мегън и Хари получават спокойствието, за което толкова говореха. Ако сега живеят, а не съществуват и има достатъчно хора, които да се интересуват от тях и състоянието им, трябва да са една идея по-добре.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 23:48 от Не се сърди, човече

# 197
  • Мнения: 2 898
РФ са последните на пангара..Утепаха Даяна като псе и цял свят  се прави на глух и сляп.....

В това и аз не се съмнявам, че е истина. Нали знаеш, че рано или късно всеки плаща за деянията си.

А случващото се с Андрю хич не е маловажно. В такива ситуации най-добре лъсва какво представляват въпросните. Обаче все Мегън им е виновна, вЕрно ли? 😂

# 198
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А случващото се с Андрю хич не е маловажно. В такива ситуации най-добре лъсва какво представляват въпросните. Обаче все Мегън им е виновна, вЕрно ли? 😂

Какво се случва с Андрю. Моля за обяснение.

Кой е казал, че тя е виновна за нещо? За кое да е виновна?

Хм ...

# 199
  • София
  • Мнения: 2 992
Още една снимка на сем.Кембридж, с организаторка от някаква благотворителна организация. Събитието ще е на 16-ти декември.Чудя се,онези двамата, които се изпокриха като мишки, и също се водят, че са от кралското семейство къде и как ще се включат в тези Коледни благотворителни кампании?


# 200
  • Мнения: 8 578
От тях нищо не се е чуло все още. Може и да не участват в благотворителни мероприятия.

# 201
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Интересно ми е тази година дали ще има пак бал на Кейт и Уили? Онази карирана пола беше страхотна. Много искам да я видя в коледни дрехи

# 202
  • Мнения: 8 578
Интересно ми е тази година дали ще има пак бал на Кейт и Уили? Онази карирана пола беше страхотна. Много искам да я видя в коледни дрехи
Надявам се пак да има. Полата и аз я помня - хубава и празнична.😃

# 203
  • Мнения: 8 472




Детето до Чарлз е Уилям Grinning




Тук са в Малта, където са живяли веднага след сватбата, от 1949 до 1951 г.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 23:50 от Не се сърди, човече

# 204
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Съсексови са в сабатикъл. Месец и половина. Принудителен.

Баба си свирка днес:



Шведите и те сменят тоалети:



Ето тука Виктория ми харесва много:

# 205
  • Мнения: 12 662
Защо не съм го виждала с пола? Онзи, незначителният. И Филип и Чарлз са били.

# 206
  • Мнения: 7 006
Защо не съм го виждала с пола? Онзи, незначителният. И Филип и Чарлз са били.






Но,явно откакто е пораснал и е започнал сам да си избира дрехите,не ще да облича поли..Joy


п.п.Кефят ме ъжете с килтове и гайди..

# 207
  • Мнения: 8 578
Меган е просто един човек. А КС са си фирма. Аз в убийството на Даяна не вярвам.
Килтовете ги харесвам.

# 208
  • Мнения: 4 119
Интересно ми е тази година дали ще има пак бал на Кейт и Уили? Онази карирана пола беше страхотна. Много искам да я видя в коледни дрехи

Скрит текст:
Мисля, че Коледното парти мина, но няма снимки.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 23:51 от Не се сърди, човече

# 209
  • Мнения: 324
За мен е интересно да науча нещо за Уийлям , интересен човек изглежда.  Камила и Чарлз все повече ги харесвам, в остаряването им има едно спокойствие

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 23:52 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт