💪"Игри на волята: България" - Тема 14 /Финал/

  • 176 548
  • 5 809
  •   1
Отговори
# 4 590
  • Мнения: 5 083
Да, Добрин казва, че е манипулатор по някога,  в един от първите въпроси към него от Сърчаджиева. Тогава си помислих "е ся изпусна победата ", понеже защото нали зрителят не обича неискреността.

# 4 591
  • Мнения: 2 694
На Юли екипа вече стига до 1800 лв, ако не е фалшив профил на купувача.

Има няколко предложения над 1500 лева, а под някои са коментирали явно познати на наддаващите. Така че и да и да има някой фалшив профил, следващият няма да е. Много се радвам, че хората предлагат такива високи суми.

# 4 592
  • Мнения: 11 556
Оф, като имало кълбета под статиите, защо имало кълбета, като махнал кълбетата, защо ги нямало? ooooh!

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 20:14 от precious*

# 4 593
  • Мнения: 5 083
Precious,  ти ли си съветника на Добата, признавай Hug

# 4 594
  • Мнения: 11 556
Precious,  ти ли си съветника на Добата, признавай Hug
Не бе, аз съм Весо. Пиша си мемоарите.

# 4 595
  • Другата България
  • Мнения: 37 692
А аз си причиних отново да изгледам част от епизода, в който отпадна Пацо. Понеже се заговорихме за Инстаграм и се сетих, че там го попитах защо е нарекъл Юлиян физкултурник, пък той опонира, че бил казал "господинът по физическо". Да, прав е, грешката е моя, така каза. Ама колко още неща каза... Stop, за Юлиян и какъв е той като човек...които се оправда, че ги казал под афект...е така де, ама когато друг говори под афект-лош човек е, ноооо вече когато ти го правиш-позволено е, ти си наранен, огорчен, обиден, не си очаквал, шокиран си, потресен...и в точно този момент ставаш същия като този, когото хулиш. Не двойни, а петорни стандарти. В такива моменти хората не изхождат от тази гледна точка, те са наистина ядосани и казват това, което мислят. И в такива моменти лъсва част от истинското лице на играча. Три месеца се пазиш, за да не си състави някой лошо мнение-и вътре, и навън, мълчиш, мишкуваш, говориш само на камерата и този зад нея, и накрая се намира един Юлиян, дето същите три месеца нямаше цедка на устата и казваше точно каквото мисли, и ти изкарва някои от истинските черти. Само заради това си заслужаваше да се подсетя, поне себе си защо не харесвах Пламен като човек. Толкова хейт наговори за тези минути, те пък всичко и ни го показаха, че Юлиян трици да яде....
И въпреки това, моето мнение е, че антивотът срещу Юлиян /защото е имало и наистина хора, гласуващи за Добрин само защото не харесват Юлиян, хич и не им е било зор за Добрин, важно е да не спечели Юлиян/, та антивотът, или поне голямата част от него не е заради това, че Юлиян се държал зле и обиждал. Заради Пламен е. Брилянтен стратегически ход, но хората гледаха "Най-добрия човек, когото познавам", не "Сървайвър". Това му изяде главата на Юлиян, като вот имам предвид. Причините ги дъвкахме достатъчно.

# 4 596
  • Мнения: 2 694
А разбра ли се, участниците кога да разбрали, че на финала ще се избират със смс-и? Аз пропуснах тази част, а предполагам че някой е коментирал и се знае. Според впечатленията ми от екрана, когато беше номинацията на Пламен, те все още не са знаели за смс-ите и де факто са си градили тактиката за игри на полето до финалната победа.

# 4 597
  • Другата България
  • Мнения: 37 692
А разбра ли се, участниците кога да разбрали, че на финала ще се избират със смс-и? Аз пропуснах тази част, а предполагам че някой е коментирал и се знае. Според впечатленията ми от екрана, когато беше номинацията на Пламен, те все още не са знаели за смс-ите и де факто са си градили тактиката за игри на полето до финалната победа.
Точно така, и аз мисля същото. Всеки си е градил тактиката и стратегията за игри до морето Laughing, не на полето  #Cussing out, това с полето е дошло много по-късно, и според мен и тогава не е било много ясно дали само с СМС-и ще е гласуването. По думите на Пламен няма как да си сигурен дали е предполагал какъв ще е финала, но все повтаряше, че е искал с Юлиян да се срещнат там в честна битка, и с Веско, нали се спрягаха като тримата най-достойни.

# 4 598
  • Мнения: 5 781
Аз моля, някой набързо да каже, че не съм чела цялата темата след финала : защо са преигравали 3 пъти финала, защо финала е бил толкова късно, месец или повече, защо не са им казали, че финалиста ще го избират с СМС? Всъщност верни ли са тези неща или са само догадки?

# 4 599
  • Мнения: 11 556
Засега само догадки. Simple Smile

# 4 600
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да знаем какво да не докосваме.

# 4 601
  • Другата България
  • Мнения: 37 692
Тъкмо идвах със същото.
Който, които, все тая, важното е да се приема нещо. WinkВ случая ако стака е в ед.число, "който" си е правилно, да не подскочи някой сега фен Веселинов... Sunglasses
Тези и тримата достойни трябва да ги пратим на опреснителен курс по български език май. На мен това не ми пречи, ама доста хора в мрежата се "хващат" точно за тези неща.

# 4 602
  • Мнения: 9 153
Аз моля, някой набързо да каже, че не съм чела цялата темата след финала : защо са преигравали 3 пъти финала, защо финала е бил толкова късно, месец или повече, защо не са им казали, че финалиста ще го избират с СМС? Всъщност верни ли са тези неща или са само догадки?
Не са догадки. Юли го беше написал, бяха го провокирали и той нали не мълчи. Трябва да има фен среща и уж щяха да разкажат истини, но явно няма да има, защото Пламен и Весо май шубе ги хвана. За преиграването тук се качиха снимки от плажа и се виждаше поне за мен трите платформи и другите неща за битката, други писаха, че това е стар инвентар. Самата финална среща обаче се видя от всички, че е след доста време, на друго място-поле някакво, участниците изглеждаха различно, на Добата беше пораснала коса доста и т.н.)) За СМС не се знаеше до отпадането на Пламен, а май и след отпадането на Ана Мария. Поне ние зрителите не знаехме и не беше обявено какъв ще е финала и как ще се излъчи победителят. Вероятно и участниците не са знаели, после им е сервирано, защото победителят щеше да е друг, а не Добрин.

# 4 603
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Поне "се случват" събития в Инстаграма на Веселин. Не следя никого от формата. "Прелитам" и преглеждам.



Скрит текст:

# 4 604
  • Мнения: 5 083
Нова ера за Разград след завръщането на фесо, кипеж

Общи условия

Активация на акаунт