💪"Игри на волята: България" - Тема 14 /Финал/

  • 176 659
  • 5 809
  •   1
Отговори
# 4 575
  • Мнения: 9 158
Значи тоз инстаграм ми е мъгла на мен(( То си знам, че съм смотана, ама чак пък толкоз. Преди и фейса не разбирах какво бяха луднали, ама и не влизах, защото си играех някакви игри през свободното време, фенка на таблата съм. Тъкмо се ориентирах във фейса и тез сега се местят в инста и пак трябва да се напъвам да мисля((
Браво на Юли, дано се намери някой богат фен. Там поне е ясно къде ще са парите дадени. На славяните не видях това за снимките дето имало гласуване никъде, нито да си слагат екипите на търг-не намерих нищо. Техните екипи решили ли са къде ще дарят парите или нямат такава идея, а може би са решили всички за това детенце да помогнат. Май от прабългарите само Юлиян се включва с дарение, от славяните повечето или всички, но от траките ни един.
То Юли си продава най-скъпия екип сантиментално - този на прабългарите. На траките нещо не му дойде на душа екипа още в играта))
Е хубав е Юли, как да не му завиждат значи! Пу-пу, убавец))

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 14:59 от fanfanito

# 4 576
  • Мнения: 5 085
Не съм сигурна, че Юлиян щеше да победи фесо. Срещу агресията на последния колкото народ се възмутихме, толкова или повече одобриха и оправдаха, даже и празнуваха унижението на Анна.

# 4 577
  • Мнения: 128
Започнах да се чудя Добата няма ли дари нещо за някаква благотворителност като взе 200 бона? Или единствено природната и рибите са важни 🤔 Юлиян нищо, че ,,не спечели,, голямата наградата, прави благородни неща и използва популярността си за добри каузи

# 4 578
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Не съм сигурна, че Юлиян щеше да победи фесо. Срещу агресията на последния колкото народ се възмутихме, толкова или повече одобриха и оправдаха, даже и празнуваха унижението на Анна.
И аз не съм сигурна кой щеше да победи. И двамата имаха много и фенове, и антифенове.
Но предполагам кой щеше да "победи". Wink Много щеше да е затруднен Тупарката тогава, от две злини да се чудиш коя по-малка да избереш, нея ли, голямата ли.... hahaha
Започнах да се чудя Добата няма ли дари нещо за някаква благотворителност като взе 200 бона? Или единствено природната и рибите са важни 🤔 Юлиян нищо, че ,,не спечели,, голямата наградата, прави благородни неща и използва популярността си за добри каузи
Добата според мен все още нищо не е получил. Не става толкова бързо. Миналата година Яни беше споменал, че май месец е минал, преди да му преведат наградата.

# 4 579
  • Мнения: 36 803
Всъщност, преди години Фейсбук триеше неактивни профили, ако се докладват. Но от тогава доста се промениха нещата, може вече да не го правят.
Аз спрях да следвам страниците на предаването и на двете места, затова не знам какво се случва там - има ли нещо интересно? Simple Smile
Целта на Инстаграм, е да си зяпате нещо, когато някой ви досажда - отваряте си телефона и започвате да разглеждате неща, от време на време може и да коментирате, за да изглеждате по-заети Wink Но има хора, които го ползват основно за да качват селфита, няма лошо, щом им харесва.
Докато Фейсбук може да се ползва и в работата - случвало ми се е да издиря човек (на който знам само имената) там. Да, знам, че според някои хора, вече никой не ползвал Фб, но това просто не е вярно. Сайтът има практическо приложение (очевидно, освен всичко останало - Месинджър), за разлика от останалите социални мрежи, които са просто за развлечение.

# 4 580
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 179
О, и аз смятам, че фейсът е много по-приложим от ИГ. Продават се, купуват се разни неща, В ИГ влизам предимно да звпам и това е. Скука.

# 4 581
  • Мнения: 9 700
Любопитно ми е дали някой от Траките е прибрал тяхното знаме като сувенир? Може би Добрин?
Но инициативата, подхваната от Томас е достойна за уважение, голямо браво на всички участници в това благородно дело.
Отделно мисля, че знамената могат също да се използват за благотворителност.

# 4 582
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Любопитно ми е дали някой от Траките е прибрал тяхното знаме като сувенир? Може би Добрин?
Но инициативата, подхваната от Томас е достойна за уважение, голямо браво на всички участници в това благородно дело.
Отделно мисля, че знамената могат също да се използват за благотворителност.

Това на славяните - едва ли. То е в употреба, макар че, може би, има повече от едно.

Поздравления за Томас и за тези, които са се включили в инициативата му.

Скрит текст:
За мен е смешно и жалко, че на някого му минава през ума да се нарича многократно"цар на прабългарите". Бие го сачмата, ама... каквото, такова. Всеки се излага така, както може.

# 4 583
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Любопитно ми е дали някой от Траките е прибрал тяхното знаме като сувенир? Може би Добрин?
Но инициативата, подхваната от Томас е достойна за уважение, голямо браво на всички участници в това благородно дело.
Отделно мисля, че знамената могат също да се използват за благотворителност.
Ко? Нье! Stop newsm25 newsm34
Весо да СИ даде знамето? Нали видя славянското къде е - в него, барабар с летвата МУ. Каква благотворителност, ами мачове, кучове, срещи, събития, концерти, всякакви мероприятия, на които туй знаме може да се закачи, да се развее, да се покаже, да се снима с него...знамето е славянско и е свещено, той Весо се е клел в него, за честта на знамето-на същото знаме се изложи с онези ГСП, ти искаш да се разделя с него! Това знаме ще е закачено в ТИР-а, само се чудя къде точно, и още не съм си изяснила как ще отговаря на хамериканците като го питат какво е туй нещо. Ама аз не съм на "ти" с инглиша, та затова не мога да го формулирам все още. Сещам се само за "булгар, булгар.....". Sunglasses
На Добрин изобщо не му е хрумнало за знаме, така мисля всъщност. От тях не знам кой би го взел, Ана може би? От прабългарите или е в Юлиян, или е в Пламен-отново предполагам. А скъсаното и изгореното от Гошо предполагам му виси над колибата, в която живее. Mr. Green

# 4 584
  • София
  • Мнения: 27 341
Хора, Инстаграм не е показателен за нищо. Това че следваш някого не те прави автоматично негов фен.
Следваш го, за да четеш новини, да гледаш снимки. А Веско най-много бълваше от формата. То инста си е една галерия. Да зяпаш снимки, за друго не става. Фейсбука и за работа става и няма толкова бот профили. Тия лайкове само в България ги броим. Това не е фейсбук или туитър.
Отделно от всичко това, Веско е силно активен в инстаграма, все пак мали си е американче, там тази платформа е на почит. На Юлиян фейбук профила е по-активен, то си личи, че Веско поддържа фейса само проформа. Та това са недоказуеми тези неща, най-малкото и чисти сплетни за убиване на времето...
Ако, ако, ако. 'АКО' е велика дума, нали знаете...
Но според мен така погледнато победата на Добрин е още по-абсурдна, защото сред младите хора особено (визирам тях) тези, които са подкрепяли единия, биха подкрепили и другия срещу скучния за тях Добрин. Та така победата на Добата е още по-съмнителна.
Наистина оспорвана битка (ако е реална) би имало само при вот между Юлиян и Веселин. Юлиян винаги бим имал предимство заради победите си и харизмата си на гладиатор на арената и ако не се дънил с приказките си щеше да е абсолютен любимец на народа. Но след всички приказки изговорени от него, то нещата са близки наистина.

# 4 585
  • Мнения: 5 085
В кабината зад шофира тамън ще е за знамето, като фон за зобчо.

# 4 586
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Grinning Веско бълваше не само от формата, ами и от преди формата, по време на формата, на края на формата, след края на формата...много снимки, много нещо. Ама на, няма мемоари и разбор за последните две /официални/ битки и няма, и кой час по-няма! Crossing Arms

# 4 587
  • Мнения: 11 576
Близначките. Хубавици са. Няма да се учудя, ако скоро започнат и те рекламират нещо.



Скрит текст:
За мен е смешно и жалко, че на някого му минава през ума да се нарича многократно"цар на прабългарите". Бие го сачмата, ама... каквото, такова. Всеки се излага така, както може.
Изглежда някой освен от часовете по български език е бягал и от часовете по история. В противен случай щеше да знае, че прабългарите са нямали царе. Simple Smile

# 4 588
  • Мнения: 2 699
Знамето на славяните сега събира добавена стойност, пътешествайки с Весо. После може да го дари на някой музей направо, та всеки да може да се докосне до него.

# 4 589
  • Мнения: 9 158
На Юли екипа вече стига до 1800 лв, ако не е фалшив профил на купувача.
На Добрин пак влезнах в профила във фейса да видя дали няма някаква инициатива, ама мъц. Новото е, че е качвал още много статии с различни еко теми, нооооо вече без кълбета и премятания на клипчета с тях. Погледах по-надолу и гледам ги махнал от предишните, а имаше под всяка една такова клипче всеки път. Много странно, значи има си тук някоя близка или пък чете-което ме съмнява, та...има тази съществена промяна там.
За Юлиян, той не е активен в социалните мрежи гледам бил. Качвал е някакви негови си снимки и мисли през годините, което помага да се ориентираш (поне за мен) как приема някои неща и от какво се е интересувал. Но не е фен на социалните мрежи, което не ме учудва. Той си има реален живот и там си хвърля енергията, плановете, разпуска и т.н.
Под каченото на Добрин в профилът му няма много хора да пишат, да го следят и т.н. Та фенове, приятели дето да са гласували пак казвам ми е мъгла как са ги събрали за вота.
Мисля да гледам повторението на епизодите, вчера гледах финалната битка ей-така, за да видя по-добре нещата и съпоставя от това, което излъчиха, както и награждаването. Не си промених мнението, напротив, не е реална тази победа на Добрин. Весо не е знаел нищо, но Добрин... няма сила да ме убеди. Четох и в соц. мрежа за новия формат. Има едно мнение от многото, че Добрин си признавал, че бил манипулатор и човекът се чуди дали изобщо е такъв. Замислих се и аз, затова пак ще гледам, ей-така на спокойствие и ще се вгледам. Не съм се така дразнила и толкова да разнищвам нещата, но този път се впрегнах много.
Добрин садил разни дървета с кмета на Карнобат, чисти нещо си , ама видях преди години снимка във фейса на Юли с Лилия как чистят май на Витоша с един чувал черен и тениски дето ги раздават, та човекът кат нищо и той е еко...ама как пък никой не го подучи да се прави на такъв и той, щеше даже и по-добре да обясни, да се представи,...
Цар, хан, император, ...въпросът не е в титлата, а в израза. Не вярвам Юлиян да не знае кой е хан Аспарух, а не цар Аспарух. Не го подценявайте толкова интелектуално.
Защо не ги поканят някъде тримата Добата, Весо и Юли и не им дадат някаква задачка за смятане, някакво пъзелче малко за редене, че и еко-въпросчета да им метнат, та да видим кой какво знае, как смята и колко може.
От всички участници в Игри на волята 24 само вторият финалист и най-атрактивен във формата играч не е поканен при Гала и май няма и да бъде. Това, пак нищо на никой от Добовите защитници не говори, ама мен ми боде в очите.
Фермата не гледам, там овце не ми се броят, ама тук съм една от овцете на онзи Тупарев.

Общи условия

Активация на акаунт