💪"Игри на волята: България" - Тема 14 /Финал/

  • 176 288
  • 5 809
  •   1
Отговори
# 4 740
  • Мнения: 9 700
Просто Юлиян гори в битките и след тях адреналина му сваля бариерите между мислите и устата.

# 4 741
  • Мнения: X
Просто исках да покажа,  че това кой какво , къде е видял "първо", не е повод за конспирация

Никой не е твърдял, че е повод за конспирация! Това са си твои интерпретации! Потвърдих думите на milandria, че освен в неговите си лични социални мрежи, Юлиян беше обявил срещата и в официалната страница на предаването.

# 4 742
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Скрит текст:

Към  precious*,Pure, milandria : кое ви мотивира в постоянството ви да доказвате колко противен по всички линии е Юлиян?

И няколко вметки:
-По повод коментара за респект и инвалиди със снимката-уважението не се полага,а печели. И точно отразява моето мнение : в спортно състезание се изискват спортни и състезателни качества. Юлиян изисква това от съотборниците си и с пълно право. Той е спортист в отборна игра в конкретната ситуация.В никакъв случай не намирам в това опит на Юлиян да обиди хората с потребности.
-да губи с достойнство - всеки има право да губи както си поиска,а не е нужно да се проявява достойнство в загуба. Вие трите губите всеки градивен спор в темата.По вашата логика, вие следва да губите с достойнство. Интересно ми е как точно губите вие.
-откога изопачаването на истината или неприемането й се нарича факти?
-обсесията по Юлиян продължава 10 дни след финала. Защо?
[/spoiler]

Аз почти не коментирам вече в темата. Не ми се влиза в излишни спорове и разправии. Не мисля, че съм тръгвала да доказвам, какъв е или не е Юлиян. Всеки си казва мнението. Толкова нападки срещу Добрин съм прочела тези дни в темата, но ги подминавам. Всеки е с мнението си. Градивен спор не мисля, че някой изобщо е губил или печелил Stuck Out Tongue Winking Eye Всеки просто си казва какво мисли и не виждам кой определя "спечелилите". Май всеки сам си се определя така.

# 4 743
  • Мнения: 2 639
-обсесията по Юлиян продължава 10 дни след финала. Защо?

Обсесията по някои хора продължава с години. Нарича се харзима и няма нищо общо с това колко си учил, колко си тичал и т.н. Постижения в спорта, изкуството или участие в тв предаване просто разширява аудиторията.

# 4 744
  • Мнения: X
Към  precious*,Pure, milandria : кое ви мотивира в постоянството ви да доказвате колко противен по всички линии е Юлиян?

Може да се каже същото и за Добрин ("дИбелУтУ детИ") - защо в тази тема е оплюван по всички линии?!

Темата е със заглавие "Игри на волята" и е пусната в обществен форум, в който форум всеки може да изрази мнение за формата, стига да спазва правилата на форума! Тази тема не е бащиния на никого и не мисля да давам обяснения какво и защо пиша в нея!

# 4 745
  • Мнения: 2 394
Мисля че живеем в свободна държава и всеки може да се среща с когото поиска, както и има правото да я обяви или не срещата. Може да покани и когото пожелае на срещата. А Добрин ако се е почувствал употребен  да си беше казал. Има фейс, има ИГ, канят го по разни студиа. И в това отношение е привилегирован, защото на Юлиян и това не позволиха.

# 4 746
  • Мнения: 896
Просто исках да покажа,  че това кой какво , къде е видял "първо", не е повод за конспирация

Никой не е твърдял, че е повод за конспирация! Това са си твои интерпретации! Потвърдих думите на milandria, че освен в неговите си лични социални мрежи, Юлиян беше обявил срещата и в официалната страница на предаването.
Сега ще се върна да ТЕ прочета пак..

# 4 747
  • Берлин
  • Мнения: 4 497
Pure,любопитна съм и попитах учтиво. Но след като приемаш, че ти търся сметка, ок. Заблудих се,че можем да дебатираме аргументирано и извън клишето за обществения форум и тн. Ок съм с това. Като не става,не става.

# 4 748
  • Мнения: 9 127
То тук стана като във формата на предаването.
Предизвикват, обиждат, въртят и сучат да каже нещо Юлиян и после, олелеее този простак, злодей невъзпитан.
Тук същото се получи, а сега пък видите ли тези, които апелираха спокойно да видим, съпоставим и преценим има ли измама, каква е, нормално ли е това с вота, тези потребители бяха изкарани, че са за някакъв злодей, недостоен човек, социално неприспособим,игрите не били важни, душевността му куца, какво ли не, но само и само да не видим нагласения вот и измамата. Та сектата на нулите сега е виновата, че видите ли е невъзпитана. Бреййй, напълно го разбирам Юли как се е чувствал там в змиярника.  

# 4 749
  • Мнения: 1 726
Мисля че живеем в свободна държава и всеки може да се среща с когото поиска, както и има правото да я обяви или не срещата. Може да покани и когото пожелае на срещата. А Добрин ако се е почувствал употребен  да си беше казал. Има фейс, има ИГ, канят го по разни студиа. И в това отношение е привилегирован, защото на Юлиян и това не позволиха.

Юлиян да не би да няма фейс и ИГ?

# 4 750
  • Мнения: 896
Просто исках да покажа,  че това кой какво , къде е видял "първо", не е повод за конспирация

Никой не е твърдял, че е повод за конспирация! Това са си твои интерпретации! Потвърдих думите на milandria, че освен в неговите си лични социални мрежи, Юлиян беше обявил срещата и в официалната страница на предаването.
Сега ще се върна да ТЕ прочета пак..
Прочетох, не го приех като потвърждение , а като изявление, че,е неоспорима истина.
Съжалявам, но понякога какво искаме да кажем и какво разбират останалите са различни неща..

# 4 751
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
Просто Юлиян гори в битките и след тях адреналина му сваля бариерите между мислите и устата.
Чакай, че никът ти го подкарах по инерция със скролването... Laughing
Та-отново в десятката. Което за мен не престъпление, понеже те прочетох одеве, че казал на Сашо: "Хайде отивай си в къщи". Ами той и на Март каза :" Пътувай", когато го набута във вратата с топката. Това ли е неспортсменска проява? Thinking Аз доброволно си признавам, че най-върховите ми спортни постижения са каланетика и йога, продължаващи и в момента, та не съм много в час, но според мен всеки има начин да изрази емоцията си след победа. Но пък ако съм в грешка-така да е. Peace

# 4 752
  • Мнения: 2 394
Мисля че живеем в свободна държава и всеки може да се среща с когото поиска, както и има правото да я обяви или не срещата. Може да покани и когото пожелае на срещата. А Добрин ако се е почувствал употребен  да си беше казал. Има фейс, има ИГ, канят го по разни студиа. И в това отношение е привилегирован, защото на Юлиян и това не позволиха.

Юлиян да не би да няма фейс и ИГ?

Има разбира се, но защо не бе поканен в нито едно предаване на нова. От какво ги беше страх. Да не нарече Гала в ефир стара чанта, или да не каже нещо което не трябва .

# 4 753
  • Мнения: 2 639
Мисля че живеем в свободна държава и всеки може да се среща с когото поиска, както и има правото да я обяви или не срещата. Може да покани и когото пожелае на срещата. А Добрин ако се е почувствал употребен  да си беше казал. Има фейс, има ИГ, канят го по разни студиа. И в това отношение е привилегирован, защото на Юлиян и това не позволиха.

Юлиян да не би да няма фейс и ИГ?

Юлиян нали е обвинен, че използва Фейса и инстаграм, а не трябвало, защото било недостойно, лошо и какво беше.
Защо пишел във Фейса, пък след две реплики обратното - да не би да нямал Фейс, да пише.
Губя нишката на обвиненията към човека, помощ Grinning

# 4 754
  • Мнения: 1 726
Ако Юлиян искаше да каже нещо,  има къде да го каже.Така че,  и да иде при Гала,  няма да каже нищо повече.Защо не е ходил там и дали ще ходи,  питайте Гала.Писма до СЕМ се писаха,  пишете и на Гала.
Моля,  цитирайте ми къде точно съм написал,  че Юлиян не трябва да пише където и да е.Хайде да бъдем коректни и да не си слагаме в устата неща които не сме казвали .

Общи условия

Активация на акаунт