🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 541
  • 630
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 137

Сезонът започва на 12 септември от 20:00 ч. Ще се излъчва всяка събота.


Magi Halvadjian

Маскираният певец 2...от септември!:)


Скрит текст:
Така като го гледам този костюм ми прилича малко на "ТО" - 😁 Очаквам втори сезон с нетърпение.

# 616
# 617
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Няма да е Мария фолк певицата, друга ще е, по-обемна и вече участвала в Капките. Интересно ми е какъв костюм ще й направят - хем да й прикрият тялото, хем да й ограничи движенията, че е доста скована.

От предпоследния американски сезон много харесвах Елхата.

# 618
  • София
  • Мнения: 619
Ако жокерите ти са верни, значи ще е Деси Слава.

# 619
  • Мнения: 539
Записвам се и аз, да следя по-лесно темата. Интересно ми е какви ще са новите маски, новите участници и дали ще има промени в панела или ще заложат на стария състав. Малко остана и ще се разбере.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 249
Надявам се този сезон да надмине предишния и да е по-интересен. Остава малко и ще видим.

# 621
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Този сезон участниците ще са 14, не 16.

Тези дни ще пусна нова тема.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 09:27 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Знaчи две седмици по-кратко

# 623
  • Мнения: 3 495
Интересно ми е какви ще са новите маски, новите участници и дали ще има промени в панела или ще заложат на стария състав. Малко остана и ще се разбере.
Ще има промени в панела. Алекс Раева, Азис и Владо Пенев са новите панелисти, четвъртият ще е различен всяка седмица.

# 624
  • София
  • Мнения: 12 410
Я, какъв панел. Не очаквах, но звучи интересна комбинация.

# 625
  • София
  • Мнения: 22 948
На пръв поглед съм малко скептична към журито, но нека да ги видим.

# 626
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Предпочитaм Кaрaмaзов вместо Пенев Anguished

# 627
  • Мнения: 10 167
Ще е интересно, ако скрият по някакъв начин един от сменяемите четвърти панелистите под маска сред участниците (ако има закъсняващи за панела, все ще са заподозряни).

# 628
  • Мнения: 539
Предпочитaм Кaрaмaзов вместо Пенев Anguished
Карамазов пее достатъчно добре, за да е участник. Друг е въпросът дали ще се съгласи, че е малко труден в това отношение.

# 629
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Ще има промени в панела. Алекс Раева, Азис и Владо Пенев са новите панелисти, четвъртият ще е различен всяка седмица.

Чудесно! Харесват ми. Благодаря ти за информацията.


Цитат
В предстоящия втори сезон на хитовото шоу, три любими лица от българския телевизионен ефир и музикален шоубизнес ще проследяват и интерпретират с хумор и усет за сценичното присъствие всеки детайл от изпълненията. Алекс Раева, AZIS и Владо Пенев ще заемат местата в специалния панел, който заедно със зрителите ще коментира и ще се забавлява в съботната вечер. Към тях всеки път ще се присъединява и гост-звезда, с която заедно ще опитват да разгадаят заплетените улики около личностите, криещи се зад маските.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2020, 16:47 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

Общи условия

Активация на акаунт