🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 8 /Финал/

  • 33 438
  • 630
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да спечели?

Опции:

# 60
  • София
  • Мнения: 12 301
Да, от снимката ясно се вижда, че е Жана.

# 61
  • Мнения: 523
Жана категорично!
Попаднах на няколко статии за Роберта. Интересно е, че двете със Жана имат разправия във връзка с една песен, предназначена първо за Бергендорф, а след това дадена да се изпее на Роберта. Е предаването отново ги събира макар и косвено. Също, за тези които твърдят, че Розата е Роберта, да ви кажа, че тя си има съпруг и детенце и въобще не възнамерява да се сгодява отново. Пропускате важната улика с пръстена, водеща отново към ЖанИ. Сега вече очите би трябвало да ви отворят очите. 😁

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 11:35 от *Siya*

# 62
# 63
  • Мнения: 6
Ще има много изненадани, когато падне маската на Розата Simple Smile

Не знам защо всички продължават да твърдят, че Розата е Жана или Роберта, след като всички улики сочат към Алекс Раева.
Жана или Роберта кога са се занимавали с шиене? На коя от двете майка и е била работила като равна с истински благородник? Коя е получила скоро годежен пръстен?
Изключете Жана и Роберта, погледнете отново снимките на които се виждат очите на Розата и ще видите усмихнатата Алекс Simple Smile

# 64
  • Мнения: 6 131
Е, кажи честно, че и усмивката й видя. Ние се пулехме половин ден за едни очи ... даже едно, да е по-точно.
А, дано има изненади, а не да е скучно като предишното.

# 65
  • Мнения: 6
Е, кажи честно, че и усмивката й видя. Ние се пулехме половин ден за едни очи ... даже едно, да е по-точно.
А, дано има изненади, а не да е скучно като предишното.

Разбира се, че не съм я видяла, но когато човек се усмихне и очите се смеят. Ето снимка на това какво имах предвид за усмихнатата Алекс Wink
 

# 66
  • Мнения: 339
Аз се надявам да се изненадам когато падне маската на Розата и все пак:

Розата каза, че няма синя кръв. Майката на Алекс Раева е баронеса.
Жана е завършила текстилен техникум, занимавала се е с шиене, модата я влече и иска един ден да има собствена линия.
Има сериозен приятел, може и пръстен да има.
Очите й са със специфична форма и намирам прилика с очите на Розата.
Алекс Раева в момента е доста пълна.

И все пак много бих искала Розата да не е Жана. Не че имам нещо против нея, а заради самата изненада.

# 67
  • Мнения: 1 207
100 кила е казал, че Камелия Тодорова...
На мен тя ми се струва много "суха" и без извивките на розата.

# 68
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Алекс Раева ако имаше толкова талант, тя щеше да е водещата певица в Ку-Ку Бенд, а не Деси Добрева.

Аз пък нямам нищо против Жана да е Розата, направи образа прекрасно. А в личния си живот да прави каквото иска, на мен не ми е работа нито да я съдя, нито да я оправдавам.

# 69
  • Мнения: 123

Аз пък нямам нищо против Жана да е Розата, направи образа прекрасно. А в личния си живот да прави каквото иска, на мен не ми е работа нито да я съдя, нито да я оправдавам.
Аз харесвам Жана още от самото начало на X фактор. Не става въпрос само за пеенето, а като цяло - енергия, излъчване, пеене, визия. Наистина има Х фактор според мен, личния и живот никога не ми е влиял на харесването ми.
До като примерно Михаела Маринова чисто вокално и технически е по добра певица от Жана, но какво от това...... лично мен не може да ме трогне с пеенето си, усещането ми е за скука, рутинност, еднообразие с много други, липса на Х фактор.
И въпреки че харесвам Жана, не искам да е тя Розата,защото вече става банално  - Х - фактор, като две капки вода, биг брадър, черешката, жълта преса и тел.интервюта.
А и от друга страна безидейност от страна на продуцентите.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 14:44 от Aya_

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Замислих се дали съм чувала Маги Джанаварова да пее народна песен и мисля, че не съм. Но..гласа прилича на нейния.

# 71
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Аз харесвам Жана още от самото начало на X фактор. Не става въпрос само за пеенето, а като цяло - енергия, излъчване, пеене, визия. Наистина има Х фактор според мен, личния и живот никога не ми е влиял на харесването ми.
До като примерно Михаела Маринова чисто вокално и технически и по добра певица от Жана, но какво от това...... лично мен не може да ме трогне с пеенето си, усещането ми е за скука, рутинност, еднообразие с много други, липса на Х фактор.
И въпреки че харесвам Жана, не искам да е тя Розата,защото вече става банално  - Х - фактор, като две капки вода, биг брадър, черешката, жълта преса и тел.интервюта.
А и от друга страна безидейност от страна на продуцентите.

М.Маринова и мен не ме трогва, просто защото се напъва всички да я харесат, а самата тя лъха на клише. Има някои приятни песен, но личността й е никаква.

Може би точно на това залагат продуцентите - че хората не очакват, Жана да е пак там. Макар че, е видно как въртят едни и същи кръг от хора, сега Влади Априлов каза, че обмисляли Капките във формат дуети, едва ли ще са чисто нови участници събрани в дует, пак ще са старите муцуни.

В крайна сметка, Розата предизвика най-голям интерес и полемика, така че избора им е бил успешен.

# 72
  • Мнения: 9 478
Ще има много изненадани, когато падне маската на Розата Simple Smile

Не знам защо всички продължават да твърдят, че Розата е Жана или Роберта, след като всички улики сочат към Алекс Раева.
Жана или Роберта кога са се занимавали с шиене? На коя от двете майка и е била работила като равна с истински благородник? Коя е получила скоро годежен пръстен?
Изключете Жана и Роберта, погледнете отново снимките на които се виждат очите на Розата и ще видите усмихнатата Алекс Simple Smile

Ти хубаво видя очите на Алекс, а фигурата й    как ще обясниш?

# 73
  • Мнения: 9 911
Дори и да сме разпознали на 100% финалистките
Скрит текст:
(Жана, Маги, Михаела - най-вероятно, според мен - макар че вкъщи се коментира и като вариант Поли Генова)
, шоуто като цяло все пак ще остави поне за мен едно добро цялостно впечатление - като първо по рода си точно в този му формат. Най-малкото, че запали дори и децата вкъщи да викат “Долу маската” (а те дори още не са достигнали ученическа възраст).

# 74
  • Мнения: 523
Алекс и Поли са доста напълняли след ражданията. Няма как да са Розата и Гарвана.

Общи условия

Активация на акаунт