Нуждая се от ...

  • 87 686
  • 1 294
  •   1
Отговори
# 165
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Вчера слушах песен с хубав текст и осъзнах,че се нуждая от повече българоезична музика с хубави,смилсени текстове и цялостни послания. Претръпнали са ме тъпоумностите на съвремието и когато случайно попадна на нещо  смислено се чувствам девствено...

# 166
  • Мнения: 4 432
Би ли споделила песента?
Аз се радвам на https://www.youtube.com/watch?v=Jh-WwdTcR9k&feature=share

А се нуждая..да се сбъднат предните ми желания, нямам ново Simple Smile

# 167
  • Мнения: 1 761
Точно за Миро щях да пиша. Много харесвам песните му. Той е много различен от всички.

# 168
  • Мнения: 12 373
Вчера ми изчезна телефона - загубен/ откраднат. Имам нужда от късмет да се върне при мен.

# 169
  • Мнения: 13 872
Вчера ми изчезна телефона - загубен/ откраднат. Имам нужда от късмет да се върне при мен.
Пожелавам ти го от сърце.
И аз съм в същите обувки. По сметки моят са го изключили почти веднага след като са го пипнали.

Продължавам да се нуждая от късмет и продължава да го няма.

# 170
  • Мнения: 14
Пари, за да пътувам из целия свят. Обожавам да пътувам, да опознавам, да виждам, да се сближавам с различен типаж хора, да говоря на различни езици. Знам поне 4, а и от това също се нуждая - да знам още, та ако ще и да са най-важните неща от езика.
Нуждая се от компания, дори и малка да е, за да ми е хубаво из почивките, които си правя, а и не само - за празници, за веселби и за тъжни моменти също.
Нуждая се от това времето да се промени и отново да се върнат онези хубави и весели физиономии у хората, да видя повече приятелски настроени и полезни за обществото хора.

Ох, твърде много. Все пак всеки момент ни праща някакво желание и някакво притеснение.

# 171
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Момичета, ако сте с андроид и тел. е вързан с гугъл акаунт, можете да изтриете цялата информация от телефона през компютъра...  Снимки, контакти, всичко.  Това в случай,че се притеснявате да не бъде злоупотребено с лична информация.

# 172
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 062
Пари, за да пътувам из целия свят. Обожавам да пътувам, да опознавам, да виждам, да се сближавам с различен типаж хора, да говоря на различни езици. Знам поне 4, а и от това също се нуждая - да знам още, та ако ще и да са най-важните неща от езика.
Нуждая се от компания, дори и малка да е, за да ми е хубаво из почивките, които си правя, а и не само - за празници, за веселби и за тъжни моменти също.
Нуждая се от това времето да се промени и отново да се върнат онези хубави и весели физиономии у хората, да видя повече приятелски настроени и полезни за обществото хора.

Ох, твърде много. Все пак всеки момент ни праща някакво желание и някакво притеснение.
Щом е така,пари не ти трябват.Затова ще ти плащат.Както знаеш и езици,значи си роден/а за екскурзовод.А може и нещо друго свързано с пътуване.

# 173
  • София
  • Мнения: 2 245
Нуждая се да боледуваме по-малко. Това не се издържа.

Последна редакция: пн, 23 дек 2019, 20:37 от silver birch

# 174
  • Мнения: 12 373
Вчера ми изчезна телефона - загубен/ откраднат. Имам нужда от късмет да се върне при мен.
Пожелавам ти го от сърце.
И аз съм в същите обувки. По сметки моят са го изключили почти веднага след като са го пипнали.

Продължавам да се нуждая от късмет и продължава да го няма.
Намери се. Намерил го е възрастен човек и го е дал на внука си да издири собственика. А аз веднага блокирах картата без да се сетя дори да позвъня от друг телефон. Но пуснах обява в местна фб група, споделих и в национална фб група. Случайност, че една от жените познава внука на дядото и че
Ула за телефона. Днес и в полицията ходих.
Момичета, ако сте с андроид и тел. е вързан с гугъл акаунт, можете да изтриете цялата информация от телефона през компютъра...  Снимки, контакти, всичко.  Това в случай,че се притеснявате да не бъде злоупотребено с лична информация.
Опитах, но не успях да вляза в акаунта от друго устройство - не помня паролата и не можах да получа достъп.

# 175
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Mama Ru  , много се радвам за щастливата развръзка при теб Simple Smile !!


Имам нужда да се наспя.

# 176
  • Мнения: 7 423
Една почивка ще ми дойде добре.

# 177
  • Мнения: 13 872
Мама Ру, прекрасно е когато всичко завършва добре. Късметлийка си,  попаднала си на човеци!

# 178
  • Мнения: 14
Пари, за да пътувам из целия свят. Обожавам да пътувам, да опознавам, да виждам, да се сближавам с различен типаж хора, да говоря на различни езици. Знам поне 4, а и от това също се нуждая - да знам още, та ако ще и да са най-важните неща от езика.
Нуждая се от компания, дори и малка да е, за да ми е хубаво из почивките, които си правя, а и не само - за празници, за веселби и за тъжни моменти също.
Нуждая се от това времето да се промени и отново да се върнат онези хубави и весели физиономии у хората, да видя повече приятелски настроени и полезни за обществото хора.

Ох, твърде много. Все пак всеки момент ни праща някакво желание и някакво притеснение.
Щом е така,пари не ти трябват.Затова ще ти плащат.Както знаеш и езици,значи си роден/а за екскурзовод.А може и нещо друго свързано с пътуване.

Принципно е така, но... не лесно се открива такава работа, а освен това тя е и много неблагодарна. Правиш над 10 000 крачки на ден и показваш най-важните забележителности на хората, а някои са или недоволни от програмата ти или от начина на разказване, показване... Отделно може да те хване адска жега или ужасен студ. Учил съм туризъм, имам диплома, както и съм изкарал курс за екскурзовод. Това ми е като бонус, но може би бих предпочел да пътувам без да съм екскурзовод. Да си имам своя програма, да си правя мои си неща, да ям където и каквото пожелая... т.н.

# 179
  • Мнения: 1 925
...нещо. Не знам какво, но имам голяма нужда от него Grinning

Общи условия

Активация на акаунт