Нуждая се от ...

  • 87 596
  • 1 294
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 760
Нуждая се от любов. Голяма любов.

# 151
  • София
  • Мнения: 433
Днес се нуждая да си остана в нас, с одеалото да се покрия и от умора да вия, вия... Grinning

# 152
  • Мнения: 741
Днес се нуждая от тишина, спокойствие, релакс, време да остана насаме със себе си.
Което ще рече простичко казано- някой да сготви на фемилито, да сгъне и прибере прането Blush, и прегледа домашните на децата! А аз да пия през това време чаша червено вино в компанията на шоколад...

# 153
  • Мнения: 9 152
аз се нуждая от здраве.
От 15 дена се боря с вирус и още не мога да закрепна. Пълен парцал съм.

# 154
  • Мнения: 148
Аз пък имам нужда от 2 точки за книгата на Манчев и Шишков от Лидл Simple Smile
Всичко друго си имам - здраво детенце, готини родители, Господ ❤️
Пожелавам всеки да получи така желаното от тях.
Весели и светли празници.

# 155
  • Мнения: 6 306
Пишете в темата за Лидъл, имаше там дами, които раздаваха точки Simple Smile
Аз имам нужда от положително развитие по здравословен въпрос за близък човек. Много имам нужда!

# 156
  • Мнения: 13 819
Мале Петуния. Колко хора можехме да изпълним това толкова простичко, човешко  желание. Защо не го написа по- рано...

# 157
  • Мнения: 148
Благодарение на русенските майчета, вече имам книгата и моята незаменима и много обичана майка ще бъде изненадана за Коледа.
Щастие и благословение през настъпващата година за всички.
Мале Петуния. Колко хора можехме да изпълним това толкова простичко, човешко  желание. Защо не го написа по- рано...

# 158
  • Мнения: 225
Нуждая се от термометър. Моите и двата умряха - електронни боклуци, а се боря с високата температура. От вчера поддържам около 39 градуса... Да пратя мъжа ми, ама пак ще вземе някой боклук. Иначе най-голяма нужда имам от махическа пръчка, за да оздравея бързо...

# 159
  • Мнения: 3 331
Днес се нуждая от тишина, спокойствие, релакс, време да остана насаме със себе си.
Което ще рече простичко казано- някой да сготви на фемилито, да сгъне и прибере прането Blush, и прегледа домашните на децата! А аз да пия през това време чаша червено вино в компанията на шоколад...

Ами Номера 1 и 2 да не се ослушват, ами да проверят домашните на нореа 3 и 4. Grinning

# 160
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Спешно се нуждая от почивка...
Представям си се на спа, с чаша вино в ръка, изключен телефон - пълен релакс.
Дано през януари да се сбъдне желанието ми. Simple Smile

# 161
# 162
  • София
  • Мнения: 18 710
Цялата си сила ,да подкрепя мм,който загуби скъп и ценен човрк за него.Много навътре го прие за съжаление.

# 163
  • Мнения: 2 220
Канела, пожелавам ти го. И аз имам неистова нужда от почивка. Имам нужда от свека да дойде за 2 дни при малчо и с ММ да избягаме в някое хотелче, ама мечти..

# 164
  • Мнения: 35 983
имах нужда последният епизод на "междузвездни войни" да не е пълна боза
желанието ми не беше уважено
досадното 4Д ме предпази от заспиване
музиката - обичайно великолепна

Общи условия

Активация на акаунт