Лидл 134 - В очакване на Коледа

  • 105 213
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 68 644
Пак се отплеснахте с гарнитурите и заготовките....Stuck Out Tongue Winking Eye

# 121
  • София
  • Мнения: 5 547
Пак се отплеснахте с гарнитурите и заготовките....Stuck Out Tongue Winking Eye
Я ти кажи за свинското тая седмица, XL, как е ,сухо ли е?

# 122
  • Мнения: 3 199
При вас има ли заредена доспатска сьомгова пъстърва? При нас в брошурата има, в магазина нямаше вчера, няма и днес. Крайно нелюбезната служителка на клиентския номер заяви, че няма и да има! Много съм ядосана. Отдавна я чаках да я намалят Sad

# 123
  • Мнения: 68 644
Не зная..не стигнах до моя си лидл.☺

# 124
  • Мнения: 229
За памперсите на Лидъл и на мен ми се сториха различни, (4размер това) сега като загледах вярно имат етикетче, че са с подобрена технология. Иначе това което аз забелязах е, че миришат странно при намокряне (май не са ароматизирани) и имат дребна промяна в картинката.

# 125
  • София
  • Мнения: 3 715
Ау, а пък как мразя да рендосвам. Всеки път съм минус 1-2 пръста. Аз памперсите не разбрах, че са променени /5ца/. След малко ще ходя и аз до нашия Лидл да търся, повод за кучето. Много са китайски, чупим четвърти ама пък за тая цена вършат работа...

# 126
  • Мнения: 18 498
Ако е разтегателен повод - не го отпускайте докрай, тогава се чупи пружинката вътре в механизма.

# 127
  • Мнения: 39 316
А аз от години си спестявам лука в манджите и салатите. Всички са доволни.

# 128
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Този чопър имам аз, незаменим е, от склидки чесън, до лед кълцам с него
Скрит текст:
Купата ми не мирише на нищо, мия я в миялната; идеален е за малки количества.

Преди това имах ето този, ръчен
Скрит текст:
също вършеше работа, но му се изкриви ножчето и го изхвърлих.

Рендета мразя много.

# 129
  • Мнения: 9 525
На обикновено ренде съм чувала, че рендосан лукът нагарчал. Не мога да го твърдя от практика, защото не прилагам тази техника.

Не е вярно въобще. Аз го рендосвам в кюфтета на дребсовете. С лещи съм и не ми люти. Като съм с очила пада голям рев, мда.

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Моето ренде поръчах от spestete.bg, но го има и в други сайтове. Аз готвя с много зеленчуци и ще ми върши работа.
Иначе приятелка в Германия ми го щракна и в техен магазин за 30 Евро. Сигурно е по-качествено и с повече приставки, но за тази цена и доставка, реших че и това ще ми свърши работа.
Можете да напишете Nicer Dicer в YouTube  и ще видите клипчета.

# 131
  • Мнения: 5 094
Ивче, а кубчета за мусака ще прави ли това ренде, аз още тъжа за такава джаджа.

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Да, има приставка за кубчета. Моркова нарязах на такива, защото готвих яхния с нахут и исках да е по на едро. За картофи няма логика да не става. Те не са чак толкова твърди.
Не съм го разучавала подробно (има и малкo CD) все още, но в събота го взех и исках да пробвам за основните зеленчуци дали работи. Засега съм доволна.

# 133
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Аз за мусака ползвам Вьорнер ренде или както му е името. Имам го от много отдавна и си реже перфектно.
За лилавите зеленчуци, включително и картофите, били много полезни за мозъка.

# 134
  • Мнения: 5 094
Да, има приставка за кубчета. Моркова нарязах на такива, защото готвих яхния с нахут и исках да е по на едро. За картофи няма логика да не става. Те не са чак толкова твърди.
Не съм го разучавала подробно (има и малкo CD) все още, но в събота го взех и исках да пробвам за основните зеленчуци дали работи. Засега съм доволна.

Приставката за кубчета предполагам има и по-малка като за мусака, поне аз си играя да ги ситня.

Общи условия

Активация на акаунт