Лидл 134 - В очакване на Коледа

  • 105 211
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 131
Чопърите им са много добри. Аз имам по-стария модел и го експлоатирам ежедневно вече три години. Не съм чула лош отзив.

# 31
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Някой взе ли от лаврака? Пресен ли е?

# 32
  • Мнения: 2 495
Може ли отзиви за дървеното конче ако някой го е взел?
Също така и за чопъра, че отдавна му се каня. Мерси!
Чопъра се коментираше в предната тема,имаше доволни.Аз имам подобен,не на Лидл,със стъклена купа,но не го ползвам.Преди няколко месеца в Лидл бяха пускали пасатор+чопър и ги взех,като Чопъра е с пластмасова купа с капак.Някакси по ми е компактен и лесен за употреба и подръжка и си ползвам него.

# 33
  • Мнения: 18 498
Ние имаме дървено конче от миналия декември.
Като качество е отлично, сглобява се лесно. Минус за нас е, че детето го ползва рядко - на 2-3 дни за по пет минути и това е. Но на мм му беше голям мерак да вземем конче или нещо подобно за люлеене, и добре, че взехме това, защото в другите магазини бяха 3-4 пъти по-скъпи, а детето пак щеше да се люлее толкова.

# 34
  • Мнения: 68 644
Някой взе ли от лаврака? Пресен ли е?



Снощи е размразен...Simple SmileStuck Out Tongue Closed Eyes

Лоша риба не съм вземала от лидл аз. Ципурата предпочитам, пак ще взема..

# 35
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
💐 за новата тема и Брадата.
От днес ще има баклавички на Делукс, тук при нас. Обмислям дали да се снабдя за Коледа.

# 36
  • Мнения: 1 511
Купих шаранче днес аз, но май ще го ядем преди Никулден, защото е в срок до 5-ти. Ако е хубав, може да вземем пак за празника. Сьомга за детето, мляко и ей ти ги 50 лева за две точки. Е, допълних с шоколади за да станат, но това е без значение Simple Smile
Иначе имаше доста хора около детските играчки, но за нашата госпожица нищо подходящо - или за бебета, или за по-големи, или пък го имаме Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 250
Аз основно на рибата хвърлих око,последните 2 години все от тях  купувам шаран  за празника и ни хареса,няма дъх на тиня.
От кога дават точки за книгата,в събота ходих и платих  стабилна  сметка,но нищо не ми дадоха?

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
От днес дават точки

# 39
  • Мнения: 10 210
Какво ще приготвяте с кофата сметана?

# 40
  • Мнения: 18 498
Какво ще приготвяте с кофата сметана?

Хубава ли е сметаната в кофата?

# 41
  • софия
  • Мнения: 25 456
Аз съм я нарекла за мюсли торта и Янкина салата, но не съм взела. Рядка ли е?

# 42
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Момичета, как са домашните дамски комплекти? Имам от миналата година и съм доволна, да пращам ли ММ ако е останало нещо. Аз скоро Лидл няма да видя, с дребно сме под карантина.

# 43
  • Мнения: 4 400
И ние искаме да вземе кончето, но в два Лидъла в Пловдив проверих и го нямаше.  Ако някой го е забелязъл, моля да сподели Kissing Heart

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 14:53 от Stella Gemella

# 44
  • Мнения: 1 153
Взех дъската сутринта, а като по чудо имаше от всички играчки по доста, включително и къщата, която често не е налична дори сутринта на първия ден, в който я пуснат.

И аз с въпрос за контактния грил - лесно или трудно се почиства?

Общи условия

Активация на акаунт