Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 570
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 639
За коя държава става въпрос?Извинявам се предварително за това,но ми е интересно,тъй като следим темата за гадния вирус.
При нас казаха дистанция от поне два метра.

# 676
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
За коя държава става въпрос?
Ние сме в Австралия

# 677
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Gordi, много ли са случаите на заразени там? Значи вируса вирее все пак и на 35+, а уж казваха, че до 27 градуса и нагоре умира... 🤔

# 678
  • Мнения: X
narcissus, на Биодерма имаше едно кремче, мисля, че се казваше Peri Oral, за разранявания около устата. На нас ни свърши добра работа в периода на лигите, може да пробваш с него.
За вируса, над 60-70 градуса умира уж, затова и казват дрехи, маски на заразени да се перат на висока температура. С две думи няма място на земята, където да изчезне, а и докато продължават хора да щъкат, няма как. Днес видях във Фб пост на медицинско лице от 5-та градска май беше, която е работила с предпазен костюм от новите, но някъде в промеждутъка се е заразила...

# 679
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Gordi, много ли са случаите на заразени там?
Очевидно вирее навсякъде. Към момента заразените са 2800, починали са 11
Вземете една Индия, която е 1.3 билиона хора, случаите са около 800 и цялата страна е под ключ. Според мен и при нас трябваше да затворят всичко за 2 седмици и да се свърши. Магазини, молове, всичко работи, и те очакват хората да си стоят в къщи ... еми малко трудно. Това е снимка от най-известният плаж, и въпреки че постоянно говорят да не се излиза, хората си правят каквото искат

# 680
  • Мнения: 754
Благодаря ви,момичета.Взвх един нов крем на Мустела дано свърши работа.

# 681
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Да си излея затворената душа вече, писна ми и на мен и на малкия от тази карантина! Диването вече не издържа вкъщи, започна да проявява желание да пада сам " после ходим при д-ра" само и само да излезем някъде. А аз вече се алкохолизирам и започвам с виното от 18:00... Ужас пълен Simple Smile поне сме здрави де, ама то е лудост това чудо, особено когато и навън има слънчице.
Последните дни михме чаши, чистихме всички фуги в банята, размествахме и какво ли не още, ама то не се стои!
Давайте идеи за нестандартни занимания на закрито.
Сега няма как да снимам ( твърде хаос е) но кухнята е като бивак - четирите стола са покрити с одеала и това е нашата палатка.
Полудяхме!

# 682
  • Мнения: 639
И ние така , пощуряват децата , едвам посъбрах и подредих играчките , то не се знаеше кое от къде е пълен хаос сътворяват и после захвърлят.
Играем кральо портальо,надува се балона,дай бабо огънче,криеница.
Правихме и оригами (сгъване на хартия),кораби,самолети,сол пиперничка - такива работи.
Закратко се кротват обаче.

# 683
  • Мнения: 353
Ние по цял ден разиграваме приказката Червената шапчица. Взима една кошница, пълни я с топки-питки и сирене и аз-страшния вълк я срещам. Другото на закрито е готвене и хранене на играчките, лекуване на същите. Или пък дивана е остров, масата лодка и търсене но съкровища. Ей такива измислени. Но истината е, че двора на баба й и дядо й са спасението и най-вече Батутът . При слънчев ден от 8ч сме на него.

# 684
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Вие съвсем ли не излизате? На нас ни ‘позволяват’ да сме навън по един час на ден. Разбира се без компания и на страна от други хора, но сме всеки ден в парка. Спасява ни и двора. Ако бях затворена в апартамента, щях да луда и аз, съчувствам ви. Моят играе с влаковете Томас, от рождения му ден насам, само с тях се занимава. За първи път толкова голям интерес към играчка. С татко си редят нови писти всеки ден

# 685
  • Мнения: X
Тук има глоби за разходки в парка, отделен въпрос дали някой ги налага. Извън глобите, мисля че не е разумно в парка, защото още доста хора ще решат същото. Около блока виждам понякога деца, но ми прави впечатление, че семействата се дебнат, в смисъл, ако се вижда, че има някой не излизат и други, а после, но като цяло са малко.
Аз работих известно време с детето отвкъщи, но накрая на седмицата бяхме луднали и двамата, не става в дългосрочен план така. Сега е при баба си, която е в къща с двор и излиза само там. Междублокови пространства и паркове не бих позволила, но осъзнавам, че сме облагодетелствани, че имаме двор. Много семейства нямат, трудно е без децата да излизат.

# 686
  • Мнения: 1 147
Ние сме на село, имаме си и двор. Това ни спасява. С играчки почти не се занимава. Сега сме в период махане на памперс и вървим на добре.

# 687
  • Мнения: 3 998
Ние не сме излизали въобще, само на терасата 😄 честно казано май аз съм по издивяла вкъщи от малкия 🤯 в нашия парк,който е точно срещу блока ни,постоянно е пълно с хора от бебета в колички до баби и дядовци,много се ядосвам !
И с това ограничение по изходите на града не може да излезем поне на планина да отидем на въздух. И до село на двора не може.
Искам да се събудя и всичко да е приключило 🙏

# 688
  • София
  • Мнения: 2 666
Ние също не излизаме. Последно на 13 март излизах колкото да пазарувам.

ММ и майка излизат на всеки 3-4 дни, за да пазаруват. ММ работи от вкъщи.

# 689
  • Мнения: 1 418
Аз се сетих днес,че на тавана имам мой стари играчки😁😁Така и не можах да ги изхвърля. Качих се и измъкнах някои по-подходящи ,  голяма радост настана 😉Сега си играе с тях и им се радва както аз някога ...На мен пък ми стана драго да ги видя, все едно стар приятел от детството 😊
Мен ме плаши това че може да си откараме така с месеци. Какво ще стане щом вируса приключи и какви икономически сътресения ще има..? На моменти не ми се вярва в какъв филм живеем в момента.

Общи условия

Активация на акаунт