Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 470
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 587
Веднага след рождения ден Grinning

# 511
  • Мнения: 248
Скоро коментирахме храненето, че да ви попитам ваще деца почнаха ли да ядът? Малкия вече 2ри месец яде само макарони, пилешки хапки и плодове...  Какво ли не пробвах как ли не му предлагах, дори пробвах като слагам макарони в супите и манджите, но нищо обира само макароите и това е 😶. Пробвах да не му давам нищо друго освен готвено, но резултата беше 2 дена на мляко и хляб 😶. Дори не опитва друго директно казва не на всичко и това е, ако пробвам да му вкарам нещо в устата докато не гледа го плюе 😑

# 512
  • Мнения: 228
Скоро коментирахме храненето, че да ви попитам ваще деца почнаха ли да ядът? Малкия вече 2ри месец яде само макарони, пилешки хапки и плодове...  Какво ли не пробвах как ли не му предлагах, дори пробвах като слагам макарони в супите и манджите, но нищо обира само макароите и това е 😶. Пробвах да не му давам нищо друго освен готвено, но резултата беше 2 дена на мляко и хляб 😶. Дори не опитва друго директно казва не на всичко и това е, ако пробвам да му вкарам нещо в устата докато не гледа го плюе 😑
Малко по-нагоре и аз се оплаках от същото. Малката яде само мляко и филийка с масло. Готвено нищо. Както казваш на всичко вика не. Месеци наред е това. На консултацията на две годинки споменах на лл, но тя не го сметна за проблем. Не знам, стоя и чакам да отмине този период.

# 513
  • Мнения: 16 871
Разбирам ви, напълно.
Имат ли още зъби за пробиване? Да не е от това?

# 514
  • Мнения: 228
Разбирам ви, напълно.
Имат ли още зъби за пробиване? Да не е от това?
На нас остават още четири. О аз мисля, че може да е от това, тъй като обичаше преди да си хапва супички например.

# 515
  • Мнения: 16 871
Съвет ох много препатила ще дам - не се ядосвайте, че не яде или поте не го показвайте и не насилвайте.
Знам, че е трудно, аз доста навътре ги приемам нещата, обаче си давам светка, че сигурно съм го натискала в момент, когато не иска и от там на инат.

# 516
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
А може би, не харесват това което им предлагате. Може да си мислим, че готвим вкусно, но все пак бебешкия/ детския вкус е друг.
Не искам да обидя никой, но наистина е възможно и малките да не харесват това което им се дава.
Проба- грешка и тестване и все ще се уцели нещо ядливи.
Също така, това че вчера винен отказало да яде краставица например, не означава че и днес ще откаже. Предлагайте постоянно и дори храни които не харесват - вкусовете се менят постоянно.

# 517
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Аз не съм го насилвала никога за храната. Предлагам и щом не иска, давам нещо друго. Според мен е нормално децата да минават през такива периоди с храненето и предпочитанията. Както мъжо казва, изведнъж ще се отприщи и после ще коментираме, че много яде.

# 518
  • Мнения: 248
А може би, не харесват това което им предлагате. Може да си мислим, че готвим вкусно, но все пак бебешкия/ детския вкус е друг.
Не искам да обидя никой, но наистина е възможно и малките да не харесват това което им се дава.
Проба- грешка и тестване и все ще се уцели нещо ядливи.
Също така, това че вчера винен отказало да яде краставица например, не означава че и днес ще откаже. Предлагайте постоянно и дори храни които не харесват - вкусовете се менят постоянно.
Проблема е че дори не опитва за да знае дали му харесва или не 😕

# 519
  • Мнения: 16 871
Да, абсолютно,  дори не желае да опита.

# 520
  • Мнения: 892
И у нас са драми с храната. Единият близнак е много капризен, другият не толкова. Като по-малки имаха проблем с хемоглобина и аз съм много зле като отказват нещо, а знам, че не трябва. Примерно днес ядат омлет, след няколко дни го плюят и викат бляк. И с други неща са така. Не искат никаква манджа, която се яде с вилица- мусака, ориз, пълнени чушки, такива неща, само гледат, ровят и абсурд да опитат. Направо не знам. Иначе по-злоядият яде суров лук като ябълка и люти чушки Flushed

# 521
  • София
  • Мнения: 2 666
Малката обожава къри и чесън. Когато пропусне няколко хранения купувам шкембе чорба с чесън или нещо индийско.

# 522
  • Мнения: 587
Знаете ли дали при коларгола има препоръчителен и нтервал за прием.Капах му преди по-малко от месец и сега пак е със сополи,та се чудя дали пак мога да му взема

# 523
  • Мнения: 114
Здравейте, може ли да споделите с какво си играят вашите деца и какво им подарихте за рождения ден? Аз съм се спряла на тротинетка и може би палатка за игра за моето момченце.
https://www.hippoland.net/john-palatka-kosmicheska-stantsiya-130078820
Ще се радвам на мнения, като цяло не се впечатлява много от играчки, но се двуомя за палатката... Blush

# 524
  • Мнения: 1 418
Момичета често виждам споменавате шуслерови соли. Опитах да чета в интернет, но не ги схващам съвсем.От къде ги копувате?Нямам лекар хомеопат , как да разбера какво да купя?Фармацевтите разбират ли от тези соли?
Може ли да разясните малко? Може и на лични. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт