Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 887
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 76
Още съм в дилема този за ухо или за чело на Браун да взема за по голяма точност. Попитах тук в аптеката но те са запознати много.
Може да се повтярам в темата за термометри но искам да ви попитам за някои които показва точно. В момента малкия е болен с температура и измервам в дупето с обикновен но е голямо мъчение. Имам и един за ухо и чело но не е верен въобще. Аз живея в Германия но ако ми кажете някои хубав ще го потърся тук
Моя е на Микролайф, тук другите споделиха че са доволни от Браун.
Бързо да оздравяват мъниците!

# 556
  • Мнения: 4 010
Моя е за чело,малкия свикна с него и дава да я меря,ако беше за ухо абсурд да ми даде да премеря. Ако твоето дете седи мирно е ок за ухо. Някой беше споделил,че във всяко ухо различна Т дава, та незнам..

# 557
  • Мнения: X
За чело ще ти е по-удобно, моля те сподели след известно време доволна ли си.
Аз вече съм казвала, че не съм доволна от моя на Микролайф и търся друг. Вчера усещам, че ме е хванала настинката, меря на себе си - с този за чело - 37.6, с други 2 електронни обикновени за под мишница 36.9. Ами сори ама са ми много 7 стотни разлика особено за дете и особено ако става въпрос за над 38...

# 558
  • Мнения: 76
Моя не дава да му меря в ухото май ще взема този за чело.Аз имах един на Bauer за ухо но не дава точно ами грешно и имах един и за чело същата работа.Сега мисля да купя този на Braun
Моя е за чело,малкия свикна с него и дава да я меря,ако беше за ухо абсурд да ми даде да премеря. Ако твоето дете седи мирно е ок за ухо. Някой беше споделил,че във всяко ухо различна Т дава, та незнам..

# 559
  • Мнения: 76

Този мисля да купя

# 560
  • Мнения: 587
Дори и за ухо да вземеш на Браун не е драма с меренето,засича за 3 секунди.

# 561
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 713
Аз отново да си кажа, щом бюджета ви за термометър е около 100 лева, с две ръце препоръчвам този на miky watch! Постоянен контрол и мониторинг на температурата, проследявам я при всяко боледуване и се ориентирам как се бори детето. Тази седмица докато бях и аз болн, няколко дни бях аз с него, ами няма такова удобство - не ставам да търся термометри а само си цъкам на телефона и гледам колко ми е температурата в момента.
Препоръчах го и на дъщерята на педиатърката на малкия, и те също много го харесаха.

# 562
  • Мнения: 16 874
Скк, от къде си го купила това чудо?

# 563
  • Мнения: X
Скк, точен ли е?

# 564
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 713
Сравнявала съм го с живачен и имаше отклонение 0.1, което за мен не е никакъв проблем. Поръчва се онлайн mykicare thermometer. Български сайт е, създателите са българи също.
Единствено е по тегаво самото стартово настройване ( но това е еднократно). Друго което е фактор също, поставя се с хипоалергенна лепенка ( допълнителен консуматив) на детето и батерията на самият термометър ( аз я сменям на всеки две боледувания долу горе). Има си индикатор за батерията, т.е. няма как да се объркаш дали е точен или му е слаба батерията.
Пускам скрийншот от апликацията на моя от вчера, последно смъкнат в 19ч.

# 565
# 566
  • Мнения: 16 874
Честита баба Марта!

Скк, ще погледна, че нещо не можах да си представя как действа Joy

# 567
  • Мнения: X
Skk, а колко често се сменят тези лепенки? В смисъл ако не може да се къпе с тях, съответно всяка вечер ще трябва нова? И само с техните лепенки ли става?

# 568
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 713
Махат се по време на баня и после се поставя нова на подсушена кожа. Като ми свършиха тези от комплекта си купих на урго лента и си режа колкото размера на лепенките когато го слагам. Държат еднакво, не се отлеепя лесно.

# 569

Общи условия

Активация на акаунт