Февруарският рожден ден наближава, голям купон се очертава

  • 41 540
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 998
Моя фъстък е болен 😔 на РД бяхме в ресторант и явно е лепнал вирус. Снощи вдигна 38.8 и повърна вечерята,веднага в спешен кабинет изписаха свещички и прахче. Много се ядосах на лл изключила си телефона. Звънях днес на друг познат педиатър за съвет и какво да давам. Не е повръщал повече и слава богу че ни казаха ако продължава ще го приемат,цял ден е с Т около 38.5 и ако спадне след 15мин се е качила. Всичко което мога прилагам и не мръдна тая пуста Т.Сега заспа. Май и сополи ще тръгват, като стане ще го видя. Изобщо не съм спала и яла от вчера, така се притеснявам. Това повръщане доста ни стресна,не се е случвало.
Оплаках се 😞

# 571
  • Мнения: 16 871
Съчувствам! И моят се оказа с отит и добре, че го заведох на преглед при друг лекар, защото лл не му прегледа ушите Rage
Изписа само за имунитет и за пръскане в гърлото. А то проблема в ушите. Направо не ми се мисли колко щеше да се вроши ако не ги лекуваме на време.

Гърлото ме притеснява, обаче не дава нищо да сложим в устата и не мога да пръскам със спрейчето.

Оплаках се и аз Sad

# 572
  • Мнения: 3 998
Верче дърпа ли ушите, дава ли признак че го болят. Одеве преди да заспи го забелязах че все човърка в 1то ухо,дърпаше го. И се замислям дали да не е проблем там. Утре ще го водя на лекар.

# 573
  • София
  • Мнения: 2 666
Верче, щеше да пищи от болка през нощта. Пробвай с близалки, щом като не дава да му пръскаш в гърлото.

# 574
  • Мнения: 16 871
Не, не пипа ушите, но той от четвъртък е на капки Фуроталгин.
Коко, заведи го на Унг. Моят син държеше температура с гнойната ангина и с отит когато е.

М, питах в аптеката, не ми препоръчаха нищо друго за гърло, освен предписаното и таблетки. Обаче той всякакви таблетки ги плюе.  Правя компреси и давам чай от лайка с мед (който плюе, но аз съм упорита Grinning )

Откача вкъщи детето. А винаги сме били навън, дори и болен да е. Сега ме е страх обаче, защото болното ухо обича топло.
И утре да мине с капките и ще почна да го извеждам.

# 575
  • пловдив
  • Мнения: 1 092
И при нас при последното боледуване със зачервено гърло се наложи да ходим при УНГ и ни помогна.Разбира се спрей за гърло изобщо не успяхме да ползваме вкъщи, нито инхалации и затова няколко дни пихме Вентолин за съжаление...
Бързо оздравяване на всички и дано вече да отминават вирусите този сезон.

# 576
  • Мнения: 16 871
Ние се връщаме от спешен Унг кабинет - възпаление на средното ухо, капките не вършат работа и минаваме на втори антибиотик за последния месец.

# 577
  • Мнения: 3 998
Ние се връщаме от спешен Унг кабинет - възпаление на средното ухо, капките не вършат работа и минаваме на втори антибиотик за последния месец.
Кое провокира ходенето до спешен унг кабинет?

Ние също бяхме на частно при 1 педиатър пред гнойна ангина е,започна АБ. За сополите също АБ капки даде.
УНГ лекаря е в отпуска и след 3ти март ще го водя за всеки случай да види ушите.

Снощи вдигна 39.1 тъкмо я свалихме до 38.6 и бам 39.3, едва я свалихме ужас.

# 578
  • Мнения: 16 871
Коко, параноята ми ни заведе на кабинет.
Снощи засекох 37.1 температура и втора нощ поред приплакваше на сън. И въпреки че слагахме аб капки в ушите....
Та така.

# 579
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Бързо оздравяване на болните дребосъци ❤

# 580
  • Мнения: 228
Момичета, аз да се оплача от друго нещо. То не знам дали е проблем, но от известно време очичките на малката са червени. По скоро самата склера на окото е покрита с мрежичка от тънички капиляри. (Как го обясних само...). Сещате се какво имам предвид. И постоянно е така, не само като й се доспи например или като  е гледала филмче. Обърнах внимание на лл, тя каза, че сигурно са възпалени и изписа капки, които все още не съм капала. Каза на очен поне на три години като стане. Общо взето не го счете за проблем. Каза да проверя дало вижда еднакво с двете очи, като затварям едното и й показвам картинка, съответно тя с другото да гледа и да казва какво е. Тук няма проблем. Проблемът ми е,  че очите не са й така белички, както мисля, че би трябвало да бъде при малките деца. Не знам, вие какво мислите?

# 581
  • Мнения: 16 871
Очен лекар задължително.

# 582
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
И аз мисля, че е по-добре да не мислим нищо, а да заведете детето на очен лекар!

# 583
  • Мнения: 76
Ние днес бяхме на профилактичен задалжителен преглед тук в Германия и имаше и очен преглед, доктора му изписа очила на малкия. Аз не съм мислила досега че е имал някакъв проблем с очите. Просто не знам как ще ги търпи  на очите си.

# 584
  • Мнения: 3 998
Ние днес бяхме на профилактичен задалжителен преглед тук в Германия и имаше и очен преглед, доктора му изписа очила на малкия. Аз не съм мислила досега че е имал някакъв проблем с очите. Просто не знам как ще ги търпи  на очите си.
Как протече прегледа и решиха ,че е за очила

Общи условия

Активация на акаунт