Частни начални училища в Пловдив

  • 589
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!

Наскоро се прибрахме от чужбина с идеята да живеем за постоянно в България.
С мъжа ми разглеждахме частните началните училища в Пловдив и имаше няколко, които ни хванаха окото.
Искаме синът ни, който ще е във втори клас по българската програма, да учи на английски, за да му е по-лесно да се сприспособи в училище, тъй като и досега е учил на английски.

За повечето училища, които открихме, по форумите и във Фейса пише доста и горе долу сме си създали впечатления.

Някой от вас има ли впечатления от т.нар. Британско училище, което се намирало в с. Марково?
По форумите почти нищо не пише за тях...

Ще съм ви благодарна за всяко мнение! Ако някой има информация, пишете ми или тук или на лично Simple Smile

Поздрави: Данчето

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 15:12 от Фран

# 1
  • Мнения: 87
Повдигам темата, защото не се говори достатъчно за частните училища в Пловдив, а предполагам все повече хора са във вашия случай и биха искали да получат адекватна обратна връзка.

Вие къде записахте детето си и доволни ли сте от избора?

Моите деца са в Частно Основно Училище “Искра” - www.iskraschool.bg
В класа на сина ми има 2 деца с подобен казус - завърнали се от Англия семейства.

Учебната програма е със силен акцент върху английски език. Основното, което ги отличава обаче са програмата за взаимоотношения и социални умения.
Това е и фейсбук страницата им - https://www.facebook.com/profile.php?id=61551600164538

Общи условия

Активация на акаунт