Любители на кучета - 100

  • 42 871
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Прекрасни кучовци Heart Eyes и техните (двукраки) любимци също Heart Exl

DespicableMe Heart, честита ти рожденичка Kissing Heart Да ти е много здрава,щастлива и да има най-уютното детство на света Sparkling Heart


Ползващите метро, още ли само в последния вагон може с куч?

Аз съм в търсене на хубав нашийник - хем красив, хем здрав, хем да не се цапа. Че от тези на Ферпласт не съм доволна.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 21:00 от Летящ Кактус

# 76
  • Варна
  • Мнения: 10 668
Кактус, аз съм фенка на Rogz. Няма късане.

Пос,въобще всички по софийско сте целунати от Господ. Варненци имаме строги закони.

# 77
  • Мнения: X
Здравейте! Днес дадохме на Арчи хапче против вътрешни паразити. Дано няма...

Чепльо голям:



Тук е откраднал тениска на ММ. Каквото пипне, в легълцето носи.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 10 668
Малеее, шкембата ще се пръсне. 😊

# 79
  • София
  • Мнения: 8 348
И аз съм фен на Rogz. Ползвам и нагръдници и нашииници. Най-удобна ми е серията Алпинист, лесно се ползват, лесно се перат и бързо съхнат.

Няма значение в кой вагон си в метрото. Аз гледам да съм в края на вагона,  за да ми е по-удобно с хората.

За пекинезче, не знам, честно.





Дес, май пропуснах да ти честитя девойката. Да е здрава, палава и любознателна. Започвате интересна година, лека да ви е.

# 80
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Ох, душици мили,примерни... и с намордници...

possessed, преди няколко год. имаше правило,че само в последния може с куче. Може да са го променили, не знам Simple Smile

Благодаря за мнението за марката!

# 81
  • София
  • Мнения: 8 348
Е, за намордниците е задължително. Но за вагона никой нищо не е казал, а са ме проверявали контроли.

# 82
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Онзи ден някой беше качил клип във фейсбук как една жена е в автобуса с котката си в клетка и бяха възмутени, искаха да я свалят, нарушавала закона. Това е безумно, не може да си заведе животинката на доктор ли? Пълна забрана има във Варна, идиоти.
Ерос не си го представям в автобус, защото никога не се е качвал и си мисля, че ако пробвам ще се дърпа и напикае. Joy

# 83
  • Мнения: X
Joy ма то нова тема имало. Ха ха ха

# 84
  • под тепетата
  • Мнения: 9 403
Шапка свалям на мъжете в темата за благородното дело, с което са се захванали!
 Понеже всеки ден ползвам услугите на БДЖ до местоработата си, често виждам да се возят кучета със стопаните си. Ако всичко им е наред- намордник, каишка, паспорт и  билет , не съм виждала да са имали проблем с превоза. А нали се сещате, че все гледам да се насадя до тях  Mr. Green
 За варненци - просто трябва да се намери организация, която по съдебен път да обори общинското решение, но всички знаем колко тегаво и дълго ще е .

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 668
Не,Билянче, просто тоя нещастник кмета трябва да се разкара. 8 години нищо не прави за нас и сега още 4 ще го търпим. Не можеш по никакъв начин да стигнеш до него, те медиите не могат да го открият, какво остава за нас. Ще ни съсипе хубавия град.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 276
Аз препоръчвам нагръдниците на JULIUS-K9.Много удобни и практични.Най-вече дръжката за захващане отгоре Stuck Out Tongue Winking EyeПристрастена съм и към сменящите лепенки със забавни надписи

# 87
  • Мнения: 253
Честита пораснала бонбонка,  Дес ! Жива и здрава, все така усмихната и сладичка да Ви е!

# 88
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
DespicableMe , как ви изтървах с бузанка Мони.Да ви е жива и много здрава сладурката.Два дена е лудница на работа и съм изтървала всичко.Връщам се да чета подробно

# 89
  • Мнения: 5 603
София,доброволците към приюта в Богров,благотворителен базар на 7 декември в бар Синтезис.
https://www.facebook.com/events/439714523405162/

Общи условия

Активация на акаунт