препорачайте ми памперси

  • 2 584
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 857
Памперс, Хъджис и Либеро

# 16
  • София
  • Мнения: 6 559
Цитат на: Anonymous
и аз съм за pampers имам 2 дупета - и двете са доволни засега Twisted Evil , но не са евтини  Confused


аз съм Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цитат на: Ellypr
Ползвала съм различни марки и стигнах до извода, че и при памперсите важи - Евтиното излиза по-скъпо, налага се да ги сменяш по-често, пропускат и переш по-често и повече, да не говорим за подсеченото дупе.

ПС Май не и е тук мястото на темата  Wink .

Е, не е точно така. Аз купувам евтини турски "Molfiks" и нямаме горепосочените проблеми. Има едни "Mamia" - пак стават.

# 18
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: Kissa

Е, не е точно така. Аз купувам евтини турски "Molfiks" и нямаме горепосочените проблеми. Има едни "Mamia" - пак стават.

Мда мамиата са хубави, но ги нама навсякъде. И Молфикс съм ползвала, но след като им смениха лепенката с една тънка и спрях да ги използвам

# 19
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Milian
PAMPERS!!! newsm30  newsm30  newsm32  newsm32

Точно:!:  От Либеро дупето на гУспоицата се опъпчи....

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
САМО RAMPERS

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Пробвали сме Maxi Star (гръцки), Huggies и Pampers.
Определено Памперс са най-добрите (за нас). От Метро и Била 1 памперс излиза средно между 27 и 31 ст. (зависи от размера).

# 22
  • Мнения: 3 146
Само Pampers.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Цитат на: Valery
Цитат на: Kissa

Е, не е точно така. Аз купувам евтини турски "Molfiks" и нямаме горепосочените проблеми. Има едни "Mamia" - пак стават.

 И Молфикс съм ползвала, но след като им смениха лепенката с една тънка и спрях да ги използвам

Как бе, лепенката на Молфикс е широка с едни зеленки животинчета по тях, имитация на "памперските" лепенки  Wink Те стария им модел са с по-тясна и чисто бяла (без картинки) лепенка

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: nadeto123
Цитат на: Anonymous
и аз съм за pampers имам 2 дупета - и двете са доволни засега Twisted Evil , но не са евтини  Confused


 newsm30  newsm30 И нашите дупета са много доволни от Памперс. #Milti



Същото е при нас!

# 25
# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз друга марка освен ПАМПЕРС не знам

# 27
# 28
  • Мнения: 17 407
Либеро! Памперс пропускат и са найлонови, Хъджис - голям боклук. Други не съм ползвала.

# 29
  • Мнения: 5 539
Допреди 1 седмица ползвахме Памперс, но съм адски разочарована. Всеки трети памперс взе да пропуска Imp
Затова отидох в магазина и взех от няколко марки по 3-4 броя. Така си харесах някакви италиански, не забелязах дори как се казват, но са по-добри от Памперс . Излизат по 30 ст., т.е. не са по-евтини, но цената не е толкова важна.
Явно в България П. внасят само боклуците си Twisted Evil
А Мамиата също са хубави

Общи условия

Активация на акаунт