Лекарства - дозировки , странични ефекти , взаимодействия ...

  • 883 529
  • 2 912
  •   1
Отговори
# 915
  • Пловдив
  • Мнения: 903
http://www.pharmacy-bg.com/pills.php

намерих този линк от форума, много ми беше полезе. За изопринозина и на мен ми беше интересно да прочета.

# 916
  • Мнения: 5 026
Пуснах отделна тема, но да питам и тук. Моя позната, мисли, че  е бременна, но е направила цистит. Ходила е на лекар, изписали са й и пие НЕОРЕНАЛ, БУСКОЛИЗИН И ДУСПАТАЛИН. Изписали са й  и НОЛИЦИН, но не го е купила. Противопоказан ли е при бременност? Благодаря!

# 917
  • Мнения: 1 737
http://www.pharmacy-bg.com/pills.php

намерих този линк от форума, много ми беше полезе. За изопринозина и на мен ми беше интересно да прочета.

Благодаря, много полезно!  bouquet
Прочетох каквото ми трябваше и никак не ми хареса, няма да го ползвам.

# 918
  • Хасково
  • Мнения: 726
Пуснах отделна тема, но да питам и тук. Моя позната, мисли, че  е бременна, но е направила цистит. Ходила е на лекар, изписали са й и пие НЕОРЕНАЛ, БУСКОЛИЗИН И ДУСПАТАЛИН. Изписали са й  и НОЛИЦИН, но не го е купила. Противопоказан ли е при бременност? Благодаря!
Nolicin  не се изписва на бременни.
Имам въпрос - имали прахчета за деца на 3 год. подобни на фервекс или колдрекс? Какво друго може да се ползва за загряване освен "Пулмекс бебе"?
всички подоби прахчета са за деца над 6 години. на д-р Тайс има хубав загрявщ балсам.

# 919
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Тони, благодаря.  Hug

# 920
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
дребния има 37.5 температура и червено гърло, мога ли да пръскам биопарокс? на час като антибиотик ли се пръска в гърлото или три пъти на ден .-сутрин , обед , вечер!? newsm78

# 921
  • Мнения: 495
Хитко,здравеи.Имам вьпрос и моля за отговор.Понеже темата е голяма ,не можах да прегледам всички отговори .вярно ли е ,че след честа употреба на антиалергични средства,се появяват странични усложнения.Дьщеричката ми е на 5,6г.често боледува от бронхит,та дори и за 1 хрема и ги изписват в комбинация с капки,мехлеми или с антибиотици.Така или иначе какьвто и да е проблема,винаги ги изписват.,пьк аз и ги давах и сега се чудя защо .

# 922
  • Мнения: 822
Моля ви да ми дадете информация за тридем маз.Изписаха го на бебка за силно подсечено и сърбящото и дупе, но като прочетох листовката се уплаших!  Shocked Дали сподер вас е подходящо?

# 923
  • Мнения: 822
ТРИДЕРМ извинявам се за грешката!

# 924
  • Хасково
  • Мнения: 726
Моля ви да ми дадете информация за тридем маз.Изписаха го на бебка за силно подсечено и сърбящото и дупе, но като прочетох листовката се уплаших!  Shocked Дали сподер вас е подходящо?
тридерм има антибиотик гентамицин, противогъбично клотримазол и кортикостероид. Последната съставка знам че не е добре да се прилага на бебета и малки деца. Консултирй се и с друг лекар.

# 925
  • Мнения: 2 082
искам да науча нещо за лекарството Пиескледин-какво представлява?

# 926
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
хитко скоро не е влизал тук - ако чакате отговор от него...

# 927
  • Мнения: 2 082
и аз забелязах-някой знае ли нещо  newsm78

# 928
  • Мнения: 1 116
хитко скоро не е влизал тук - ако чакате отговор от него...
Извинявам се , сериозни проблеми с комп-а и още по-сериозни с нета Sad

искам да науча нещо за лекарството Пиескледин-какво представлява?

Прочети тук: http://www.csc-bg.com/piascledin.php

# 929
  • Мнения: 1 116
дребния има 37.5 температура и червено гърло, мога ли да пръскам биопарокс? на час като антибиотик ли се пръска в гърлото или три пъти на ден .-сутрин , обед , вечер!? newsm78

Ако имате 30 месеца (или около 30) може да пръскате.

Общи условия

Активация на акаунт