Лекарства - дозировки , странични ефекти , взаимодействия ...

  • 884 830
  • 2 912
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 3 886
Здравейте.Сега искам да питам дали има опасност ако пия  НИЗОРАл при кърмене .Никак не ми се иска да спирам.Налага се да го пия 10 дни.А се кърмим сутрин и вечер.Какво да направя и ако кърмя какава е опасноста за детето ми?????? #Crazy #Crazy newsm78 newsm78

# 901
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Възможно ли е след анестезия при зъболечение, да се появят странични ефекти като гадене и главоболие?
  Проблемът е, че упойките не ме хванаха съвсем и ми биха доста завишени дози.

# 902
  • Мнения: 1 116
Здравейте.Сега искам да питам дали има опасност ако пия  НИЗОРАл при кърмене .Никак не ми се иска да спирам.Налага се да го пия 10 дни.А се кърмим сутрин и вечер.Какво да направя и ако кърмя какава е опасноста за детето ми?????? #Crazy #Crazy newsm78 newsm78
Макар и в ниска степен ,преминава в кърмата, за това според мен или кърмиш или пиеш низорал.

# 903
  • Мнения: 1 116
  Възможно ли е след анестезия при зъболечение, да се появят странични ефекти като гадене и главоболие?
  Проблемът е, че упойките не ме хванаха съвсем и ми биха доста завишени дози.
Възможно е разбира се, особенно при по-високи дози Simple Smile

# 904
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мерси!   bouquet
Поне да не се психясвам, че ми има нещо друго  Crazy

# 905
  • Мнения: 3 886
Здравейте.Сега искам да питам дали има опасност ако пия  НИЗОРАл при кърмене .Никак не ми се иска да спирам.Налага се да го пия 10 дни.А се кърмим сутрин и вечер.Какво да направя и ако кърмя какава е опасноста за детето ми?????? #Crazy #Crazy newsm78 newsm78
Макар и в ниска степен ,преминава в кърмата, за това според мен или кърмиш или пиеш низорал.
добре а какъв е интервала на траене след приема.И каква е опасноста за детето от самото лекарство.Понеже вечер задължително заспива с кърма.Примерно не може ли сутрин след като се накърми да се приеме.До вечерта има14 часа .После след вечерното кърмене пак да го приема.Няма начин как да спра низорала Sad Cry Sad Cry

# 906
  • Мнения: 1 116
Ами така по-става, тъй като полуживота му е около 3 часа. Но все пак се допитай до лекаря си

# 907
  • Мнения: 3 886
Ами така по-става, тъй като полуживота му е около 3 часа. Но все пак се допитай до лекаря си
еййййййййййййййй таз добра новина за мен ли еееееее newsm44 newsm68 newsm44ако е така много си ми  помогнал  bouquet

# 908
  • Мнения: 1 116
За теб е да Simple Smile

# 909
  • Мнения: 2 082
хитко,натриев хлорид в пласмасова ампула и натриев хлорид в стъклена ампула имат ли някаква разлика.трябва ми за нос и досега винаги са ми давали пластмасова...

# 910
  • Хасково
  • Мнения: 726
в пластмасова ампула е по-удобно, може и да се запушва. Иначе разлика няма.

# 911
  • Мнения: 2 082
благодаря!а той за какво се ползва от тези ампули и изветрява ли,ако не се затваря

# 912
  • Мнения: 2 082
какво представлява Chlorpheniramine maleate и псевдоефедрина вреден ли е?за него разбрах,че е антихистамин...

# 913
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Имам въпрос - имали прахчета за деца на 3 год. подобни на фервекс или колдрекс? Какво друго може да се ползва за загряване освен "Пулмекс бебе"?

# 914
  • Мнения: 1 737
Какво съдържа Изопринозина? Странични ефекти?

Общи условия

Активация на акаунт