"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 062
  • 801
  •   1
Отговори
# 135
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Тази тъпотия с шефовете под прикритие пак ли са повторения?!

Гледам реклама и за някакво вечерно шоу...но не казват име,от кога и от колко ще е...

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Объркала съм се.
Вечерното шоу ще е по бтв.

# 137
  • София
  • Мнения: 9 920
Кой изгърмя след постановката с различните места на срещата?

# 138
  • София
  • Мнения: 27 175
Никой.
Джаро се видя в чудо, какво се случва...

# 139
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
6 януари 2020 година  Нова тв. прайм тайм

# 140
  • Мнения: 5 914
И аз гледам сериала за пръв път. Слушах суперлативи, хвалби на създателите колко е успешен и го гледам внимателно, с нагласата да търся недостатъци и
недомислици. Ами има такива, особено срещите на Захариев с Пенев, при положение, че Джаро слухти и следи.. но засега го гледам с удоволствие.

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 14:42 от W

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
А в понеделника какво ще дават, че във вторник е епизода?

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Американски тъпизми- "Хавай 5-0"

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Ужас! А преди това тъпата черешка ...

# 144
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Слава богу изхвърлили са от програмната схема Шеф под прикритие и е заменено с второ готварско шоу на Манчев всеки понеделник през януари и част от февруари.
 Двете готварски шоута на Манчев  се явяват подгряване за голямото готварско риалити Хелс китчън от края на февруари - когато  трябва да свърши  Под прикритие.

# 145
  • Мнения: 611
Явно са малко гледащите за пръв път сериала като мен. Много добра игра на Билалов. До сега в доста филми съм гледала български актьори да играят мафиоти, но той като че ли е най-добър. С удоволствие   го гледам.

# 146
  • Мнения: 5 914
И аз за първи път го гледам. До този момент, ако трябва да определя най-добър актьор, за мен категорично е Захари Бахаров. Билалов също е много добър, но не ми е на първо място.

# 147
  • София
  • Мнения: 22 945
Чудесни роли правят и двамата, наистина.

# 148
  • Мнения: 9 652
Може ли някой да ми напомни как мафиотите разбират, че Мартин е полицай под прикритие?
Пишете ми на лично за да не разваляме интригата. Simple Smile

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Много ми хареса снощната серия на мен...ама и понеделник ще е ок да го излъчват.
На Бахаров тембъра му е еднакъв...и като мафиот и като водещ.

Общи условия

Активация на акаунт