"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 30 981
  • 801
  •   1
Отговори
# 150
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Снощният епизод май беше последният, който съм гледала при първото излъчване на сериала или поне нямам спомени за развитието на действието нататък. Значи вече преминавам към отбора на гледащите за първи път.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 40 689
Героят на Христо Мутафчиев излиза, че си е инсценирал смъртта и явно също е отмъкнал от ония пачки, понеже изглежда от хайлайфа и той Simple Smile

# 152
  • Мнения: 1 872
Героят на Христо Мутафчиев излиза, че си е инсценирал смъртта и явно също е отмъкнал от ония пачки, понеже изглежда от хайлайфа и той Simple Smile

Да. Така е. И неговата глава ще хвръкне. 😁

# 153
  • София
  • Мнения: 27 132
Героят на Христо Мутафчиев излиза, че си е инсценирал смъртта и явно също е отмъкнал от ония пачки, понеже изглежда от хайлайфа и той Simple Smile

И да и не, гледайте.  Simple Smile
Но Мутафчиев играе много зле. Беше ми много досаден да го гледам. Впоследствие разбрах, че е играл вече тежко болен. Той нали по-късно почина следствие на алкохолизъм доколкото си спомням. Нещо с черния дроб.

# 154
  • Мнения: 8 975
Почина Иван Ласкин с проблеми с черният дроб.
Христо Мутафчиев преживя инсулт,жив си е човекът .

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 17:47 от *Амбър*

# 155
  • Мнения: X
Героят на Христо Мутафчиев излиза, че си е инсценирал смъртта и явно също е отмъкнал от ония пачки, понеже изглежда от хайлайфа и той Simple Smile

И да и не, гледайте.  Simple Smile
Но Мутафчиев играе много зле. Беше ми много досаден да го гледам. Впоследствие разбрах, че е играл вече тежко болен. Той нали по-късно почина следствие на алкохолизъм доколкото си спомням. Нещо с черния дроб.

Мутафчиев си е все още жив. Почина Чочо Попйорданов, който играе полицай и героят му разбира, че Мартин е под прикритие при Джаро. За съжаление Йосиф Шамли също ни напусна тази година - играе почти във всички сезони на сериала като полицай Колев.

# 156
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Доста актьори  от Под прикритие починаха.  
 Според жълтите медии  - черна прокоба над сериала.  
Шамли е най-младият починал...
иначе почина и генерала в сериала...забравих му името... той почина на около 79 години....
Шамли на 45 г....Чочо на 50 май тъкмо щеше да ги навърши и лятото на 2013 г. си отиде.

# 157
  • Мнения: 1 708
Моля ви, не пишете какво се случва в сериала. Предполагам, че на повечето от нас, които гледаме за пръв път не ни е приятно да знаем какво ще се случва занапред.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 40 689
Не схванах аз нещо...как с убийството на депутата пропадна плана на Мутафчиев?

# 159
  • Мнения: 8 975
Моля ви, не пишете какво се случва в сериала. Предполагам, че на повечето от нас, които гледаме за пръв път не ни е приятно да знаем какво ще се случва занапред.
Инфото по-горе не е от сериала,а от реала.
Добре ,серията когато разкриват Деян Донков(че не му помня персонажа)кога беше във вторник ли?Така я чаках ,а я изпуснах.
Тази Снежана Макавеева как може да е толкова красива и същевременно толкова неприятна,то тембър,то игра,поведение-всичко?!
А на Маравиля съм и фенка форевър.И тук и във Връзки,в театъра съм я гледала,прекрасна жена и актриса.

# 160
  • Мнения: 13 182
Това с убийството и аз не го разбрах.

Лилия наистина е страшно красива, с перфектни черти е, пък и гласа и` е много приятен.

# 161
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
То грозна актриса в Под прикритие няма.

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 40 689
То грозна актриса в Под прикритие няма.
а, няма...ти пък! Барманката, която се оказа певица каква е...?

# 163
  • Мнения: 9 474
То грозна актриса в Под прикритие няма.
а, няма...ти пък! Барманката, която се оказа певица каква е...?

Барманката Ади е певицата МИленита и има невероятен глас. Очите и са страхотни и определено не е грозна.

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 40 689
Която ще да е...не съм я чувала и не ми харесва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт