"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 165
  • 801
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 40 836
Вълев сега в нач.на сезона даже ми е смешен  Grinning Образът на Куката за мен е му лепва по-нататък в сериала...ама това аз го виждам, де.

# 76
  • Мнения: 9 109
Стига де хора издавахте кой умира,кой е жив и прочее не е честно спрямо тези,които гледат за първи път Simple Smile
Е Мариян беше един от сценаристите,култова е ролята му.Той до края си е малко смешен с тази походка,а и с бисерите си.

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 26 455
В колко часа го излъчваха преди по бнт?

# 78
  • Мнения: 9 486
Пак по същото време някъде, ако не бъркам беше всяка неделя от 20.50ч

# 79
  • Мнения: 11 555
Куката, Косъмчето и големият Близнак ми бяха най-интересни и на мен. Куката е изрод, но някак си човечен изрод, ако мога така да се изразя. Stuck Out Tongue Winking Eye Зорито и сега и преди много ме дразнеше. Идваше ми да й плясна един зад врата. Smiling Imp

# 80
  • София
  • Мнения: 304
А защо не приемете сериала, че е в епоха. Има доста италиански сериали точно за техните 80-90 години. Добре си стои въпреки грешки и недостатъци.

# 81
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
В колко часа го излъчваха преди по бнт?

Всяка неделя от 20.45 часа.
4 и 5 сезон - някои серии ги преместиха към 21.00 часа след много реване към БНТ за нецензурните думи.
А и и имаше един епизод с лесбийки и онази пишман актриса - водеща която върти фелацио на Андонов  - този епизод го изместиха за след 22.00 часа чак.

# 82
  • Мнения: 9 109
Тази малката сладурана я бях забравила.Как си личи талантът дори и на такава крехка възраст.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 40 836
Нали щеше да са 2 епизода...?

# 84
  • София
  • Мнения: 27 271
Интересно дали болшинството от мутресите в реала имат съдбата на нашата героиня тук или са попресолили манджата от екипа...

# 85
  • Мнения: 11 555
Не съм запозната, но според мен в реала въобще няма мутреси като Съни.

# 86
  • Мнения: 9 487
Не съм запозната, но според мен в реала въобще няма мутреси като Съни.

Има, има...

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 26 455
Милянкова много добре се справя с ролята,харесва ми.

# 88
  • Мнения: 9 486
Тя самата Милянкова има достатъчно личен опит...

# 89
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
В калъп ли живеете  двамата от предната страница - Доли и пресиос?

Самата Милянкова в "реала"  е съпруга на брутален сутеньор и изнасилвач....ако не бъркам още е в ареста или лятото го пуснаха...не ме и вълнува съдбата на такива клозетни отпадъци като съпруга и в истинският живот чолата!

Общи условия

Активация на акаунт