"Под прикритие" - се завръща по Нова тв. от 7 януари 21.00 ч.

  • 31 072
  • 801
  •   1
Отговори
# 270
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Е ако едното риалити на Нова тв. е позициониран събота вечер 20 до 22 часа  - спокойно могат за неделя вечер да вмъкнат Под прикритие....даже ще заспи....по БНТ  беше всяка неделя от 20.45 ч. 

# 271
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Скрит текст:
Някъде из темите (май тази за Пътят на честта) бяха публикували промяната на програмната схема за последната седмица на февруари, която вероятно ще остане такава до края на пролетния сезон.
"Hell's Kitchen" е вторник-четвъртък от 21 до 22 ч., в петък е "All Inclusive"
Вторник от 22.00 ч. - "Ягодова луна", в сряда - "Шеф под прикритие", в четвъртък и петък - "Съдби на кръстопът".
В събота от 20 до 22 ч. е "Един за друг"
Скрит текст:
Точно затова и някъде в предните страници (се) попитах същото - къде ли мислят да позиционират "Под прикритие", след като всичко е "заето". Единият вариант, който въобще не ми се вижда вероятен, е да го пуснат в събота и неделя от 22.00. Другият е да го оставят за лятото, защото реално и сега го излъчват в "антракта" между програмните сезони.
Пропуснала съм - "Един за друг" е И в неделя, пак от 20 до 22. Така че и там няма как да е.
Не мога да си коригирам цитираното мнение.

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 863
Не ви проследих добре постовете, но да попитам - кога долу-горе се очаква 6-ти сезон, след като ни излъгаха за декември?

# 273
  • Мнения: 383
Кой е лъгал? Не е излизала официална информация, че ще има 6ти сезон.

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
И кво сега...пак има къртица в ГДБОБ Simple Smile
Тоя Марто дали ще спре да се репчи на по-големите от него, че и началници са му?

# 275
  • Мнения: 1 429
Като гледам сега тук Чочо (Бог да го прости човекът)и се чудя,никога не ми е било ясно защо се водеше за секс символ.На мен винаги ми е изглеждал нормален мъж,в смисъл обикновен.Знам,че е въпрос на вкус,но чак такъв красавец ли е бил на младини или чаровник, незнам?

# 276
  • Мнения: 5 916
Чак пък секс символ! Май за първи път го видях във "Вчера". Тогава Христо Шопов и Георги Стайков бяха хубавците.

# 277
  • Мнения: 1 429
Ами имам спомен,че така съм чела из медиите.Че скоро нещо ми беше причаткало и четох много за Чочо,Андрей Б.,този с голата глава от Под прикритие,Шимли ли беше,забравих вече и разни други починали сравнително млади наши актьори.

# 278
  • София
  • Мнения: 22 947
Ами имам спомен,че така съм чела из медиите.Че скоро нещо ми беше причаткало и четох много за Чочо,Андрей Б.,този с голата глава от Под прикритие,Шимли ли беше,забравих вече и разни други починали сравнително млади наши актьори.

Йосиф Шамли.

# 279
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В тази поредица може да се добави и Стефан Щерев - Чечо. Беше в ролята на Мазния, когото убиха в края на втори сезон.
Скрит текст:


Не че преди това не е участвал в други филми, но според мен Чочо се превърна в секс символ след участието си в "Дунав мост".
Скрит текст:



Ето го и във "Вчера" с Христо Шопов и Георги Стайков
Скрит текст:

И още снимки - Виж как се промени Чочо Попйорданов през годините

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Доста измислено за мен е това превземане на властта от Иво...не се случват толкоз лесно нещата според мен.Кой пуска кокала така лесно...? Надали точно Джаро Wink И ей така той събра босовете и им рече - вече се отчитате на мен! И хоп! той е новият първи Close

# 281
  • София
  • Мнения: 27 175
Ами не е и много далеч от истината. Гледах сериалите на Нетфликс за Ескобар и Чапо, ами то там е почти същото. Идва някой силен и гладен с една група въоръжени уроди, избива наред и заграбва властта и хваща страха на останалите. Обгражда се със стена около себе си, за което пръска луди пари и така докато някой ден не дойде по-луд и гладен от него и не му взема на свой ред властта. Wink

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Може...
Ама просто като чуя за това отчитане и Simple Smile не ми звучи сериозно, поне от устата на Иво.

# 283
  • Мнения: 9 484
То е ясно, че никой не пуска току-така кокала. Затова и на Джаро му сервираха бобец. 😉

# 284
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ами не е и много далеч от истината. Гледах сериалите на Нетфликс за Ескобар и Чапо, ами то там е почти същото. Идва някой силен и гладен с една група въоръжени уроди, избива наред и заграбва властта и хваща страха на останалите. Обгражда се със стена около себе си, за което пръска луди пари и така докато някой ден не дойде по-луд и гладен от него и не му взема на свой ред властта. Wink

Слава Богу тук дори и в най-гнусно мутренските години  не се стигнало до уродщините на  изрода ескобар!

Взривил е цял самолет боинг с 200 души деца и семейства   и убил министъра на правосъдието на Колумбия - само за да покаже колко е могъщ.  
Пускал е малки мочинца 12-13 г.  след като ги е хххх голи срещу армията за да се измъкне незабелязано....
  Дано никога няма в България чак такъв изрод като пабло ескобар!  

Прави си частен затвор и имитира куп щуротии!

Иначе понеже е хвърлял някакви смешни пари на бедните в гетото...половината колумбийци от старите го боготоворят днес...абсолютни тъпири!

Има филм с Хавиер Бардем и Пенолопе Круз.

Общи условия

Активация на акаунт