Инсулинова резистентност и отслабване - Тема 23

  • 27 246
  • 763
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 31 853
И къде прочете числото 60?
Чети по два пъти или бавно.

# 211
  • София
  • Мнения: 4 878
"На 23 бях 45 кг заедно с дрехите и обувките, на ръст 167. Не бях анорексичка, мускулите и бюстът ми бяха доста по-големи от сега.
35 години след това стигнах 76 кг и коремът ми беше като през раждане на близнаци..."

23+35=58, т. е. почти 60

# 212
  • Мнения: 31 853
Леле, ти си много зле Joy
Айде помисли пак.

# 213
  • София
  • Мнения: 1 668
"На 23 бях 45 кг заедно с дрехите и обувките, на ръст 167. Не бях анорексичка, мускулите и бюстът ми бяха доста по-големи от сега.
35 години след това стигнах 76 кг и коремът ми беше като през раждане на близнаци..."

23+35=58, т. е. почти 60
Хаха и аз така разбрах, споко не си единствена. То така си е написано. Аз пък дори като бях бременна не ми личеше, а веднага като родих и коремът ми изчезна. Това за мастните клетки съм го чела на много места, но пишеше, че се формират до първата година.

# 214
  • София
  • Мнения: 12 454
Момичета, имам нужда от съвет. Гастритът ме мъчи зверски и не знам какво да ям. Храня се режимно, но сега имам ужасни болки и почти нищо не ям. Отпадат салатите, но само месо ще ми писне. Започвам да пия и лекарства, но докато подействат трябва да внимавам с какво се храня.

# 215
  • Мнения: 7 856

На 60 год са те смятали за бременна?
Е, почти на 60. Но какво да правя, като изглеждам на по-малко. Съвсем не всички на тази възраст изглеждат като бабички. Имам само 3-4 бели косъма и още нямам нужда от очила за четене.
А откак отслабнах никой не се и замисля да ми отстъпи място в метрото, така че няма друго обяснение.

# 216
  • Мнения: 4 042
Но какво да правя, като изглеждам на по-малко. Съвсем не всички на тази възраст изглеждат като бабички.
Много ми хареса това, адмирации! Joy

На мен само веднъж са ми отстъпвали заради корема място в автобуса, бях на около 38, но аз и рядко ползвам градски транспорт.

Днес гледаме бебешки снимки на децата за да установим на кой прилича внучето. Аз нямам много снимки от онези години, мразех да се снимам, не се харесвах. И все пак проследих как са се развили нещата. След първата бременност съм напълняла, но равномерно. След това съм отслабнала, не чак колкото в началото, но изглеждам добре. След последната бременност обаче се появява чудовищния корем. И така 17 години си го носих това чудо. Ако имах една машина на времето, щях да се върна назад и да се спукам сама от бой Joy

# 217
  • София
  • Мнения: 1 668

На 60 год са те смятали за бременна?
Е, почти на 60. Но какво да правя, като изглеждам на по-малко. Съвсем не всички на тази възраст изглеждат като бабички. Имам само 3-4 бели косъма и още нямам нужда от очила за четене.
А откак отслабнах никой не се и замисля да ми отстъпи място в метрото, така че няма друго обяснение.
Браво, а пък моята коса на 37 години съм и е на 30 процента вече бяла. Направо ужас... Не мога да устискам месец без фризьор, щото става страшно.

# 218
  • Мнения: 5 459
Недоволна, няма смисъл да влизаш в обяснителен режим. тя на Александрия толкова и е акъла и се чуди кого да захапе.
Аз пък днес съм в голяма чуденка. седя пред едни 7 килограма  конско филе ли....не знам какво се води, ама няма и жилчица и се чудя какво да го правя. Половинът нали е веге ми предложи да не мъча месцето, ами да го смелим, ама като го видях с каква погнуса го погледна, чак ми дожаля. Ама трябва да реша, че 3 дни го мотам в хладилника, на края ще го метна.....Не ми е вкусно, а е толкова полезно....

# 219
  • София
  • Мнения: 16 203
Смляно е чудесна идея. Едно време бившата ми свекърва така мелеше на кайма пуешкото месо (че много бързо втръсваше на децата) и после в мусака (в нашия случай с тиквички и патладжан), на кюфтенца, бъргъри и т.н.

Аз бих го направила на пастърма: изкиснато в бяло винце, оваляно с чесън, сол и чимен. Сега, вместо да го "простираш" да съхне на терасата, може с машинка за сушене  да го изсушиш набързо. https://www.emag.bg/ured-za-sushene-na-hrani-concept-240-w-5-tav … w#reviews-section

# 220
  • Мнения: 5 459
Шаркиииииии, ми то акъл се иска. Аз имам две машинки за сушене, една в майка и една у нас....

# 221
  • София
  • Мнения: 16 203
Simple Smile То форума нали е за това, да дава идеи. После ще снимаш резултата. Режимен е (аз му викам "уставен").

# 222
  • Мнения: 31 853
"На 23 бях 45 кг заедно с дрехите и обувките, на ръст 167. Не бях анорексичка, мускулите и бюстът ми бяха доста по-големи от сега.
35 години след това стигнах 76 кг и коремът ми беше като през раждане на близнаци..."

23+35=58, т. е. почти 60
Хаха и аз така разбрах, споко не си единствена. То така си е написано. Аз пък дори като бях бременна не ми личеше, а веднага като родих и коремът ми изчезна. Това за мастните клетки съм го чела на много места, но пишеше, че се формират до първата година.

Абе как разбрахте, че е на 60? Няма логика.
Давам пример.
На 23 бях с дълга коса. На 32 бях си сложих кичури. На 37 си я отрязах късо.

На колко съм години?
Ами не съм писала. На 38 съм.
Айде пак мислете.

Значи ли, че съм на 92? Joy

# 223
  • София
  • Мнения: 1 668
Защото пише 35 години след това. Както и да е, все тая

# 224
  • Мнения: 31 853
Значи моя грешка, извинявам се  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт