Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 4 011
И ние сме с мек пъзел почти по целия под. Чисто, мръсно...имунитет да изгражда. Няма кой да чисти всеки ден.

# 181
  • София
  • Мнения: 888
Аз преместих килима от детската в хола, а преди това ми го изпраха. Отгоре слагам един чаршаф и върху него едно меко килимче за игра, скоро го пускаха в Лидл. Чаршафа го пера през ден и така...няма как да е съвсем чисто, в мръсен град сме...
Аз се притесних за нашето акане, бях решила че е зачестила от моя АБ, но след като и няколко нощи ставах да сменям , се обадих на личната и пуснахме ако за изследване. Има съмнение за лактозна непоносимост, та сега минах и на безмлечна диета, дохранваме се с ХА мляко. Утре прави 6 м. и ще ходим на консултация, ще искам да ни видят гастро и алерголог. Някой ако има препоръки за конкретен лекар, ще съм благодарна.
Обръща се от гръб по корем, обича да стои по корем и се опитва да пълзи. Все по- смело сяда.

# 182
  • София
  • Мнения: 4 011
Абе много му се чудих на това килимче от лидл, ама ми се стори като хартиено. Обаче това с чаршафа е супер, аз явно не съм достатъчно умна. За баткото бях купила един голям надуваем басейн 150 диаметър и вътре постилах мек пъзел и беше супер, защото го оставях, той си се търкаляше и не се притеснявах, че ще избяга, а преди това го оставях на пода на постлано, но редовно се изтъркулваше някъде, където не е позволено. За жалост го дадох на една приятелка и нейната котка го спука. Сега трябва да видя дали няма някъде на промоция. Бях го взела от Кауфланд за 5 лева.

# 183
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Много идейно това с басейна. И моя се търкаля на непозволено, затова ще му разширя позволената зона.

Качвам тук снимките за гимнастика и масаж след 6м.

# 184
  • Мнения: 2 530
В джъмбо има басейни колкото искаш. Ние имаме от каката два поне. Още малко и ще я къпем в басейн, че ваничката ни почна да сдава багажа от постоянното сгъване й разгъване. Имаме и топки, като в детските центрове. Слагали сме на каката в басейна. Абе доста играчки имаме хаха

# 185
  • София
  • Мнения: 888
Мн идейно с басейна, но при нас таткото всяка вечер разтяга дивана да ляга и няма къде да го държа нощем. Според мен ще им ограничаваме още месец - два и после ще плъзнат като хлебарки.

# 186
  • Мнения: 285
О това с басейна е гениална идея💡, че тук сме с плочки навсякъде и е трудно да ги ограничиш. Ние се въртим от гръб по корем, но обратното ни е трудно. Днес за първи път се обърна от корем по гръб сам,но и той май не разбра как стана😆

# 187
  • Мнения: 25
Мамчета,
По колко мл АМ си хапват вашите бебешоци...  Моят не яде повече от 120мл..  В редки случаи през нощта хапва 150-180мл.  През нощта се храни по няколко пъти а пропуска закуската!  Не знам да се притеснявам ли...

# 188
  • Мнения: 786
И аз да попитам нещо - давате ли банан? Аз дадох вчера, а днес толкова плака, че нямаше как да се разминем с няколко лъжички и изяде половин среден банан.

# 189
  • Мнения: 439
Мамчета,
По колко мл АМ си хапват вашите бебешоци...  Моят не яде повече от 120мл..  В редки случаи през нощта хапва 150-180мл.  През нощта се храни по няколко пъти а пропуска закуската!  Не знам да се притеснявам ли...
Ние сутрин 90мл най много изяждаме, после 120-140, обедното е пюре+ 20-30 АМ, следобед и вечер по 150 почти винаги изяжда.. общо на ден са около 550, понякога малко повече, друг път по малко.. вече спрях да се тревожа.. бебче гладно не стои, реве и мрънка, така че всичко си е наред.. някои изяждат по кило мляко на ден.. за нас това е мишън импосибъл 😁😁😁

# 190
  • Мнения: 25
Аз се притеснявам защото трудно се храни едвам му давам мляко пищи не иска и е неспокоен виждам че е гладен но не знам къде е проблема...  И шишета сменях и всичко опитвах рядко да не се противи да се храни а преди не беше така

# 191
  • Мнения: 227
Ние ядем доста, момиченце е на 6+, тежи 7кг. Имаме по 6-7 хранения на ден, 1 зеленчуково пюре и едно плодово(не се харесва много) изпива по 170,понякога до 200мл на хранене.

# 192
  • Мнения: 370
И малчо е от тези дето хапват по литър на ден😀,че и повече. Имаме 5-6 хранения. Едно е със зеленчуково пюре,а останалите мляко 195 вода с 6 1/2л. мляко. На 19-ти става на 6 месеца.
И той не се върти никак. Имам чувството,че го мързи. Мрази да лежи( по гръб,по корем) и е голям рев,но и да седи не може. Като гумен е. Даже и не прави опити да се набира,но аз като го придържам е голяма радост. Знае,че има кой да го държи и не си дава зор.

# 193
  • Мнения: 285
Ние ядем в 6:30ч сутрин, после в 10:30ч,в 2:30ч давам зеленчукови пюре и мляко, след това 6:30ч и в 10:30ч.След което заспива и спи цяла нощ до 6:30ч.Изпива си 180мл всеки път,но се чудя колко гр пюре трябва да дам за да заместя изцяло млякото в 2:30ч?

# 194
  • Мнения: 560
Моята госпожица яде по 5 пъти. 3 млечни от по 185 мл АМ, зеленчуково 140г и плодово с малко каша 140г. 70 см е 7 кг тежи на 6++.

Общи условия

Активация на акаунт