Подсичане след раждане

  • 756
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте. След като родих секцио, от всички тези мазила в болницата и дебелите превръзки, получих зверско подсичане. В момента кърмя и се чудя с какво мога да третирам засегнатия участък?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 458
Със Судокрем.

# 2
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Със всичко с което мажеш бебчето - Судокрем, Бочко, Павловича мас, Македонския крем на Галафарм, Ланолин, Лансинох, Бепантен, Здраве

# 3
  • Мнения: X
Къде е подсичането, важно е.
Да не са гъбички.

# 4
  • Мнения: 462
Според мен Цикатридина спрей или Пантенол най-бързо ще помогнат

# 5
  • Мнения: X
Може да е алергия към лепенките.

# 6
  • Мнения: 15
Къде е подсичането, важно е.
Да не са гъбички.

Обрива е към края на срамните устни, към дупето. И аз се уплаших да не би да са гъбички, но не са. Бях на контролен преглед и лекарката ми каза да си взема геритамин и да спукам таблетката и да се мажа, но резултат няма Sad

# 7
  • Мнения: X
Отвара от тетра и крем медико или здраве.

# 8
  • София
  • Мнения: 28 458
"Здраве" е доста по-зле от "Судокрем".

# 9
  • Мнения: 2 423
След като родих преди няколко години, цикълът ми стана много продължителен 10-12 дни и взех да се подсичам от превръзките/спарването. Тази година 2 пъти ми се случи, в момента пак съм така, ходих при дерматоложката ми и съм гъбясала Sad(( В момента мажа със Залаин, после ми каза да пробвам с крем против подсичане, от предишния път най-много ми помогна Бепантен.

# 10
  • Мнения: 2 879
Судокрем

# 11
  • Мнения: 1 271
Пробвай Джинджира Алба бебе спрей има противовъзпалителен, успокояващ, противосърбежен и антисебореен ефект. Доста добре хидратира и успокоява. Аз съм доста доволна от него. Понякога когато имам подсичане или зачервяване също помага много чист зехтин. Пробвай няма да ти навреди поне зехтинчето Wink

Общи условия

Активация на акаунт