Мъжете защо изневеряват?

  • 6 584
  • 195
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 166
Такъв тип мъже се предлагат нахално и нямат никакъв усет дали им се пускат фишеци наистина или всичко се случва само в тяхната глава, но те реално си преследват поредният обект за повдигане на егото.

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Не съм чувал досега мъж да иска да изневери на жената до себе си, за да си повдига самочувствието. Правят го, защото искат жена, която да удовлетворява мръснишките им фантазии. Има много мъже, които не смеят да си го поискат от собствените си жени - под предлог, че се въздържат от уважение към тях. Но е още по-неуважително да изневеряват и търсят това от други...

# 167
  • Мнения: X
Всъщност, доста мъже кръшкат точно за да не "забравят" колко са вървежни... "Готин съм, пък, искат ме мацките, кЪк да откажа!" - основен мотив, почти.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Всъщност, доста мъже кръшкат точно за да не "забравят" колко са вървежни... "Готин съм, пък, искат ме мацките, кЪк да откажа!" - основен мотив, почти.
С това са ви лъгали, но не това е била истинската причина да кръшкат. Кръшкащите мъже в болшинството си са душевно страхливи и макар да не си го признават, много се боят жената до тях да не ги зареже. Крият се и изневеряват, защото просто много им се "такова" като по едни филми след полунощ.

# 169
  • Мнения: 18 353
Е, верно ли сме толкова загубени жените, че не удовлетворяваме изискванията? В днешно време? Simple Smile Какви такива чудеса се търсят, ама чудеса, които друга стандартна жена ще предложи, а не професионалистка? Simple Smile

# 170
  • Мнения: X
Скрит текст:
Всъщност, доста мъже кръшкат точно за да не "забравят" колко са вървежни... "Готин съм, пък, искат ме мацките, кЪк да откажа!" - основен мотив, почти.
С това са ви лъгали, но не това е била истинската причина да кръшкат. Кръшкащите мъже в болшинството си са душевно страхливи и макар да не си го признават, много се боят жената до тях да не ги зареже. Крият се и изневеряват, защото просто много им се "такова" като по едни филми след полунощ.
Страхуват се да не загубят нещо /някой, на когото не държат, не обичат?

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Е, верно ли сме толкова загубени жените, че не удовлетворяваме изискванията? В днешно време? Simple Smile Какви такива чудеса се търсят, ама чудеса, които друга стандартна жена ще предложи, а не професионалистка? Simple Smile
Има жени, които не знаят какво да правят правилно в кулминационния за мъжа момент. Някои направо докарват и болка, вместо удоволствие. Simple Smile Налага се да бъдат напътствания, което си е победа и за двете страни; както и случаите, когато жената напътства мъжа как ѝ е най-приятно. Стига и двамата да имат желание да се постараят за половинката си.


Скрит текст:
Скрит текст:
Всъщност, доста мъже кръшкат точно за да не "забравят" колко са вървежни... "Готин съм, пък, искат ме мацките, кЪк да откажа!" - основен мотив, почти.
С това са ви лъгали, но не това е била истинската причина да кръшкат. Кръшкащите мъже в болшинството си са душевно страхливи и макар да не си го признават, много се боят жената до тях да не ги зареже. Крият се и изневеряват, защото просто много им се "такова" като по едни филми след полунощ.
Страхуват се да не загубят нещо /някой, на когото не държат, не обичат?
Страхуват се да загубят леснодостъпната послушна жена, която имат подръка. Искат да са на сигурно, за да не "увиснат" сами накрая. Същата причина, поради която и жените изневеряват тайно и ги е страх да не бъдат хванати в крачка, за да не останат без удобствата, предоставяни от мъжа, на когото поставят рога.

# 172
  • Мнения: 6 166
Кажи сега Жребчо ти като толкова ги разбираш нещата как така на тия години питаш за приятел какво е да си истински мъж.

# 173
  • София
  • Мнения: 2 092
Кажи сега Жребчо ти като толкова ги разбираш нещата как така на тия години питаш за приятел какво е да си истински мъж.

Ми щото явно на Жребчо му е полов гъдел да обсъжда такива теми с жени😉😇 Не че се нуждае от разясняване😁

# 174
  • Мнения: 18 353
Тц, Жребчо видимо подхожда академично. Nerd

# 175
  • София
  • Мнения: 2 092
Тц, Жребчо видимо подхожда академично. Nerd

Да де, ама то едното не пречи на другото, нито пък другото на едното😉

# 176
  • Мнения: 715
Скрит текст:
Е, верно ли сме толкова загубени жените, че не удовлетворяваме изискванията? В днешно време? Simple Smile Какви такива чудеса се търсят, ама чудеса, които друга стандартна жена ще предложи, а не професионалистка? Simple Smile
Има жени, които не знаят какво да правят правилно в кулминационния за мъжа момент. Някои направо докарват и болка, вместо удоволствие. Simple Smile Налага се да бъдат напътствания, което си е победа и за двете страни; както и случаите, когато жената напътства мъжа как ѝ е най-приятно. Стига и двамата да имат желание да се постараят за половинката си.


Скрит текст:
Скрит текст:
Всъщност, доста мъже кръшкат точно за да не "забравят" колко са вървежни... "Готин съм, пък, искат ме мацките, кЪк да откажа!" - основен мотив, почти.
С това са ви лъгали, но не това е била истинската причина да кръшкат. Кръшкащите мъже в болшинството си са душевно страхливи и макар да не си го признават, много се боят жената до тях да не ги зареже. Крият се и изневеряват, защото просто много им се "такова" като по едни филми след полунощ.
Страхуват се да не загубят нещо /някой, на когото не държат, не обичат?
Страхуват се да загубят леснодостъпната послушна жена, която имат подръка. Искат да са на сигурно, за да не "увиснат" сами накрая. Същата причина, поради която и жените изневеряват тайно и ги е страх да не бъдат хванати в крачка, за да не останат без удобствата, предоставяни от мъжа, на когото поставят рога.
Това последното е много, ама много вярно. Като добавим и това, че човек в природата си не е моногамен. Особено важи за мъжете. Моногамността е насадена и наложена върху човека с цел развитие/задържане на нивото на цивилизацията. И по-добре, че е така. Не си представям какво би било ако всеки се управлява само от нагона си. Но все пак животинската природа на човека си казва думата и при мъже, и при жени. Затова има и изневери.

# 177
  • Мнения: 38
За добро или лошо последните години работя предимно с мъже. Обикалям вече цяла България, такава ми е професионалната насоченост. Все повече се убеждавам за съжаление, че мъжете не са моногамни, ама въобще не са. Имат ли шанс, не пропускат да се пробват. Особено ако насреща им седи прилично красива и атрактивна жена( май все още минавам за такава).И тук за огромно разочарование на всички съпруги   ( и аз съм) ще кажа, че  не съм видяла жена да преследва. Винаги мъжът започва.
Някои сладури леко се стряскат като видят интелектуален заряд в жената срещу тях.  Други това ги амбицира. Има страшно настоятелни- тях ги поставям на място.
Но сега по същество - защо изневеряват?
Според мен на всеки липсва по нещо вкъщи или семейството. Дори и отвън всичко да изглежда ок, не е точно така. С някои клиенти сме и добри приятели( или познати)станали с времето  и аз самата съм подпитвала няколко за причината индиректно. Малко дават конкретен отговор.  В повечето случаи отговарят уклончиво.
Клиентите ни са хора с по-големи финансови възможности, може и това да има значение.

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 16:35 от Luccky

# 178
  • Мнения: 687
И аз съм твърдо убедена и моят опит също е такъв, че женените мъже, които изневеряват, точно те преследват жените, а не обратното. Точно затова винаги съм твърдяла, че именно те са отговорните, а не оная там наглата дето уж му се натискала. Един мъж ако няма интерес, дори да му се натискат, това още повече ще го отблъсне дори. Но които си изневеряват направо си преследват усърдно плячката.

# 179
  • Мнения: X
И аз съм твърдо убедена и моят опит също е такъв, че женените мъже, които изневеряват, точно те преследват жените, а не обратното. Точно затова винаги съм твърдяла, че именно те са отговорните, а не оная там наглата дето уж му се натискала. Един мъж ако няма интерес, дори да му се натискат, това още повече ще го отблъсне дори. Но които си изневеряват направо си преследват усърдно плячката.

То винаги мъжете преследват жените, не съм видял някоя жена да преследва мъж.Трябва да е супер изпаднала.Така е устроен светът.

Общи условия

Активация на акаунт