Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 501
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 6 898
Някой знае ли какви наваления има в Мол Галерия Бургас?

# 181
  • Мнения: 784
И за плазата там ако някой знае че чакам нюйоркара за якета хахах
Някой знае ли какви наваления има в Мол Галерия Бургас?

# 182
  • Мнения: 6 716
И за плазата там ако някой знае че чакам нюйоркара за якета хахах
Някой знае ли какви наваления има в Мол Галерия Бургас?

Януари са New Yorker.

# 183
  • Мнения: 16
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.Якетата от 149лв са 169лв.Чанти,които бяха 149лв са 199лв.За първа година такъв сериозен бранд се излага.Пълно разочарование.По традиция от утре започват и Зара.

# 184
  • София
  • Мнения: 1 078
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.Якетата от 149лв са 169лв.Чанти,които бяха 149лв са 199лв.За първа година такъв сериозен бранд се излага.Пълно разочарование.По традиция от утре започват и Зара.
Освен изброеното от вас ми направи впечатление, че голяма част от предстоящите за намаление неща, нямат номера. А това със завишението на цените не шокира и мен.

# 185
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Напълно подкрепям за Massimo Dutti,увеличени са доста от нещата ,които следях.Наистина се излагат!Няма да купя нищо.

# 186
  • Мнения: 975
Да, и аз имах известие за намалението, също в разните там пул и беър, страдивариус, макар че от там няма да купувам. В topshop, booho и изобщо английските сайтове са си почнали намаленията, от снощи започна и в space nk 50 % на избрани продукти.

# 187
  • Мнения: 2 744
В Бершка знаете ли кога започва намалението?

# 188
  • Мнения: 975
И в Бершка трябва да започне тази вечер в апликацията и утре в сайта и магазина

# 189
  • Мнения: 2 000
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.
Освен изброеното от вас ми направи впечатление, че голяма част от предстоящите за намаление неща, нямат номера..
Явно имам късмет, очаквам намалението следейки 4 артикула - в нито един няма повишение на цената.

Някой номерации не са налични онлайн, но ги има в магазините им.
Съвсем нормално е някой номера да са свършили, все пак края на сезона е. Нали не мислите че произвеждат да попълнят бройката за да имат на намаление.

# 190
  • Мнения: 1 380
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.Якетата от 149лв са 169лв.Чанти,които бяха 149лв са 199лв.За първа година такъв сериозен бранд се излага.Пълно разочарование.По традиция от утре започват и Зара.
В Зара нищо интересно
Пълно разочарование

# 191
  • Мнения: 975
Ами честно казано и аз не съм впечатлена. В момента нямам нужда от много неща, нищо не съм набелязвала и просто ке почакам като станат по-големи намаленията януари и ако ми хареса нещо от останалите неща ще взема. Между др в Ойшо също е започнало нямалението.

# 192
  • Мнения: 225
Сефора ше пускат ли намаление?

# 193
  • Мнения: 3 050
Сефора ше пускат ли намаление?
❄️Коледна разпродажба!❄️

 -30% на цялата Коледна Колекция SEPHORA
-20% на всички Коледни ексклузивни палитри, сетове за грим и сетове грижа за кожата
-20% на всички сетове с парфюми и грижа за кожата
*Намалението е валидно от 27.12. до 27.01.2020 в обектите на Sephora.
*Намаленивто в обектите е обозначено със стикери стара/нова цена.

# 194
  • Мнения: 1 380
Сефора ше пускат ли намаление?
❄️Коледна разпродажба!❄️

 -30% на цялата Коледна Колекция SEPHORA
-20% на всички Коледни ексклузивни палитри, сетове за грим и сетове грижа за кожата
-20% на всички сетове с парфюми и грижа за кожата
*Намалението е валидно от 27.12. до 27.01.2020 в обектите на Sephora.
*Намаленивто в обектите е обозначено със стикери стара/нова цена.
Това включва ли и парфюми ?

Общи условия

Активация на акаунт