Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 501
  • 739
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 820
В Пловдив в Мол Плаза New Yorker дали са обявили вече намаленията? Гледам, че в сайта им има отразени намаления, но не знам дали важи и за магазина.

# 211
  • Мнения: 27 577
В ташия Кауфланд елхите са били изкупени на на 30-ти след 21,30 или на другия ден преди обяд. Защото като отидох имаше предимно свещници и стойки за елха...Аз се надявах на голямо  лед дърво, но последното го купиха на 20 лв (по етикет, иначе сигурно е било по-малко). Още не бях разбрала, че етикетите не съответстват на реалната цена. Joy

# 212
  • Мнения: 8 762
Егати намалението в ХМ,
рокля която взех миналата година април месец за 29 лв , сега е намалена на 69 Grinning

# 213
  • Мнения: 27 577
Това е направо смешно Joy Да си я носят...

# 214
  • Мнения: 1 290
Сефора ше пускат ли намаление?
❄️Коледна разпродажба!❄️

 -30% на цялата Коледна Колекция SEPHORA
-20% на всички Коледни ексклузивни палитри, сетове за грим и сетове грижа за кожата
-20% на всички сетове с парфюми и грижа за кожата
*Намалението е валидно от 27.12. до 27.01.2020 в обектите на Sephora.
*Намаленивто в обектите е обозначено със стикери стара/нова цена.

Да знаете случайно черното Si intense дали го има в подаръчен комплект намалено?

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 4 025
Ходих в Reserved - много смешно намаление, ужас е тази година. Блузи зимни всичко е от миналата година. 30лв всички - не виждам мног намаление. Всичко по-читаво е прибрано , дори и рокли няма тази година, В Орей е същото. Не си струва според мен.

# 216
  • Мнения: 47 993
Съгласна за ризървд, има накъде да свалят
Ходих в хуманик, греда. Скрили са ботите, които харесах. Иначе има някакво намаление...

# 217
  • Мнения: 448
И аз в старозагорския Кауфланд ударих тотото. Купих си елха 210м за 4лв, комплекти играчки за елха 50бр.-1.50,100бр.-2.50 и лед лампички за 0.70лв. За първи път попадам на такова намаление и бях много щастлива Joy
А относно HM имам спомен, че голямото намаление е към края на януари. Миналата година купих на малката блузки по 5 лв, намалени от 20-25 лв.

# 218
  • Мнения: 27 577
А тези цени бяха ли отразени на етикетите или само при сканиране излизаха? При нас явно и персонал не е достигал...

# 219
  • Мнения: 47 993
Ами в синсей е евтино а има и намаление и намаление на намалените неща. За 10 лева взех пижама с Хари Потър и чорапи с Мики маус. Та има и тениски по 2 лева

# 220
  • Мнения: 468
Здравейте, къде мога да намеря хубави намаления на часовници и по точно Дизел?? Simple Smile)
От средата до края на ноември и от средата до края на декември бяха намалени всички марки под шапката на Fossil group, Diesel включително - не знам дали скоро ще ги пуснат пак... Изпуснали сте буквално за няколко дни.

# 221
  • Мнения: 448
А тези цени бяха ли отразени на етикетите или само при сканиране излизаха? При нас явно и персонал не е достигал...
Цените си бяха отразени и коледните неща бяха сложени само те на един щанд. Ако не бяха намалени, едва ли щях да им обърна внимание.

# 222
  • Мнения: 796
Здравейте, получих имейл за намаление в Body Shop, но не пише проценти и някакви обозначения какво е. Някой проверявал ли , е, има ли идея дали наистина си заслужава?

# 223
  • Мнения: 14
Аз очаквам намалението след Коледа на Зара.

Оо, да! И аз

# 224
  • Мнения: 6 716
Аз очаквам намалението след Коледа на Зара.

Оо, да! И аз

Ама то вече започна още миналата седмица. Нямаше кой знае какво.
В Парадайс магазина вече е опоскан и няма нищо интересно. Съмнява ме да изкарат още артикули.

Общи условия

Активация на акаунт