Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 365
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 225
Малко е извън темата. Но в сефора къщичката на too faced e изчерпана. Някой да има идея от къде мога да я закупя. Бе сържа да е на промоция. Просто е много жадуран подарък и ми се щеше да я взема...

# 196
  • Мнения: 47 958
А в хуманик?

# 197
  • Мнения: 30
Здравейте, къде мога да намеря хубави намаления на часовници и по точно Дизел?? Simple Smile)

# 198
  • София
  • Мнения: 9 910
От тази вечер 20ч стартира намалението в Massimo Dutti.Цените в сайта вече са завишени.Якетата от 149лв са 169лв.Чанти,които бяха 149лв са 199лв.За първа година такъв сериозен бранд се излага.Пълно разочарование.По традиция от утре започват и Зара.
Това плаче за КЗП...

# 199
  • Мнения: 27 420
Не знам по темата ли е, но нацелих огромно намаление на коледна украса в Кауфланд, направо за без пари домът е в лед декорация, лампички и др. Ще ми се и в ХМ и други магазини да има подобни намаления...

# 200
  • София
  • Мнения: 1 070
Не знам по темата ли е, но нацелих огромно намаление на коледна украса в Кауфланд, направо за без пари домът е в лед декорация, лампички и др. Ще ми се и в ХМ и други магазини да има подобни намаления...

Там наистина НАМАЛЕНИЯТА СА РЕАЛНИ!
Миналата година купих Lego  Duplo за 4 лв., дамска риза за 0.60 стотинки, дамски халат за 5лв., мъжки 3/4 панталони за 1.60лв. и още дребни неща от сорта на HDMI кабел за 0.50 стотинки, кутийка с кламери по 10 стотинки и т.н Simple Smile

# 201
  • Мнения: 27 420
Да, реални са. Жалко само, че близкия до нас Кауфланд не е много голям и мястото за намалени нехранителни стоки е малко ( хранителните не са особено интересни) .  Взех 4-5 метра лед лампички с вкл. батерии за 60 стотинки, 22 метра лед лампички за 1,60 лв, коледен лед венец (клонки и светлини с таймер) за 2,20 лв, лед свещи за елха 30 бр  за 1,90, коледни топки за елха от стъкло 50 бр големи и 100 бр различни размери от пластмаса - всеки комплект по 1-1,50 лв, както и др. лед артикули, лампички...
Преди няколко години така се снабдихме с няколко изкуствени елхи по 1-2-5 лв и нечупливи играчки за елха/декорации. Laughing
Ще има ли намаление в ХМ?

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 20:05 от dolce miele

# 202
  • София
  • Мнения: 1 070
В момента намалението в ХМ тече.

# 203
  • Мнения: 6 663

Ще има ли намаление в ХМ?

Вече има, да. Купих си панталон намален от 54,99 на 19,99. Имах и от зелените талони за отстъпка, та излезе накрая 16,99 лв.
Има попадения. Hug

# 204
  • Мнения: 729
Да, реални са. Жалко само, че близкия до нас Кауфланд не е много голям и мястото за намалени нехранителни стоки е малко ( хранителните не са особено интересни) .  Взех 4-5 метра лед лампички с вкл. батерии за 60 стотинки, 22 метра лед лампички за 1,60 лв, коледен лед венец (клонки и светлини с таймер) за 2,20 лв, лед свещи за елха 30 бр с таймер за 1,90, коледни топки за елха от стъкло 50 бр големи и 100 бр различни размери от пластмаса - всеки комплект по 1-1,50 лв, както и др. лед артикули, лампички...
Преди няколко години така се снабдихме с няколко изкуствени елхи по 1-2-5 лв и нечупливи играчки за елха/декорации. Laughing
Ще има ли намаление в ХМ?
В пловдивските Кауфланди,освен намаление на храни с наближаващ изтичащ срок на годност,почти никога,да не кажа че категорично никога не съм попадала на такива смехотворни намаления.Даже напротив, неща, които не стават и за боклука,счупени,наранена,негодни за експлоатация,с липсващи части, водещи до насъвместимост с предназначение за употреба,се мъдрят на щандовете с намаление, с някакъв мижав процент отстъпка, потрес...Май само Софийските Кауфланди и то не всеки, намазват тези истински,европейски разпродажби и ликвидации...Дали не ни дискриминират така...?Скандално...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 205
  • София
  • Мнения: 687
Още ли го има това намаление в Кауфланд?

# 206
  • Мнения: 27 420
Точно в Пловдив- на Пещерско шосе- ги купих. Blush На 30-ти и 31-ви. На 30-ти комплектите с коледни играчки по 25-50-100 броя бяха с цена по етикет 9,90 лв, лед лампичките 22 метра- около 6 лв по етикет, лед венците бяха на 9-10 лв. Може би затова хората не ги заглеждаха много. Обаче на сканиращите машинки излизаха на смешните цени. Grinning Вчера лампички и играчки имаше само 1-2 броя, обаче взех други лед украси. Миналата година бяха заредили малко коледна украса и доста преди Коледа беше свършила (или пренасочена към по-голям филиал). Ако има останали количества ги намаляват драстично последните 2-3 работни дни. По подобен начин намаляват и ученически стоки известно време след 15-ти септември.
Иначе "редовните" намалени стоки с оранжев стикер в повечето случаи са с трагични намаления или почти изтекъл срок на годност и доста трябва да се оглеждаш за наистина хубаво намаление. Последното което си заслужаваше бяха 20 бр консерви с лютиви сардини по 0,99 лв за бройка и метална коледна музикална кутия със сладки за 7,49 лв (15-17 лв редовна цена).
Ще се разходя до ХМ значи. Дано в близкия до нас също има попадения.
Матта, не знам, може и да няма- в нашия Кауфланд предполагам всичко се е изкупило още  вчера (след мен нямаше много артикули, предимно свещници, стойки за елха). Не знам каква им е политиката след празниците, може и да прибират този тип стока, а може и да зависи от това дали конкретния магазин има свободно място за разпродажбата...Но намаляват така при налични количества всяка година- последните работни дни.

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 20:46 от dolce miele

# 207
  • Мнения: 729
Късметлийка

# 208
  • Мнения: 27 420
Е, аз от известно време наблюдавах коледните артикули Grinning

# 209
  • Мнения: 777
И аз тази година се сдобих с доста играчки по етикет по 15 лв ,а реално по 1.30 до 2.00 лв надявах се на елха ама уви явно нямам късмет а така да ми се искаше една по голяма , пратете една ще ви я платя двойно Joy

Да, реални са. Жалко само, че близкия до нас Кауфланд не е много голям и мястото за намалени нехранителни стоки е малко ( хранителните не са особено интересни) .  Взех 4-5 метра лед лампички с вкл. батерии за 60 стотинки, 22 метра лед лампички за 1,60 лв, коледен лед венец (клонки и светлини с таймер) за 2,20 лв, лед свещи за елха 30 бр  за 1,90, коледни топки за елха от стъкло 50 бр големи и 100 бр различни размери от пластмаса - всеки комплект по 1-1,50 лв, както и др. лед артикули, лампички...
Преди няколко години така се снабдихме с няколко изкуствени елхи по 1-2-5 лв и нечупливи играчки за елха/декорации. Laughing
Ще има ли намаление в ХМ?

Общи условия

Активация на акаунт