Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 549
  • 739
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 468
Можете ли да ми кжете дали има някъде намалени мъжки пуловери от тези с тънка плетка, които се носят върху ризи. Търсихме с мъжа ми, но всички са по 60+ лева, което ми се струва доста скъпо.
Пробвай в аутлетите на Andrews - има един в Младост на пътеките и един на Илиянци от към Свобода след входа за паркинга Simple Smile

# 376
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 504
ФДТ и тониращ крем за лице има добре намалени и сега в Дъглъс, вчера минах. Аз лично не ползвам, съответно не мога да дам отзив.

# 377
  • У дома !
  • Мнения: 700
Има хубави мъжки и дамски зимни якета в Том  Тейлър в мол София намалени от 300 лв на 139 и 99 лв.

# 378
  • Мнения: 796
Здравейте, миналата година по това време в ауглета на Аsics имаше разпродажба на мостри на мн добри цени. Имате ли идея дали и тази година ще има?

# 379
  • Мнения: 293
Здравейте, някой може ли да ми помогне с информация къде мога да потърся намалени детски (бебешки) столчета за кола или дали някъде се очаква намаление скоро?
Благодаря!

# 380
  • Мнения: 15 356
Следи акции в детските магазини,постоянно има намаления.

# 381
# 382
  • Мнения: 1 111
В английски сайтове/Амазон. Хубавите столчета са на много по-добри цени.

# 383
  • Мнения: 35 130
Здравейте, някой може ли да ми помогне с информация къде мога да потърся намалени детски (бебешки) столчета за кола или дали някъде се очаква намаление скоро?
Благодаря!
Май месец в Хиполенд

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 632
Здравейте, някой може ли да ми помогне с информация къде мога да потърся намалени детски (бебешки) столчета за кола или дали някъде се очаква намаление скоро?
Благодаря!
Май месец в Хиполенд

До 28.02 в хипото има намаление на някои модели,до колкото знам чистят стари преди зареждане на новите.

# 385
  • Мнения: 35 130
Ако не ви е спешно- чакайте до май месец.

# 386
  • Мнения: 15 356
Началото на май има черен петък-25% на всичко.

# 387
  • Мнения: 2 820
Notino имат безплатна доставка на избрани марки. Ако някой го интересува, аз вчера се възползвах.

# 388
  • софия
  • Мнения: 4 180
Авалон,дали си видяла някъде докога е? Че аз гледам сега,но не откривам дата.

# 389
  • Мнения: 2 820
И аз не виждам дата. Вчера го получих на мейла и там също не пише.

Общи условия

Активация на акаунт