Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 387
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 221
Здравейте, някой има ли наблюдения дали намаленията след Коледа в Зара се отнасят и за обувките от естествена кожа? Харесала съм си един чифт и се чудя дали да ги взема сега, или има шанс да ги намалят тогава.
Да

# 106
  • Мнения: 31 127
Да всичко се отнасят.

# 107
  • Мнения: 5 221
Карта памет IMRO MicroSD 32GB за 4.98лв. с безплатна доставка на някаква полска марка, но само за клиенти на VIVACOM, независимо каква услуга използват. Изисква се влизане в профил. В няколко сайта пишат, че гаранцията е доживотна, каквото и да означава това за безизвестна марка.

# 108
  • Мнения: 7 640
Здравейте, някой има ли наблюдения дали намаленията след Коледа в Зара се отнасят и за обувките от естествена кожа? Харесала съм си един чифт и се чудя дали да ги взема сега, или има шанс да ги намалят тогава.
Намаляваха ги предишни години

# 109
  • Мнения: 777
Сега гледам че са пуснали на каифшанд от другата седмица , в един друг форум бях чрла че притежателите на този апарат са доволни като цена ще е 39.99
[/b]quote author=maq-mi link=topic=1160725.msg39820487#msg39820487 date=1576182559]
Здравейте,
Решила съм да подаря на майка ми за нова година практичен подарък- електронен апарат за кръвно налягане.
Дали сте виждали някъде намаление, нямам претенции към марката.
[/quote]

# 110
  • Мнения: 5 221
The Body Shop
DISCOUNT20 20% отстъпка без минимална стойност
или
FREESHIP - безплатна доставка без минимална стойност
Не се комбинира с други намаления и ваучери за подарък.

# 111
  • Мнения: 5 832
В Sportina в МОЛ СЕРДИКА ИМА 30% намаление на покупки до 500 лв и 40% над 500 лв. Артикулите на Hugo Boss и Michael Kors са на - 20%.

# 112
  • Мнения: 1 380
Никой ли не помни кога Бенетон пускаха намаление към 50% ?

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 3 212
От утре до 20- ти в Пандора  - купи 3, плати 2. Не важи за последната серия Хари Потър.

# 114
  • Мнения: 1 575
Никой ли не помни кога Бенетон пускаха намаление към 50% ?
Не си спомням точно, но някъде към 2-5.01 пускаха 50% в shop mdl, и към средата на месеца 70, но почти нищо налично. За съжаление смениха профилите и не мога да видя датите на поръчките.

# 115
  • Мнения: 975
Привет, момичета, искам да споделя мнение от лятното намаление на Зара, не знам на някой друг направило ли му е впечатление...Със сигурност винаги има адски много намалени артикули, като предната зима помня, отново имаше и палта и обувки и т.н. Ноо на лятното намаление си бях добавила любими продукти, които бих купила при определена цена, в смисъл естествено, че ако нещо ти харесва супер много не се чака последното намаление, защото най-малко не остават номера, а това бяха неща, които за мен бяха хубавички, но не за 200 лв примерно  Grinning Та, наблюдавах си аз "любимите" продукти и в момента, в който цените ги понамалиха, те естествено свършиха, като в апликацията си пишеше, че скоро ще ги заредят и да си добавиш мейла, ако искаш да те известят...и съответно, не получих мейл, всеки ден проверявах в апликацията, цените на продуктите вървяха надолу, в смисъл нещо, което не е налично продължаваха да го намалят и така и не ги заредиха тези неща  Grinning Пак казвам имат си намаления, големи намаления Зара, просто, ако наистина много ви харесва нещо моят съвет е да не чакате големите намаления.
За Бенетон някакъв спомен имам за януари месец и аз...

# 116
  • Мнения: 1 380
Никой ли не помни кога Бенетон пускаха намаление към 50% ?
Не си спомням точно, но някъде към 2-5.01 пускаха 50% в shop mdl, и към средата на месеца 70, но почти нищо налично. За съжаление смениха профилите и не мога да видя датите на поръчките.
Много ти благодаря Simple Smile
Все се надявах това да е  преди НГ

# 117
  • Мнения: 1 575
Скрит текст:
Никой ли не помни кога Бенетон пускаха намаление към 50% ?
Не си спомням точно, но някъде към 2-5.01 пускаха 50% в shop mdl, и към средата на месеца 70, но почти нищо налично. За съжаление смениха профилите и не мога да видя датите на поръчките.
Много ти благодаря Simple Smile
Все се надявах това да е  преди НГ
[/spoiler]
Трябва май да се следи. На ЧП имаше детски якета на 50%, а сега същите са с 30% намаление.

# 118
  • Мнения: 171
Търся си зимно яке с обемен пух на качулката.. някой да е виждал?

# 119
  • Мнения: 8 757
От утре до 20- ти в Пандора  - купи 3, плати 2. Не важи за последната серия Хари Потър.

Как да разбера от сайта  кои талисмани са подходящи за сребърна гривна Любов ?
Имам задача  да купя  подарък, но изобщо не съм наясно как стои въпроса  с тези гривни и техните дрънкулки.
Само на място ли мога да получа такава информация ?

Общи условия

Активация на акаунт