Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 403
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 255
При обувките знам, че е месец, но може и аз да съм в грешка.
Като заговорихме за гаранции, имам следния казус - преди година си купих фотоепилатор, който ми дава страшни бъгове. Знам, че ако го върна, ще го вземат за ремонт и ще го влачат един месец. Доколкото съм запозната имат право да правят това 3 пъти и чак след това да го подменят с нов. Някой запознат може ли да каже така ли е, или законово имам право да искам веднага да го подменят, без да се занимавам с тъпите им ремонти от по месец?

Фотоепилаторът е артикул за лична хигиена (така го водят) и следва да ти го подменят.
Моят също дава лек дефект и смятам скоро да го занеса да ми го сменят. Това обаче не означава, че няма да те мотая 30 дни Simple Smile

# 151
  • Мнения: 2 726
В ХМ до - 50 в магазините и онлайн

# 152
  • Мнения: 5 384
Вместо само "запис" да запитам за Мат стар обувки - впечатления за качество?вчера купих боти ест.кожа с 20%намаление , пише , че са произведени в Турция, зная, че има и техни български. Моите още не са носени навън... да знам - да ги вардя ли само за сухо време....

# 153
  • Мнения: 5 832
Вместо само "запис" да запитам за Мат стар обувки - впечатления за качество?вчера купих боти ест.кожа с 20%намаление , пише , че са произведени в Турция, зная, че има и техни български. Моите още не са носени навън... да знам - да ги вардя ли само за сухо време....
Аз от там вече и срещу пари не взимам. С майка ми ядохме попарите и двете. Купихме си ботуши от там преди време, в сухо време краката ни бяха мокри, а никоя от нас няма проблеми с потене.
От няколко години си купувам естествени кожи от Паоло Ботичели, предлагат на някаква фирма Daniele Gilardo и съм доста доволна от качеството.

# 154
  • София
  • Мнения: 3 715
Аз трета зима ползвам естествена кожа на Мат стар и нито ботушите ми, нито ботите ми са пропускали.

# 155
  • Мнения: 27 467
В ХМ има ли намалени момчешки ръкавици, шапки и прочие?

# 156
  • София
  • Мнения: 2 004
В ХМ има ли намалени момчешки ръкавици, шапки и прочие?

В ХМ в The mall имаше доста намалени неща. Шалове за момчта имаше намалени, както и момичешки шапки. Не търсих момчешки, но би трябвало да има. Добър избор на прилично намалени момчешки тениски, панталони и пижами имаше. Беше подредено и приятно за пазаруване.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 359
В CCC има намаления, има ботуши естествена кожа на 50% .
 В H&M също имаше доста намалени неща.

# 158
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
На чанти имат ли намаления? И дали във всички магазини на CCC има намаления?

# 159
  • Мнения: 1 876
В Манго онлайн има намаления.
Аз да попитам тези продукти хубави ли са и дали комплектът го има наличен за закупуване в България? В Notino го няма вече
https://www.notino.bg/makeup-revolution/advent-calendar-2019-pod … komplektza-zheni/

# 160
  • София
  • Мнения: 1 359
На чанти имат ли намаления? И дали във всички магазини на CCC има намаления?
Чантите не ги погледнах, намалението беше в магазина в Ринг мол, предполагам и в другите магазини има.

# 161
  • Мнения: 5 384
Само някои модели  боти, чанти са намалени, даже ограничени бройки, това в ССС Варна. Аз харесах едни боти бордо, ежедневни, направи ми впечатление, че имаше само от 39 номер и може би заради това бяха на 32 лв. от 65 лв.  От Манго взех мъхесто палтенце с косъм  за 70 лв. Там също тук-там намалени.

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
По стечение на обстоятелствата се наложи да посетя различни магазини  и реално намаление видях само в ЛС Уайкики на определени артикули. В Reserved цените са нагоре въпреки червените етикети, там реално ниски цени има май само в средата  януари. HM - изкарали са боклучави стоки, Ню Йоркър - също. Орсей - чакам реално намаление - харесвам дрехите им.

# 163
  • Мнения: 948
Момичета, извинете, някой наясно ли е как да върна два чифта дънки, поръчани от аутлета на Манго? Чаках ги месец, а са ми големи, дали си струва да се занимавам или да ги оставя да отлежават в гардероба.
Благодаря. Има намаления в guess, за да не съм съвсем извън темата 🙂

Последна редакция: пн, 23 дек 2019, 02:09 от Maria_Mia

# 164
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
Момичета, извинете, някой наясно ли е как да върна два чифта дънки, поръчани от аутлета на Манго? Чаках ги месец, а са ми големи, дали си струва да се занимавам или да ги оставя да отлежават в гардероба.
Благодаря. Има намаления в guess, за да не съм съвсем извън темата 🙂
По-добре ги пусни в темата за размяна на Манго,връщането е с Бг пощи и не е евтино.

Общи условия

Активация на акаунт