Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 325
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • софия
  • Мнения: 4 180
Дано все пак има някакви нормални налични неща, че всеки път е разочарование тяхното намаление. На мен ми е мъчно, че Хипо няма да работят за рождения си ден. Имат добри отстъпки
Пийк, Хипо имат и онлайн сайт за пазаруване - виж дали и там няма да има същото намаление.

# 601
  • Мнения: 35 069
Дебна ги аз Simple Smile

# 602
  • Мнения: 1 278
Здравейте, искам да направя поръчка  от Спорт депо, знаете ли дали се бавят с доставката, за 18 май бих искала да е при мен. И друго, ваучер за отстъпка от къде бих могла да взема?
Предварително благодаря !

# 603
  • Мнения: 385
Много се бавят Спорт депо. При мен чакането беше 9 дни.

# 604
  • Мнения: 975
И аз две поръчки имах от спорт депо, повече от седмица им трябваше.
Иначе в хиполенд малко е тъпо, че някои неща ги има само във физическите магазини, а ги няма онлайн. Аз харесах едно такова, но те имат физически магазини извън моловете, може и нещо да работи или да заработи..някой знае ли ? Wink

# 605
  • Мнения: 582
Здравейте,
Знаете ли Комсед дали ще има намаление за 1 юни?
Ще има намаление в комсед 30 процента, през уикенда.
За кой уикенд става въпрос? Благодаря!

# 606
  • Мнения: 13 906
Мисля, че всичко извън моловете работи.

# 607
  • Мнения: 6 572
Здравейте, искам да направя поръчка  от Спорт депо, знаете ли дали се бавят с доставката, за 18 май бих искала да е при мен. И друго, ваучер за отстъпка от къде бих могла да взема?
Предварително благодаря !


15 работни дни попринцип е доставката.
Може и по-рано да ви я пратят.
Но и да поръчате днес, със сигурност на 18 май няма да ви е доставена поръчката.
Отидете на място в магазин - работят тези в Младост и Люлин.

# 608
# 609
  • Мнения: 2 290
Личното ми мнение е, че от Спорт Депо са много любезни и отзивчиви. Обади им се на посочения телефон и ги помоли да ти пратят поръчката по-бързо.

# 610
  • Мнения: 975
Здравейте! Знаете ли дали работи аутлета на LC waikiki на Ботевградско и дали има добри стоки там, предвид факта, че магазините им в моловете не работят в момента? Също далк работи Джъмбо?
Работи магазина. В петък бях там. Имаше много стока, вече е въпрос на вкус дали нещо ще ви хареса. Работи и Джъмбото там, Паоло Ботичели, Пепко....всички магазини
А имате ли представа какво е работното време?

# 611
  • Мнения: 3 372
Здравейте! Знаете ли дали работи аутлета на LC waikiki на Ботевградско и дали има добри стоки там, предвид факта, че магазините им в моловете не работят в момента? Също далк работи Джъмбо?
Работи магазина. В петък бях там. Имаше много стока, вече е въпрос на вкус дали нещо ще ви хареса. Работи и Джъмбото там, Паоло Ботичели, Пепко....всички магазини
А имате ли представа какво е работното време?
Мисля, че е от 10 до 20.00, както пише на сайта на Jumbo plaza

# 612
  • Мнения: 975
Много благодаря 😊

# 613
  • Мнения: 787
Здравейте, някой знае ли дали във физическите магазини на Кавалер има намаление?

# 614
  • Мнения: 5 382
Варна, ул. Пискюлиев, месец март след обявяване на ИП магазинът на Кавалер бе опразнен до голи стелажи.

Общи условия

Активация на акаунт