Намаления – Зима 2019 / 2020 г. и Пролет 2020 г.

  • 110 360
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Перник
  • Мнения: 435
Здравейте! Знаете ли дали работи аутлета на LC waikiki на Ботевградско и дали има добри стоки там, предвид факта, че магазините им в моловете не работят в момента? Също далк работи Джъмбо?

# 586
  • Мнения: 19 004
Jumbo работи

# 587
  • Мнения: 3 372
Здравейте! Знаете ли дали работи аутлета на LC waikiki на Ботевградско и дали има добри стоки там, предвид факта, че магазините им в моловете не работят в момента? Също далк работи Джъмбо?
Работи магазина. В петък бях там. Имаше много стока, вече е въпрос на вкус дали нещо ще ви хареса. Работи и Джъмбото там, Паоло Ботичели, Пепко....всички магазини

# 588
  • Мнения: 2 718
Здравейте! Знаете ли дали работи аутлета на LC waikiki на Ботевградско и дали има добри стоки там, предвид факта, че магазините им в моловете не работят в момента? Също далк работи Джъмбо?
Не знаех че имат аутлет. Реално цените по ниски ли са от магазините им в моловете?

Последна редакция: нд, 10 май 2020, 13:34 от dete2

# 589
  • Мнения: 3 788
Има неща на безценица направо, зависи, как уцелиш.

# 590
  • Мнения: 35 104
ИКЕА дали няма да пуснат безплатна доставка за страната? Имате ли наблюдения колко често го правят?

# 591
  • Мнения: 68 549
Септември имаше БД за зона 2. После  пак пуснаха...не помня точно кой месец, трябва да видя поръчките си. Оттогава не.

Януари е имало пак БД за зона 2.

# 592
  • Мнения: 3 372
Здравейте! Знаете ли дали работи аутлета на LC waikiki на Ботевградско и дали има добри стоки там, предвид факта, че магазините им в моловете не работят в момента? Също далк работи Джъмбо?
Не знаех че имат аутлет. Реално цените по ниски ли са от магазините им в моловете?
Имаше някои много ниски цени. Аз гледах само детското. Купих рокля за 2.70лв, тениска за 2.70, дънкови панталонки за 5лв. Имаше и много детски рокли по 5лв

# 593
  • Мнения: 35 104
Септември имаше БД за зона 2. После  пак пуснаха...не помня точно кой месец, трябва да видя поръчките си. Оттогава не.

Януари е имало пак БД за зона 2.
Мисля , че е време отново да ни зарадват Wink

# 594
  • Мнения: 68 549
Време е...време е...крайно е време Joy

# 595
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Здравейте,  някой знае ли дали има ли някъде в София работещ магазин Terranova?

# 596
  • Мнения: 47 956
На Пиротска работи

# 597
  • София
  • Мнения: 1 299
Здравейте,
Знаете ли Комсед дали ще има намаление за 1 юни?
Ще има намаление в комсед 30 процента, през уикенда.

# 598
  • Мнения: 35 104
Дано все пак има някакви нормални налични неща, че всеки път е разочарование тяхното намаление. На мен ми е мъчно, че Хипо няма да работят за рождения си ден. Имат добри отстъпки

# 599
  • София
  • Мнения: 1 299
Аз досега винаги съм уцелва, единствено един бакуган на детето се беше изчерпа, но не беше болка за умиране. Явно е до късмет и какво се търси.

Общи условия

Активация на акаунт