Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 25

  • 31 794
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 673
Нов трейлър на Atiye
Радвам се да видя Берен, но сякаш не й отива тази роля. Иначе трейлъра е хубав.



Чакам новия епизод на Truth be told. Сериала взе, че ми хареса и нямам търпение за следващите серии. Blush

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 279
Изгледах на един дъх излезлите серии на The Mandalorian и много ми хареса!На моменти сякаш ме връщаше в духа на първата трилогия,което си беше изненада при занижените ми очаквания.
Скрит текст:
И значи, това бебе Йода е голяма скица Simple SmileА!А в първата серия печаха на чеверме лакомата троха Open Mouth защоо? Sad /тая симпатяга ми беше любимката от цялата паплач на Джаба Satisfied /

# 122
  • Мнения: 36 492
Наистиа е добър! Другата седмица излиза и новия филм по МВ на Дисни - ако се провали, поне сериалът ще ги утеши малко... Wink

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 279
Чакаме го,пък да видим! Simple Smile

# 124
  • Мнения: 5 490
Аз захванах MotherFatherSon. Взе, че ми хареса, поне в началото. Първа изява на Ричард Гиър в ТВ продукция, няма как да не ми хареса, защото той е доста претенциозен за проектите, в които се снима. Ще видя как ще се развие, но понеже е правен през 2019 г., може и да го номинирам за тазгодишните ни награди.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 12:48 от DeltaAzimut

# 125
  • Мнения: 11 315
Докато чакам Вещерът, си пуснах Humans, че не го бях гледала. Приятно попадение след the man in the high castle. Личи си европейското влияние.

# 126
  • Мнения: 36 492
Но остана недовършен, за съжаление. Има и шведски, гледах част от него по една телевизия, но той е много различен.

# 127
  • Мнения: 11 315
Но остана недовършен, за съжаление. Има и шведски, гледах част от него по една телевизия, но той е много различен.
Те шведите са с участие в този. Аз съм на 2 сезон, мислех, че е завършен.

# 128
  • Мнения: 36 492
Английският е до 3-ти сезон. Били са планирани повече, но явно рейтингът не е бил достатъчно висок.
Шведският се казва Äkta Människor - подобно значение "Истински хора" - също има три сезона и може и да има финал, но не съм сигурна, тъй като не го гледах до край. По-странен е от английската версия.
 

# 129
  • Мнения: 11 315
Английският е до 3-ти сезон. Били са планирани повече, но явно рейтингът не е бил достатъчно висок.
Шведският се казва Äkta Människor - подобно значение "Истински хора" - също има три сезона и може и да има финал, но не съм сигурна, тъй като не го гледах до край. По-странен е от английската версия.
 
Сигурна ли си, че шведския вариант е три сезона? Щото на мен ми дава в амазон само 2. В imdb.com го дават също 2.
Ще го погледна и него.

# 130
  • Мнения: 36 492
Май наистина са само два, заблудила съм се отнякъде.

Моралът на шведите е много по-разкрепостен от английския - това е едно от нещата, които ми направиха впечатление при сравнение на двете версии.
Сега прочетох, че и той не е завършен - пише го в страницата в Уикипедия: https://en.wikipedia.org/wiki/Real_Humans

# 131
  • Мнения: 5 490
Нов епизод на "Сутрешното шоу" - ей така, между другото, както си говорим за това, че живеем в мъжки свят и колко кофти е това, камерата бавно и напоително следва облеченото в тесни дънки дупе на Брадли...Smiling Imp

П.С. Някои жени наистина си заслужават седемте котки.

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 19:53 от DeltaAzimut

# 132
  • София
  • Мнения: 7 798
Изгледах няколко от новите сериали.

Castle Rock- нищо общо със страхотния 1-ви сезон, на който само края му беше разочароващ, 2-ри сезон е направо скучен,  единствено накрая има елемент на изненада.

See- подходих без никакви очаквания и ме изненада приятно, много ми хареса.
Джейсън Момоа е роден за роли на дивак, а актрисата в ролята на кралицата злодей се справя жестоко, чак не можеш да повярвам, колко красива и нежна е в действителност.

Dublin Murders- започва различно и обещаващо и с всеки епизод рязко се громолясва, скучен с глупав финал.

The Morning Show- очаквах нещо повърхностно, с което ше приключа след 1-ви епизод, но ми е интересен и го следя.

Servant- изключително бавен, скучен, направо негледаем.

MotherFatherSon- гледах го отдавна, Ричард Гиър е блестящо феноменален както винаги, само заради него изгледах целия сериал, нищо запомнящо се.

Vikings- много разочароващ старт на финалния сезон.

# 133
  • Мнения: 513
Изгледах няколко от новите сериали.

Castle Rock- нищо общо със страхотния 1-ви сезон, на който само края му беше разочароващ, 2-ри сезон е направо скучен,  единствено накрая има елемент на изненада.

See- подходих без никакви очаквания и ме изненада приятно, много ми хареса.
Джейсън Момоа е роден за роли на дивак, а актрисата в ролята на кралицата злодей се справя жестоко, чак не можеш да повярвам, колко красива и нежна е в действителност.
See и на мен много ми допадна. Детайлите са изпипани. Добре са се справили с един такъв свят на слепци.   

Castle Rock без да съм гледала финалния епизод на втори сезон мога да кажа, че ми харесва повече от първи. Пети и шести епизод за мен са страхотни произведения на изкуството. Да не кажа направо шедьоври с майсторска актьорска игра и врътки. Жалко само за
Скрит текст:
Рита, много тъжна съдба. Тъкмо откри отвлечената си дъщеря и беше предадена от нея по такъв брутален начин. Тъжно ми стана за нея.
Единственият недостатък на сериала е, че е някакъв миш-маш от различни произведения на Кинг и се губи фокуса. Но втори сезон се справя по-добре според мен.

Последна редакция: сб, 14 дек 2019, 04:41 от skybye

# 134
  • София
  • Мнения: 27 181
Изгледах и аз Касъл Рок.
Хареса ми, но не колкото сезон 1, защото в него имаше повече мистика и мислене. Тук нещата бяха ясни, поне за мен. Накрая не знам дали е било чак толкова шокиращо, защото не за първи първи път виждаме такова нещо.
Скрит текст:
Джой се е удавила, Ани този път направи това което мислеше да направи преди много години, ама трябваше и тя да си замине, както бе планувала преди години, да се самоубие заедно с бебето. Не съжалявам за Джой, защото по много гаден начин предаде майка си. Макар че там не знам вече, много тегава битова драма, не се наемам да казвам кой крив и кой прав. Цялата тази история около ангела накрая ми олекна някак си. Нашите като на филм спасиха положението. Иначе елегантно свързаха двата сезона, ама нямаше уау момента. Беше яко със статуята и звука, който се чуваше. Бе доооста зловещо, бррр.
Но все пак добро шоу, трябва да се гледа.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт