Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 25

  • 31 637
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
11/22/63 пак ли е на НВО? Книгата много ми хареса! А Другият пък много искам да прочета и гледам, тя не беше ли излязла скоро, бързо са направили сериал. 🤔

# 361
  • Мнения: 840
his dark materials тамън стана интересно и свършил сезона Laughing

# 362
  • Мнения: 6 166
Книгата е от 2011г.,сериала е само 1 сезон по нея от 2016г.Да,на НВО е,постарали са се,но имат и доста пропуски.

# 363
  • София
  • Мнения: 5 826
Излязъл е Новият папа, обаче не мога да го намеря никъде.

# 364
  • Мнения: 47 901
Доглеждам money heist и ще гледам папата
Има го в хбо го, уж

# 365
  • Мнения: 4 042
Изгледах  Der Pass, хубав е, дано го преведат. Наистина има доста общи неща с Мостът. Няма такъв уникален образ като Сага Ньорен, но пък е с интересен сюжет, ще се хареса на любителите на криминални трилъри.

# 366
  • Мнения: 1 673
Изгледах Truth be told. Оказа се , че осми епизод е финал на сезона, а може би и на сериала. Дали ще има втори сезон, не знам.
Като цяло беше интересно,
Скрит текст:
но много бързо измряха всички.
Smile
Харесва ми играта на Октавия и саундтрака беше добър.
Почнах Atiye. И там едни простотии... Иначе се опитали да го направят модерно.

# 367
  • София
  • Мнения: 7 753
Der Pass е преведен.

Truth be told е доста слаб, историята с убийството не е заплетена, както ми се искаше за добър трилър, не ми хареса и изборът на Октавия за ролята, както и самото и изпълнение.
Рейтингът е незаслужено висок, моята оценка е 5.

# 368
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Изгледах See, в началото мудно тръгна ,но след 3 епизод много ми хареса. Бих дала оценка 8/10.  Има някакви слаби моменти.

Изгледах V wars, честно казано в началото ми беше интересно след средата вече не. Дано да направят по-добър втори сезон, ако има въобще. Като оценка ще дам 6,5/10.

Почнах Мандалорецът Simple Smile

...

Започнал е 5 сезон на Гранчестър.

Подновени
Another Life
 Pennyworth
 Mayans M.C.
 Titans
The Witcher
 Brooklyn Nine-Nine
 Servant
First Wives Club
The Marvelous Mrs. Maisel
 Star Trek: Picard
Van Helsing  за финален сезон
 Raising Dion
Killing Eve за 4 сезон
All American,
Batwoman,
Black Lightning,
Charmed,
DC's Legends of Tomorrow,
Dynasty,
The Flash,
 In the Dark,
Legacies,
 Nancy Drew,
Riverdale,
Roswell New Mexico,
 Supergirl
New Amsterdam
American Horror Story е подновен за 3 нови сезона


Спрени
The InBetween
Daybreak
Fresh Off the Boat
Marvel's Runaways
Anne With an E
Strange Angel

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 13:16 от Tiffany А

# 369
  • Мнения: 1 673
Относно Truth be told
Скрит текст:
Аз се чудя защо бащата на обвиненото момче го е пратил в затвора и защо се самоуби?! Нещо не ми се връзва.

# 370
  • Мнения: 4 042
Къде? В торент тракерите излиза уж преведен с два линка за български субтитри, но и на двата сайта са само за първи епизод.

# 371
  • Мнения: 260
Препоръчвам "Разкажи ми приказка", има първи и сега втори сезон, по НБО, психо трилър, наистина добър.

Ето една статия по сезон1 Wink https://impressio.dir.bg/kino/kim-katral-ot-seksat-i-gradat-e-ba … itsa-v-nov-serial

# 372
  • София
  • Мнения: 7 753
Относно Truth be told
Скрит текст:
Аз се чудя защо бащата на обвиненото момче го е пратил в затвора и защо се самоуби?! Нещо не ми се връзва.


Скрит текст:
Момчето е обикновено, бащата- не е, целта му в живота е да стане шеф на полицията и това е най- важното за него. За лош късмет, в нощта на убийството, блъска момче и го оставя за цял живот инвалид, но избягва от местопрестъплението, за това и свиделства против собственият си син, за да не продължи делото и да излязат още подробности за тази вечер наяве, защото иначе ще бъде съден и край с кариерата му. В крайна сметка постига целта си, но след като Попи разкрива цялата история губи всичко, жената му с детето го напускат, синът му е в затвора, но най- вече, след всичко това няма как да остане нито шеф, нито дори обикновен полицай, за това се и самоубива.
Какъв задълбочен анализ дръпнах на този така елементарен сериал.

Бледолилава, права си, като проверих, наистина има бг субтитри само за първи епизод, но е добре, че има английски за целия сезон. Благодаря за препоръката, започвам го!

# 373
  • Мнения: 47 901
Свършихме 3 сезон на money heist, определено изгледах с най голям интерес 1 сезон. Този чак ми стана гаден Sad Но е много зарибяващ.

# 374
  • Мнения: 1 673
Да, имаше нещо недоизмислено в сериала. Липсваше нещо, но на мен си ми хареса. Дано има втори сезон, но ще трябва друг случай, че този нещо си приключи по някакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт