Майски бръмбарчета 2020 - Тема 3

  • 29 526
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Германия
  • Мнения: 3 460
Повивалникът ми е най-ценната покупка, без него за 3 години да съм останала без кръст, сериозно. Нашият е повивалник скрин с чекмедже в което държах бодита, лекарства, кремове и друга бебешка козметика, и с шкафчета под чекмеджето за памперси, мокри кърпички, подложките за повиване и т.н. и т.н. Бих се лишила от други неща, но не и от него

# 661
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
plol люлката-легло на Лорели е до 6мес. Ние я купихме втора употреба за 70лв. Другата кошара е от Айко с няколко нива и шкафче под нея (не се нарича така, но бременния ми мозък не се сеща за думата).

 Маска не нося, но не ходя на места с много хора, особено закрити. Пазаря си от женския пазар всички плодове и зеленчуци и от кварталния магазин другите продукти. Вкъщи проветрявам по няколко пъти. Виж обаче като бях вече с дете при всяка настинка и аз и мъжът ми си слагахме маски вкъщи да не заразим малката. Сменят се на 2 часа и директно си купихме цял пакет.

# 662
  • Мнения: 378
Eni21 - mothercare journey , имаше такъв магазин в англия, но го затвориха. Може да намерите такава в амазон, ибей може би.

Кошара купихме:

Тя се люлее,което е чудесно.

Купих и повивалник. За мен е задължителен, защото имам приятелка, която до ден днешен облича детето там, то е на почти 3. Не мога да си    причиня да се навеждам постоянно, за да спестя 30лв толкова е повивалника.

Термометър купих с мек накрайник, но няма да го меря в дупето.. стига в кой век живеем.

И аз нося маска, когато ходя на покупки и в болницата. Моя доктор е частен, при него не са отменени консултациите. Слагам маска когато ходя при другия доктор по ЗК в болницата.

Корито съм си харесала на кангароо или на кам не съм решила още... със стойка е.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 16:24 от Adimitrova12

# 663
  • Мнения: X
Разгледах и аз кошари, че на нас ни трябва дървена 120/60 с КОЛЕЛЦА, ако има как и с чекмедже.
Все съм знаела, че много се злоупотребява с цените на бебешките стоки, но Вис Виталис направо прекаляват. Нагло, нагло са качили на сайта цената на испанския производител. 106,80 евро го продават в БГ за 439лв, ако искаш!

# 664
  • Мнения: 378
Моята я взех от Вис Виталис за 179лв качих я по-горе. Не е толкова скъпа сравнение с другите.

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
Аз за това каквото мога поръчвам от чужбина. Тук цените са в пъти по-високи.

# 666
  • Мнения: 172
Аз за това каквото мога поръчвам от чужбина. Тук цените са в пъти по-високи.

Така е! Аз поръчах нагревател, стерилизатор и комплект с 8 бутилки + 2 термоустойчиви кейса на tommee tippee за 150 лв (доставката включително) от амазон, тук само стерилизаторът е толкова..

# 667
  • Мнения: 892
Момичета, между 20-22 март в Интер Експо център (София) ще има изложение "Бебемания 2020". Повече - във фейсбук страницата на Бебемания. Аз вероятно ще отида, за да разгледам и да купя това- онова.

# 668
  • Мнения: 13
Аз за това каквото мога поръчвам от чужбина. Тук цените са в пъти по-високи.

Така е! Аз поръчах нагревател, стерилизатор и комплект с 8 бутилки + 2 термоустойчиви кейса на tommee tippee за 150 лв (доставката включително) от амазон, тук само стерилизаторът е толкова..

От кои сайтове поръчвате? Simple Smile

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
Аз поръчвам основно от Амазон. Много дрешки на George, Next, Mothercare и други английски марки накупих от Ибей. Количката ми също е от Ибей. Сега очаквам една поръчка от Гросъри на Асда с памперси и Судокрем.

# 670
  • Мнения: 679
Ох, момичета екстремен ден от сутринта. Мъжа ми сутринта разринал пред двата гаража, слизам аз след 15 минути все е едно не е разкривано. Не ми се занимаваше звъннах на колега да мине да ме вземе, пред нашата база ни блъсна кола точно от моята страна. Лекичко е и нищо ни няма на никой от нас, но все пак. Дано продължи по- добре деня.

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
mis.hle, добре че леко сте се разминали!

В предния пост забравих да добавя и LC Waikiki. Сега имат и допълнително намаление от 20% върху вече намалени неща.
Поръчах комплект за кошара за 20 лв - https://www.lcw.com/bg-BG/p/set-9WI161Z1-F9C
И две туники за мен за по десетина лв - https://www.lcw.com/bg-BG/p/tunic-9W3236Z8-LE0 и https://www.lcw.com/bg-BG/p/tunic-9WS215Z8-LS3
Но много бързо свършват. От туниките поръчах S размер, преди 20 мин и вече са изчерпани.

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Мишле, дано сте добре и не си се изплашила много.

Мария, голямо благодаря за линковете и че сподели за намалението в Waikiki. И аз си поръчах същата туника, пончо и нощница за бременни.

Скрит текст:

Аз обикновено пазаря от  Next и George, защото понякога нещата им са по-евтини от нашите магазини, а и десените и шарките им са страхотни.

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
Деси, радвам се, че съм помогнала. Simple Smile В Waikiki правят наистина хубави намаления, а дрехите им са с доста прилично качество.

# 674
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
В мола имаме Waikiki, но дрехите за бременни са оскъдни и супер скъпи, а в H&M тук нямаме отдел за бременни. Дано ми станат нещата, ако не пише че Waikiki имат безплатно връщане.

Днес си извадих старите нощници за кърмене, които ползвах в болницата и вкъщи и добре  ги опъвам. Ако ги бях премерила в 8 месец съм сигурна, че нямаше да ми станат. С тази от Waikiki ще имам 4бр.
За самото раждане ми дадоха тяхна нощница, дори не знам в какво състояние е била преди и след раждането, даже май гола бях по едно време. След като ме качиха в стаята с бебето полежах малко и ми помогнаха да облека моята си нощница. Е, няма такова потене след раждането. Вода течеше от мен и се преобличах по 2 пъти, докато мъжът ми изпере и ми върне изпрани нощниците. Този път искам да имам повече като се има предвид, че ако се роди май ще е още по-топло.

Общи условия

Активация на акаунт