Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции

  • 53 934
  • 819
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 920
Аз все като проверявам от 2 -3 седмици насам, няма спад на цените, нито в Приморско, нито в Поморие, нито по известните хотели, нито Свети Влас.Нито един път не попаднах на намалени цени.
Къде проверявате?

# 256
  • Мнения: 319
Привет от Приморско. Откраднахме си 2 дни и днес пристигнахме. Довечера мога да дам повече отзиви.

Давам отзиви.
Празно е! Тук-там има работещи заведения и в тях някой заблуден турист. Тепърва започват да отварят магазини/заведения. Като цяло се чува повече българска реч в сравнение с други години. В 22 часа почти всичко затвори. Палачинки по главната улица имаше само на едно място.
Няма туристи, обезлюдено е.
Имам чувството, че хотелите никнат като гъби. Между Китен и Приморско до ММЦ строяха едни хотел с години, а тази вече е готов да посреща туристи. Нов строеж има по тази линия и до година-две ще е факт може би.

Здравей, работи ли малкото заведение до пристанището?

# 257
  • Мнения: 9 471
Бобито, не мога да ти кажа. Не стигнахме до там.

# 258
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Аз все като проверявам от 2 -3 седмици насам, няма спад на цените, нито в Приморско, нито в Поморие, нито по известните хотели, нито Свети Влас.Нито един път не попаднах на намалени цени.
Къде проверявате?
Понеже сега разполагам с цялото си време, следя няколко сайта за резервации, следя сайтовете на определени хотели, следя цените и в Грабо и си правя съпоставка с предната година.Попаднах на чудесна оферта на семеен хотел в Приморско със закуска, закуска и вечеря, просто чак не мога да повярвам че е възможна такава цена и се питам какво качество ще получи човек за това в активен сезон, е около 10-14 юли и около 25 август, пак е чудесно времето.На 50м от морето е хотела в Приморско, чак ме изкушава да резервирам за там. За 2 възрастни за 3 нощувки със закуска 149,30лв и  за детето още 42лв.
https://grabo.bg/liato-v-primorsko-0w3m7

# 259
  • Мнения: 111
Аз все като проверявам от 2 -3 седмици насам, няма спад на цените, нито в Приморско, нито в Поморие, нито по известните хотели, нито Свети Влас.Нито един път не попаднах на намалени цени.
Къде проверявате?
Понеже сега разполагам с цялото си време, следя няколко сайта за резервации, следя сайтовете на определени хотели, следя цените и в Грабо и си правя съпоставка с предната година.Попаднах на чудесна оферта на семеен хотел в Приморско със закуска, закуска и вечеря, просто чак не мога да повярвам че е възможна такава цена и се питам какво качество ще получи човек за това в активен сезон, е около 10-14 юли и около 25 август, пак е чудесно времето.На 50м от морето е хотела в Приморско, чак ме изкушава да резервирам за там. За 2 възрастни за 3 нощувки със закуска 149,30лв и  за детето още 42лв.
https://grabo.bg/liato-v-primorsko-0w3m7
Прочетете отзивите в Гугъл за този хотел. Аз не бих резервирала там. Има достатъчно хотели в Приморско

# 260
  • София
  • Мнения: 1 442
Аз все като проверявам от 2 -3 седмици насам, няма спад на цените, нито в Приморско, нито в Поморие, нито по известните хотели, нито Свети Влас.Нито един път не попаднах на намалени цени.
Къде проверявате?
Понеже сега разполагам с цялото си време, следя няколко сайта за резервации, следя сайтовете на определени хотели, следя цените и в Грабо и си правя съпоставка с предната година.Попаднах на чудесна оферта на семеен хотел в Приморско със закуска, закуска и вечеря, просто чак не мога да повярвам че е възможна такава цена и се питам какво качество ще получи човек за това в активен сезон, е около 10-14 юли и около 25 август, пак е чудесно времето.На 50м от морето е хотела в Приморско, чак ме изкушава да резервирам за там. За 2 възрастни за 3 нощувки със закуска 149,30лв и  за детето още 42лв.
https://grabo.bg/liato-v-primorsko-0w3m7

Че не е 50 м, не е. Има поне 200 м, ама както и да е. Тая е най-шумната улица, то тая година едва ли ще е шумна де. На всичкото отгоре там е неизползваем плажа, има го ама е отврат, реката се влива там. Но пък на още 200 м и започва южния плаж, който пък не знам дали има по-хубав по цялото Черноморие. Та едно 400-500 м и ще се добереш до читава плажна ивица с хубаво море.

# 261
  • Мнения: 920
Аз все като проверявам от 2 -3 седмици насам, няма спад на цените, нито в Приморско, нито в Поморие, нито по известните хотели, нито Свети Влас.Нито един път не попаднах на намалени цени.
Къде проверявате?
Понеже сега разполагам с цялото си време, следя няколко сайта за резервации, следя сайтовете на определени хотели, следя цените и в Грабо и си правя съпоставка с предната година.Попаднах на чудесна оферта на семеен хотел в Приморско със закуска, закуска и вечеря, просто чак не мога да повярвам че е възможна такава цена и се питам какво качество ще получи човек за това в активен сезон, е около 10-14 юли и около 25 август, пак е чудесно времето.На 50м от морето е хотела в Приморско, чак ме изкушава да резервирам за там. За 2 възрастни за 3 нощувки със закуска 149,30лв и  за детето още 42лв.
https://grabo.bg/liato-v-primorsko-0w3m7

Нещо не разбрах. Хотела плаща тази сума на туриста ли? Щото двойна стая в силен сезон е 40лв на къде по тихо място в Приморско. А този хотел е в най-шумната част и не е на 50метра от морето. Това лесно се проверява. Отделно, че цената на място не е цената от онлайн офертите. Съвсем друг въпрос е, че има много хотелчета, които не използват посредници.

# 262
  • Мнения: 920
Но пък на още 200 м и започва южния плаж, който пък не знам дали има по-хубав по цялото Черноморие. Та едно 400-500 м и ще се добереш до читава плажна ивица с хубаво море.
Не забравяй, че водата от реката се подема от течението, което е в посока юг и минава покрай целия южен плаж.
Затова (а и заради свежия бриз) предпочитам северния плаж. Ще видим дали тази година ще дойдат чехи и словаци, че съм си заплюл хотел Ина.

# 263
  • Мнения: 639
Има ли някой на Перла в момента? Как са цените и има ли свободна зона......Мисля да пиша една жалба за цените на шезлонгите там. По наредба трябваше да свалят цената наполовина. Миналата година имам снимка от там цената за шезлонг беше 10 лева, а в сайта на Министерството за тази са обявили 7.50. Не трябва да оставяме този хубав плаж на мутрите. Апелирам масово да пуснем жалби за това хубаво място и да си го върнем на хората. Божков е в немилост и сега е момента.

# 264
  • Мнения: 1 489
Ходихме няколко пъти там на плаж миналата седмица, но не сме ползвали чадър и шезлонг, и не съм сигурна видях ли цени. Върти ми се нещо 3.50 чадър и 3.50 шезлонг (толкова е със сигурност на южния  на приморско, по 4лв в Созопол (но даже си помислих-в Созопол е повече от Перла, не знам как ми дойде такова сравнение). Свободна зона си има.
Скрит текст:
  17.06



20.06


Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 12:39 от _di_di_

# 265
  • Мнения: 815
Ние отиваме в началото на другата седмица, кои ресторанти са отворени и препоръчвате да се посетят?

# 266
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
_di_di_, това което сте снимали не е Перла. Може би последната ви снимка е от Перла.

# 267
  • Мнения: 1 918
Здравейте, искам да попитам тези от вас , които са в Приморско, все още ли е пусто по плажа, има ли хора и оживление, ресторантите работят ли?

# 268
  • Мнения: 1 489
_di_di_, това което сте снимали не е Перла. Може би последната ви снимка е от Перла.



Да, снимките са правени след като се подмине кея. Ние не седим на едно място много, много. На плажа на Перла снимките са само на децата и към морето, пуснах тези като общи.

# 269
  • Мнения: 920
Нормално да е пусто по плажовете. Още не е време за море, още повече тази година.

Общи условия

Активация на акаунт