Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции

  • 53 774
  • 819
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 914
Здравейте, може ли някой да ми даде линк към камери от южния плаж?
Снощи намерих камери от центъра и за 20 мин. минаха само 2 човека. Това ако е истина положението е плачевно
Знаете ли дали лунапарка работи?

# 271
  • София
  • Мнения: 1 426
Здравейте, може ли някой да ми даде линк към камери от южния плаж?
Снощи намерих камери от центъра и за 20 мин. минаха само 2 човека. Това ако е истина положението е плачевно
Знаете ли дали лунапарка работи?

http://weather-webcam.eu/primorsko-kamera-na-jivo-webcam-black-sea

# 272
  • Мнения: 1 914
Благодаря за  линка!
Всяка година от 9 насам началото на юли сме в Приморско. Едно от неща поради което ми е любимо е оживлението и живота, който кипи там. За съжаление тази година явно ще е  пустош( на камерите се вижда много малко хора). Ще обмисля сериозно дали ще го посетя. Моля хората, които са там или ще пътуват скоро да пишат отзиви( чувам и че много от заведенията не работели)

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
В момента сме на Южния плаж , има хора но е спокойно! Водата е много чиста. Днес и времето е хубаво.

# 274
  • Мнения: 1 914
А работят ли всички заведения и магазини?

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Не .Но Кума Лиса работи😜

# 276
  • Мнения: 95
Здравейте, тази година дали някой вече е почивал в Приморско Дел Сол, за да сподели как е положението. Описанието на All inclusive услугата им е доста оскъдно. За следобните часове не са обявили нищо друго освен пица.

# 277
  • Мнения: 138
В момента сме на Южния плаж , има хора но е спокойно! Водата е много чиста. Днес и времето е хубаво.

Какви са цените на чадъри и шезлонги тази година ?

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 90

# 279
  • Мнения: 3 802
Някой за хотел" Тишина" има ли отзиви?

# 280
  • Мнения: 5

Здравейте,
На снимката са цени за ползване на плажни принадлежности на Южния плаж. Само, че от камерата гледаща към подхода и плажната ивица на Северния плаж, не се виждат побити чадъри, от концесионера. На него има ли поставени чадъри с  определени цени?

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 21:45 от utroto

# 281
  • София
  • Мнения: 9 128
Здравейте.
Тази година ми се ще да почиваме няколко дни в Приморско - апартамент със закуска.
Вероятно ще ходим повече на Южния плаж заради малкия.
Били сме само в Белведере няколко пъти и много си го харесваме преди.
Загледах хотел Надя и Пламена Палас.
Може ли да дадете някакви отзиви за тях - кой е по-близо до Южния плаж, в по-тиха част, с по-добра храна и басейн. Имат ли паркинг?
Благодаря!
Може ли да препоръчате и друго подобно хотелче?

# 282
  • Мнения: 896
И двата хотела са далеч от Южния плаж, особено Пламена. За Надя не знам, но паркинга на Пламена е на поляната, а тя е доста голяма. По-добре потърсете нещо по-близо до Южния плаж. Използвайте Google Maps и street view за ориентация и Earth за измерване на разстоянието до плажа, защото местните имат странни представи за разстояние. А като видя, че са дали разстоянието до общината, направо падам. Че аз на посещение на кмета ли ще ходя всеки ден или на плажа? Rolling Eyes Като ориентир - района отдясно на пътя при влизане в града.

# 283
  • София
  • Мнения: 9 128
Аз се ориентирам горе-долу. Ако са някъде близо до Белведере, ме устройва разстоянието, но нещо не можах да преценя къде е той на картата.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт