Приморско 2020 г. - море, весело лято и хубави емоции

  • 53 681
  • 819
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 441
Някой за хотел" Тишина" има ли отзиви?

Имаме. В хотел Тишина, няма тишина.

# 286
  • у дома...
  • Мнения: 3 080

Здравейте,
На снимката са цени за ползване на плажни принадлежности на Северния плаж. Само, че от камерата гледаща към подхода и плажната ивица на Северния плаж, не се виждат побити чадъри, от концесионера. В коя част на Северния плаж е снимката с цените!
Според табелата на снимката , цените са за Южния плаж - South Beach

# 287
  • Мнения: 5

Здравейте,
На снимката са цени за ползване на плажни принадлежности на Северния плаж. Само, че от камерата гледаща към подхода и плажната ивица на Северния плаж, не се виждат побити чадъри, от концесионера. В коя част на Северния плаж е снимката с цените!
Според табелата на снимката , цените са за Южния плаж - South Beach

Така е, а за Северния плаж, как са нещата... Smile

# 288
  • Мнения: 318
На северния плаж чадър и шезлонг 3 лв. Тази година са по - разредени, за да има дистанция. Приятели в момента са на Приморско и е започнало малко по малко да се пълни. Заведенията и магазините не са отворили всички, но като цяло хората са позитивно настроени, че ще има сезон, макар и слаб.

# 289
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Аз се ориентирам горе-долу. Ако са някъде близо до Белведере, ме устройва разстоянието, но нещо не можах да преценя къде е той на картата.
Белведере е на същото си място.

# 290
  • София
  • Мнения: 9 111
Може би не се изразих правилно Blush.Виждам на картата къде са двата хотела, но Белведере не ми излизаше, за да се ориентирам спрямо него къде са те и дали е сходно разстоянието.

# 291
  • Мнения: 2 524
Може би не се изразих правилно Blush.Виждам на картата къде са двата хотела, но Белведере не ми излизаше, за да се ориентирам спрямо него къде са те и дали е сходно разстоянието.
Пламена палас е много далече, тя е в уличщата срещу Приморско дел сол, на входа за северния плаж и пътя за Перла.
Хотел Надя се пада в близост до Белведере  (по-скоро в близост но стария им анимационен клуб), ако разгледаш снимките в букинг, на една от тях се вижда големия лунапарк срещу Тишина. За Надя винаги ме е отказвало липсата на климатици в стаите.

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте! Мисля този уикенд да отскочим с детето до Приморско. За детето ще е първо море и разбрах, че плаж Перла е подходящ за най-малките. Някой има ли актуална информация как е там... Водата дали е топла, чиста, спокойна, има ли много хора? Харесала съм хотел Сиена Палас. Някой да е бил в този хотел? Благодаря!

# 293
  • Мнения: 892
Хотелът е нов и изглежда добре, има нелош басейн и подземен паркинг за неясно колко коли, но се намира на идиотско място. До Перла с кола всеки ден, но плажа е "на 100 вълка кози крак".

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Благодаря, Лео. Не съм сигурна, че разбирам какво значи "на 100 вълка кози крак" Joy Иначе да, наясно съм, че ще пътуваме с кола до плажа. Не успях да намеря нещо, тоест свестен хотел, в близост до Перла.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 972
В неделя бях на Перла с малката. Водата е чиста и спокойна, малко по - студена отколкото юли примерно. В Сарафово същия ден водата беше малко по - студена.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Благодаря, Unforgiven.

# 297
  • Мнения: 892
Не съм сигурна, че разбирам какво значи "на 100 вълка кози крак"
Плажчето е малко, а тук много хора въздишат за него. Ако всички го посетят, ще трябва да стоят прави. Laughing
Щом сте наясно, че всеки ден ще ходите с колата на плаж, трябва да сте сигурна, че като се върнете от плажа ще намерите свободно парко място. Ако не носите много багаж, по-малогабаритна кола е за предпочитане, защото лесно се намира място за паркиране.

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Лео, благодаря отново. Принципно колата ни е малка. А за пътуване до плажа... Не ми е по вкуса, но не успях да намеря хотели в близост до плаж Перла. Аз все още не съм резервирала Сиена Палас, така че съм отворена към предложения за настаняване. Ние сме семейство с едно дете, тоест сме 3-ма, ако има значение.

# 299
  • Мнения: 892
Плаж Перла е малко плажче в най-северната част на северните плажове на Приморско. Плажът е между два вълнолома и затова е малко по-спокоен откъм вълни, но понякога във водата има водорасли, откъснати от камъните на вълноломите. В близост до него е само бившата резиденция на Бай Тошо и някаква сграда по-навътре в гората (може би хотел). Всички останали хотели са на поне 1,5км. Ако държите непременно на 4-звезден хотел, Пламена Палас също е добър изходен пункт за Перла. Там поне място за паркиране има (на поляната до хотела или на улицата).

Общи условия

Активация на акаунт