Цептер

  • 2 725
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Бих купила такава тенджера за тези пари, само ако можеше да готви сама.
По темата:  имам 1  подарък, но не ще да приспива малкия, нито да забърка кремче. Тенджера като тенджера. Определено не си струват парите.

# 16
  • София
  • Мнения: 472
Само който не обича да готви може да твърди, че Цептер са боклук. В момента върви страхотна оферта за 345 евро. Който ми се обади юе го науча да готви в тях. Защото готвенето не е като в обикновенна тенджера, а наистина трябва да се научиш......

# 17
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Обаждам се Simple Smile
От 10 г. ги имам като подарък, но така и не им хванах цаката и ги ползвам като нормални тенджери. Сподели каква е тайната плз  bouquet

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Имам подарък от майка ми такъв сервиз и съм доволна, спестяват ми много енергия когато готвя на ток. Купите за салати и студено сервиране също са много добри, съхраняват идеално храната и не смесват вкусове и миризми от хладилника. Благодарна съм на мама, бог да я прости, че ми направи такъв подарък. А, че са скъпи, скъпи са, но качественото нещо е скъпо винаги. Не казвайте, че са лоши, просто това ми прилича на приказката за лисицата и киселото грозде. Същото е и със системата Рейнбоу. Който може да си го позволи такъв сервиз, нека да си го купи и да се радва на придобивката.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не казвайте, че са лоши, просто това ми прилича на приказката за лисицата и киселото грозде. Същото е и със системата Рейнбоу. Който може да си го позволи такъв сервиз, нека да си го купи и да се радва на придобивката.
Не че са лоши, просто не си заслужават парите.
Какво кисело грозде, нали говорим от личен опит?!

# 20
  • Мнения: 13 512
Не казвайте, че са лоши, просто това ми прилича на приказката за лисицата и киселото грозде. Същото е и със системата Рейнбоу. Който може да си го позволи такъв сервиз, нека да си го купи и да се радва на придобивката.
Не че са лоши, просто не си заслужават парите.
Какво кисело грозде, нали говорим от личен опит?!
Точно така! има много други такива марки съдове със същата функция, но на много  ,много по-ниска цена. Е,ще ме извините, ама не са я измислили още тенджерата, за която да дам 500 или 1000 лева! Имам няколко/поне 4/ и говоря от личен опит!

# 21
  • Мнения: 6 039
Имам подарък от майка ми такъв сервиз и съм доволна, спестяват ми много енергия когато готвя на ток. Купите за салати и студено сервиране също са много добри, съхраняват идеално храната и не смесват вкусове и миризми от хладилника. Благодарна съм на мама, бог да я прости, че ми направи такъв подарък. А, че са скъпи, скъпи са, но качественото нещо е скъпо винаги. Не казвайте, че са лоши, просто това ми прилича на приказката за лисицата и киселото грозде. Същото е и със системата Рейнбоу. Който може да си го позволи такъв сервиз, нека да си го купи и да се радва на придобивката.

Е като си дал 1000 евро, колко ток и за колко време ще изхарчиш само от готвене, хайде моля ти се.
Имам само Цептер. Не са болкук, но пак казвам, никога не бих си ги купила, никога. И на всичкото отгоре са ужасно тежки.
Имах и инцидент. Един ден махнах тенджерата от котлона и я сложих на плота. Изгоря като вестник. А колко ми струваше да си намеря чисто бял плот, 100 години го чаках от Италия. Абе не си струва и това е.

# 22
  • Мнения: 13 512
Имам подарък от майка ми такъв сервиз и съм доволна, спестяват ми много енергия когато готвя на ток. Купите за салати и студено сервиране също са много добри, съхраняват идеално храната и не смесват вкусове и миризми от хладилника. Благодарна съм на мама, бог да я прости, че ми направи такъв подарък. А, че са скъпи, скъпи са, но качественото нещо е скъпо винаги. Не казвайте, че са лоши, просто това ми прилича на приказката за лисицата и киселото грозде. Същото е и със системата Рейнбоу. Който може да си го позволи такъв сервиз, нека да си го купи и да се радва на придобивката.

Е като си дал 1000 евро, колко ток и за колко време ще исхарчиш само от готвене, хайде моля ти се.
Имам само Цептер. Не са болкук, но пак казвам, никога не бих си ги купила, никога. И на всичкото отгоре са ужасно тежки.
Имах и инцидент. Един ден махнах тенджерата от котлона и я сложих на плота. Изгоря като вестник. А колко ми струваше да си намеря чисто бял плот, 100 години го чаках от Италия. Абе не си струва и това е.
И аз ака изгорих моя плот в далечната 92 година...извиках от RADOP служителите да им направя рекламация на плота, защото ми казаха,че е негорящ. Е, няма как да не гори при 800 С. И така ми смениха 3 м. плот!Ама и аз не им казах,че е от Цептер...само си личеше,че е от дъно на  тенджера.
В последно време ползвах малката тенджера ,за да си  варя яйца.И ,естествено ги забравям...след половин час се събуждам от гърмежи и зверска  миризма на  изгоряло. Водата им много бързо извира и...ужас! Не са моите съдове това!

# 23
  • Мнения: 99
От много време ползвам Цептер - изключително съм доволна. Все пак, ако не готвиш много, няма смисъл да правиш тази сериозна инвестиция. А и зависи от финансовото ви състояние - има хора, за които едва ли това е сериозно разклащане на бюджета. Ако сте от последните, не се колебай и...приятно готвене! Joy

# 24
  • Мнения: 1 383
Аз ползвам Цептер и не им намирам кусур. Подарък са ми от свеки, но определено толкоз пари за тенджери.... Naughty

И аз.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 444
Преди 10 години си купих един голям тиган, една много голяма тенджера и една нормален размер. Изключително доволна останах, изхвърлих всички останали и взех изгодно комплект, който съдържа още по една от описаните размери тенджери, същия тиган,  две малки тенджерки като едната е с дълга дръжка, надстройка за нормалния размер и пет размера купи с капаци. Всички съдове, които описах са с капаци с терморегулаторите. Така ми се получи огромен комплект от всички видове и големини и то по две. От тогава само Цептер ползвам, нямам други и не мога да опиша колко добра работа ми вършат. Който може да си го позволи няма да сбърка, в малките тенджерки готвех на малката яденето като бебче.

# 26
  • Мнения: 205
А каква им е цената в момента? Имам спомен за моите,че бяха 1600 долара...само трнджерите...да не би да бъркам нещо?
Не не бъркаш и сега са много скъпи , просто сега са в евро! Системата която аз гледах( 3.5л. основен съд +сито  чиния +комби чиния ) струват 850 евро! Shocked За тия пари ще вечеряме с мъжо на ресторант поне два месеца Thinking!!!
откъде мислите че офиса им на шипченски проход е на няколко етажа newsm78

# 27
  • Мнения: 13 512
А каква им е цената в момента? Имам спомен за моите,че бяха 1600 долара...само трнджерите...да не би да бъркам нещо?
Не не бъркаш и сега са много скъпи , просто сега са в евро! Системата която аз гледах( 3.5л. основен съд +сито  чиния +комби чиния ) струват 850 евро! Shocked За тия пари ще вечеряме с мъжо на ресторант поне два месеца Thinking!!!
откъде мислите че офиса им на шипченски проход е на няколко етажа newsm78
И не само в София.

# 28
  • Мнения: 197
Цептер-Набутвация newsm11
Не ми се говори за това Naughty

Общи условия

Активация на акаунт