PANDORA - Тема 4

  • 42 422
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Не, до колкото разбирам са само в Германия.
Аз също разбрах по-рано от тук за тях. И аз имам такава карта, бях занесла каквито стари касови бележки имах и ми нанесоха печати. Намасят печат за всякакви бижута (не само талисмани).
Добре са го измислили немците, но става само във физически магазин тази процедура. Но ако пазарувате онлайн от Германия и си пзите фактурите и някога имате път насам - носете ги с вас и в магазин на марката, ще ви издадат карта и ще ви нанесат всички печати 👍🏻

# 361
  • Мнения: 14 635
Сърбят ме ръцете за нещо новичко,красивичко.Напоследък се ровя да гледам различни стари колекции спрени от производство.Кога ще е следващата колекция?

# 362
  • HH
  • Мнения: 3 257
Сърбят ме ръцете за нещо новичко,красивичко.Напоследък се ровя да гледам различни стари колекции спрени от производство.Кога ще е следващата колекция?

Вчера ми останаха очите в този. Но ако го искам наистина, трябва да се задействам защото онлайн вече не е наличен...

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
Кога ще е следващата колекция?
За Св. Валентин ще е Wink
https://www.youtube.com/watch?v=jx7jfnWzSSU

# 364
  • Down south
  • Мнения: 7 686
Вече излезе на 9 ти януари.
За сега е това, нищо впечатляващо Joy

# 365
  • Мнения: 772
Момичета, с какво си чистите гривните и талисманите? Аз търкам с бебешки сапун и почитаща кърпичка (още от времето, когато подаряваха кърпичйа към всяко бижу). Нещо не ми стават много бляскави или ефекта е краткотраен...Вариант да са се за хабили вече и да не може да се постигне по-светъл и бляскав ефект?
Приемам всякакви препоръки...

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 3 235
Заради добрите препоръки от познатите си купих https://via-stil.com/konsumativi/pochistvane/preparat-za-pochist … rebro-245-ml.html. С нищо друго сребърните ми бижута не са   били толкова бляскави и чисти, като нови! Само за  2 минути,  потапяш, после изплакваш. Препоръчвам!
BTW, Пандора също има течност за почистване,  около 40 лв  струва в комплект с 2 кърпички  Wink.

# 367
  • Down south
  • Мнения: 7 686
BTW, Пандора също има течност за почистване,  около 40 лв  струва в комплект с 2 кърпички  Wink.
Абсолютно безполезна е течността. Кърпичките с нея - също.
Другите им кърпички, тези единичните, напоени с почистващт препрат, са добро решение, но течността определено е хвърляне пари на вятъра.
Личен опит.

# 368
  • Мнения: 39
Здравейте! Поръчах си гривна от Silver court. Отидох до магазин на Панодора и помолих да ми направят профил. Аз мога ли да влизам в този профил или само те го контролират? Не съм много запозната с тези неща.

# 369
  • Down south
  • Мнения: 7 686
Здравейте! Поръчах си гривна от Silver court. Отидох до магазин на Панодора и помолих да ми направят профил. Аз мога ли да влизам в този профил или само те го контролират? Не съм много запозната с тези неща.
Каква е целта на създаване на профил? Кредитна карта?

# 370
  • Мнения: 39
Здравейте! Поръчах си гривна от Silver court. Отидох до магазин на Панодора и помолих да ми направят профил. Аз мога ли да влизам в този профил или само те го контролират? Не съм много запозната с тези неща.
Каква е целта на създаване на профил? Кредитна карта?
Не. Профил, в който да вписват продуктите, които имам.

# 371
  • Мнения: 4 246
На мен при последната покупка на гривната, кърпичка за почистване не ми дадоха. Hushed

# 372
  • Мнения: 772
На мен при последната покупка на гривната, кърпичка за почистване не ми дадоха. Hushed
Даваха до миналата година, сега вече ги продават 🙄

# 373
  • Мнения: 39
Виждам, че в магазина отварят гривните със специален '' инструмент'', нещо като перце. Продават ли се такива?

# 374
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Продават се, clasp opener се наричат. Ето такива:
https://uk.pandora.net/en/jewellery/charms/charms/pandora-clasp-opener/A003.html

Общи условия

Активация на акаунт