PANDORA - Тема 4

  • 42 551
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 106
Цитат на: Et3rnity
[/quote
Между другото, поръчах си уред за почистване. Дано съм оцелила.

Какво представлява уреда? Може ли линк или снимка?


Имам и въпрос относно новата колекция знае ли се кога ще е налична в магазините и silvercourt? На линк в предните страници я разгледах не е нещо супер впечатляващо но бих си взела талисмана с моя зодиакален камък 🤪 

# 286
  • HH
  • Мнения: 3 261
Момичета, ако някоя от вас има твърда отворена гривна би ли прикачила снимка?



Препоръчвам. Не се разтягат, назад имаше размишления на съфорумки, че меките гривни ще им се отпуснат много. При тази няма как да стане. Откопчаването също не е опция и е много по-лесна за сваляне от мека гривна 😁

# 287
  • Down south
  • Мнения: 7 722
@ Et3rnity,
Благодаря!
Върнах я, защото основно исках да ползвам "златните" spacers, но се оказаха несъвместими с моите гривни.
Гривната е красива, но за мен много "хлопаше" от движението на талисманите. Това, разбира се, не трябва да ти влияе, ако ти харесва и искаш да я купиш Simple Smile

Сподели впечатления от този уред за почистване.

@ Ikirilova8,
Относно новата колекция, пише, че вече е налична в Азия, очаква се масово да бъде пусната на 9-ти януари.

# 288
  • Мнения: 70
Ikirilova8,
Заповядай Hands V https://www.aliexpress.com/item/4000313798732.html?spm=a2g0s.904 … .0.34194c4dF5qZfl

Daylily,
Разбира се - след 2 месеца, когато дойде Sweat Smile

# 289
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Daylily,
Разбира се - след 2 месеца, когато дойде Sweat Smile
За $52 трябва да ти я доставят за около седмица  Peace  и най-добре, бижутата да излизат, като нови!
Ако не "работи", можеш ли да я върнеш?

# 290
  • Мнения: 70
Daylily,
Разбира се - след 2 месеца, когато дойде Sweat Smile
За $52 трябва да ти я доставят за около седмица  Peace  и най-добре, бижутата да излизат, като нови!
Ако не "работи", можеш ли да я върнеш?
За връщането: трудна работа. Търсих в Амазон, но не намерих такава, а исках компактна и на този производител, защото имам домашен робот от тях и съм супер доволна от него Flowers Blossom

# 291
  • Мнения: 106
Ikirilova8,
Заповядай Hands V https://www.aliexpress.com/item/4000313798732.html?spm=a2g0s.904 … .0.34194c4dF5qZfl

Daylily,
Разбира се - след 2 месеца, когато дойде Sweat Smile

Благодаря, ще разгледам и аз 😊

Daylily, благодаря за информацията 😉 

# 292
  • София
  • Мнения: 723
Докато сте на темата за твърдите гривни да питам - какъв размер си купувате? Същия като на меката или с един по-голям? Аз чакам намаленията, за да си купя една. Така като гледам май няма и да има Simple Smile Но поне да ме ориентирате. Меките ми са най-малкият размер.

# 293
  • HH
  • Мнения: 3 261
Моите и двете са 19ти размер. Спомням си, че когато си избирах мека гривна в магазина, им казах че твърдата ми е 19см и ми казаха, че и меката трябва да е толкова 😉

# 294
  • Мнения: 1 532
Докато сте на темата за твърдите гривни да питам - какъв размер си купувате? Същия като на меката или с един по-голям? Аз чакам намаленията, за да си купя една. Така като гледам май няма и да има Simple Smile Но поне да ме ориентирате. Меките ми са най-малкият размер.
Класическата отворена гривна ли, аз имам 1 размер,  отговарящ на 16 см, меката ми е 18 см и също нося и 2 размер, който е 17,5 см, много зависи по колко точно талисмана желаеш да слагаш, и дали повече харесваш широка, или плътна по ръката гривна.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 10:32 от passionbiojuniper

# 295
  • Мнения: 10 563
Ходих в мола на Цариградско по молба на сестра ми, но нямаше като за нея размер. Споделям информацията ако на някой му влезе в употреба да се възползва.

Меките са 19 - около 84 лева, твърдите долу в левия ъгъл - златната е 18 и 221 лева, сребърната е 19 и е към 154.
Кожените черните бяха по 53 лева. Цитирам цените по спомени.





Имаха цяла кутия с талисмани, която не бяха извадили. Една жена попита за някакъв и момичето извади кутията, но не беше изложена във витрината. Показа й някакъв талисман и пак я прибра... На кутията също имаше надпис SALE.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 01:38 от blackcat6

# 296
  • Мнения: 7 640
В този ред на мисли да сте видяли някъде в София мека намалена сребърна малък размер?
blackcat6, много тъпо това с прибраните талисмани. Като едно време "под рафта" Confused

# 297
  • Мнения: 10 563
Мда! Точно така ми изглеждаше и на мен...

# 298
  • Мнения: 39
Докато сте на темата за твърдите гривни да питам - какъв размер си купувате? Същия като на меката или с един по-голям? Аз чакам намаленията, за да си купя една. Така като гледам май няма и да има Simple Smile Но поне да ме ориентирате. Меките ми са най-малкият размер.
Класическата отворена гривна ли, аз имам 1 размер,  отговарящ на 16 см, меката ми е 18 см и също нося и 2 размер, който е 17,5 см, много зависи по колко точно талисмана желаеш да слагаш, и дали повече харесваш широка, или плътна по ръката гривна.
Ходих наскоро с магазин на Пандора и много се бях навила за твърдата гривна Цар лъв, но 17 ми беше супер голяма.. Направо седеше грозно. Та сега се чудя дали твърда отворена 16 ще ми е добре. Меките 16 ми пасват.

# 299
  • Мнения: 83
Здравейте искам да ви попитам вие как чистите гривните си  .Моята я имам от юни месец .Но още не съм я почиствала  защото не виждам да е изгубила от блясъка си .Има елемент в закопчалката  Pandora Rose.

Общи условия

Активация на акаунт